Atgriezties pie raksta

Uguns Gaiļa gadu jauktais koris "Lins" sagaidīs ar koncertu "Kopā būt…"

27.janvārī plkst.19.30 Ķeguma Tautas namā norisināsies Ķeguma jauktā kora "Lins" koncerts "Kopā būt…", informē kora dalībniece Inese Marcinkiana.

Koncertā koristi izdziedās savu mīļāko repertuāru, dalīsies pieredzētajā un atklās tālākos plānus, kā arī aicinās būt kopā koncerta neformālajā daļā.


Austrumu Jaunais - Uguns Gaiļa gads iestāsies janvāra nogalē. Dienu pirms šī notikuma kora "Lins" dalībnieki atskatīsies uz paveikto, dalīsies atmiņās par pagājušo gadu krāšņākajiem notikumiem kora dzīvē un atklās šī gada plānus. Katrs pirms Jaunā gada iestāšanās dod sev kādu solījumu, rod jaunu apņemšanos un cer, ka Jaunais gads būs labvēlīgs iecerēm un izaugsmei. Arī katram kolektīvam - lielam vai mazam, jaunam vai pieredzējušam, katru gadu ir jauni mērķi, tādi ir arī korim "Lins", par kuriem koncertā stāstīs paši dziedātāji un kora vadītāja Maira Līduma. 


Koncertā koris izpildīs sev mīļas dziesmas no iepriekšējām sezonām Mairas Līdumas vadībā, pie klavierēm - lieliskā kora koncertmeistare Ginta Eisaka. Koncerta skatītāji tiks aicināti palikt arī uz neformālo daļu, kurā būs kopīga sadziedāšanās, izkustēšanās, sarunas pie tējas tases un kora veidotas īsfilmas pirmizrāde, kas tapusi pavisam nesen pašu un skatītāju priekam.


Ja vēlies iepazīt Ķeguma jaukto kori "Lins" tuvāk, iespējams, vēlies kļūt par kora dalībnieku, vai vienkārši smelties pozitīvas emocijas, Tev noteikti jābūt koncertā "Kopā būt..." Ķeguma Tautas namā 27.janvārī plkst.19.30. Tiekamies!


Ieeja: plašs smaids.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/37727

2017. gada 19. janvārī, 11:32, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet