Atgriezties pie raksta

Pašvaldība atbalstīs Ķeguma evaņģēliski luterisko baznīcu

Trešdien, 4.septembrī, notikušajā Ķeguma novada domes sēdē deputāti lēma par līdzfinansējuma piešķiršanu reliģiskajai organizācijai "Ķeguma evaņģēliski luteriskā draudze".

4.jūlijā  Ķeguma novada domē tika saņemts reliģiskās organizācijas "Ķeguma evaņģēliski luteriskā draudze" pieteikums  Ķeguma novada Nevalstisko organizāciju (NVO) atbalsta fondam  aktivitātes "Ilgtermiņa materiālajiem kapitālieguldījumiem (telpu remontiem, ēku būvniecībai, pamatlīdzekļu iegādei) Ķeguma novada teritorijā" īstenošanai, par kopējo summu Ls 40 000.


Pieteikumu  saskaņā ar NVO fonda Nolikumu izvērtēja Apvienotā Ķeguma novada Nevalstisko organizāciju atbalsta fonda un Ķeguma novada pašvaldības Iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu konkursa pieteikumu vērtēšanas komisija, kas pieņēma lēmumu ieteikt Ķeguma novada domei atbalstīt reliģiskās organizācijas "Ķeguma evaņģēliski luteriskā draudze" projekta "Ķeguma evaņģēliski luteriskās baznīcas būvdarbu pabeigšana, kas ietver iekštelpu izbūvi un apkures ierīkošanu un citus būvdarbus" realizāciju, piešķirot Ķeguma novada pašvaldības līdzfinansējumu 75% apmērā.


Deputāti atbalstījuši līdzfinansējumu piešķiršanu Ķeguma evaņģēliski luteriskā draudzei, nosakot, ka līdzfinansējuma apmērs ir ne vairāk kā Ls 30000 un nepārsniedz 75% no projekta "Ķeguma evaņģēliski luteriskās baznīcas būvdarbu pabeigšana, kas ietver iekštelpu izbūvi un apkures ierīkošanu un citus būvdarbus" izmaksām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/25624

2013. gada 6. septembrī, 07:52, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Anīts • 2013. gada 7. septembrī, 11:13
Ticības mācības stunda, vada mācītājs. Raivītis ieprasās:"Vai dievs ir visuvarens?" Mācītājs:" Jā, mans dēls, dievs ir visuvarens." Raivītis:" Tad jau viņš var uztaisīt tādu akmeni, ko pats nevar pacelt!" Mācītajs:" Jā, mans dēls, viņš var uztaisīt tādu akmeni." Raivītis:" Bet tad,kad viņš būs uztaisījis tādu akmeni, ko pats nevar pacelt, tad jau viņš vairs nebūs visuvarens!"
>Ikšķilietis • 2013. gada 7. septembrī, 10:58
Kāda tumsonība! Skolā esi gājis, vai vismaz pa ausu galam kaut ko dzirdējis, kā kristieši ieradās Baltijā un izkāva vietējās ciltis dieva tā kunga vārdā? Kāpēc šodien normāliem nodokļu maksātājiem jābūt mierā , ka viņu naudu atdod kaut kādiem reliģiskiem tumsoņām! Un kādi publiski pasākumi var notikt baznīcās, izņemot dievvārdu sludināšanu? Priekš publiskiem pasākumiem ir tautas nami, skolu zāles un citas tamlīdzīgas sabiedriskās telpas, kurām gan vajag palīdzēt vajadzības gadījumos ar līdzekļiem.
>Ikšķilietis • 2013. gada 7. septembrī, 10:47
Kāda tumsonība! Skolā esi gājis, vai vismaz pa ausu galam kaut ko dzirdējis, kā kristieši ieradās B

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet