Atgriezties pie raksta

Atcelts Ķeguma hokeja čempionāts

Slikto laika apstākļu dēļ atcelts 28.janvārī plānotais hokeja čempionāts, informē Ķeguma novada pašvaldība.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/34478

2016. gada 26. janvārī, 13:45, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

Eduards Lunis • 2016. gada 4. februārī, 20:18
---Ir tiešām patīkami lasīt patiesos un sakarīgos komentārus par kārtējo ,,ķeguma varturu,,krimināla rakstura rīcību! Patīkami ari'ir redzēt, ka no šī deputātu bara ir atšķēlušies četri CILVĒKI! Un pretī šiem GODĪGAJIEM , stāv pretī izteikti krimināli-arī četri-Ozols, Uzuls, Teicāns un Kotāns , kuri pakļauj pārējos ...Neko jau nevar prātīgu iesākt ar četrām balsīm! Esmu pārliecina'ts, uz nākošajām vļēšanām partiju sistēma būs likvidēta un tādi Trojas zirgi kā Zemnieks, vairs nevarēs ievilkt domē dažādus draņķus... --ĶEGUMIEŠI ! ESIET DROŠĀKI PAUŽOT NOSODĪJUMU NELIEŠIEM PARAKSTIET KOMENTĀRUS AR SAVIEM VĀRDIEM! TIKAI TAD VIŅI SĀKS BAIDĪTIES DARĪT NOZIEGUMUS!
>ak vai • 2016. gada 4. februārī, 19:54
ak vai: par intelekta trūkumu domes sulainis patiešām nevar žēloties, tur tev taisnība. Viņa darbošanās liecina par to, ka viņam intelekts nekad nav bijis un nu jau arī vairs nebūs. Līku un satrupējušu koku par taisnu un derīgu nav iespējams pataisīt. Nelaimīgs novads, kuram ir tāda mizerabla pašvaldība ar tādu plebejisku sulaini vadībā.
to šausmas • 2016. gada 4. februārī, 16:39
Tiešām sulainis ir Ķeguma kauns un negods,pēc Jūrmalgeitas otrs lielākais kretīns-šis nūģis nekad neparko neuzņemsies atbildību,viņš tiesājas ar Viņķi un ar savu juristi-tupeļbodnieci zaudēja visās tiesās,bet tekuļveidīgie deputāti nobalsoja ļai piešķirtu naudu,ko sulainis bija iztērējis!Šiem četriem godprātīgiem opozīcijas deputātiem vajag griezties tiesā un padzīt no domes šo sulaini un griezties pie iedzīvotājiem,ai mēs varētu piketēt pie domes un atbalstīt,lai sulainis netiktu pie lielas pensijas!!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet