Atgriezties pie raksta

Aviācijas bāzē "Lielvārde" par 600 000 eiro plāno veikt ceļa remontu

Valdība r;itdien lems, vai no Aizsardzības ministrijas (AM) budžeta piešķirt 600 000 eiro Ķeguma novada domei ceļa remontam, kas nepieciešams Gaisa spēku aviācijas bāzes "Lielvārde" turpmākajai attīstībai.

Ķeguma novada domes pašvaldības autoceļš "Lielvārde–Misiņi" 4.4 kilometru garumā ir bāzes "Lielvārde" pievadceļš, kas tiek izmantots ikdienā, tai skaitā smagu kravu transportēšanai. Šis ceļa posms šobrīd ir kritiskā tehniskā stāvoklī. Turklāt minētā autoceļa izmantošanas intensitāte un noslogojums pēdējos gados pieaug.


Pašvaldības autoceļš ir publiski pieejams, un to intensīvi izmanto gan Ķeguma novada iedzīvotāji, gan Nacionālo bruņoto spēku karavīri.


Laikā no 2008. līdz 2011.gadam Ķeguma novada domei autoceļa tehniskā projekta izstrādei un 750 metrus gara ceļa posma rekonstrukcijai no AM budžeta piešķīra līdzfinansējumu 198 400 eiro apmērā.


2015. un 2016.gadā atkārtoti aktualizēja jautājumu par minētā autoceļa stāvokļa uzlabošanu, jo pašvaldībai nav līdzekļu autoceļa rekonstrukcijai. Tā varot nodrošināt tikai nelielus remontdarbus īpaši kritisku autoceļa posmu salabošanai.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/37741

2017. gada 23. janvārī, 08:32, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Viršu iela • 2017. gada 1. februārī, 17:55
Izlasot džagas zagtprasmes un blēdīšanās slavinājumu, radās interesanta doma, kuru labprāt ietektu džagiem. Šķiet, ka džagu famīlija ir palaidusi garām vienu lielisku biznesa iespēju. Ņemot vērā džagas noslīpētās un izkoptās prasmes shēmot, "apgūt"pašvaldības naudas, izsmalcināti blēdīties ar materiāliem ceļu būvē, džagam ar steigu jāatver Ķegumā reģionāla augstskola - PAŠVALDĪBU IZZADZĒJU UN SHĒMOTĀJU AKADĒMIJA. Profesūru lieliski varēs sakomplektēt no lielākās daļas patreizējiem domes deputātiem un darbiniekiem, par prorektoru derēs mamzele un sulainim arī atradīsies šveicara vieta.
>>>Laima • 2017. gada 1. februārī, 15:08
..un kā vēl jēdz! nozagt un neieklāt vajadzīgo, ko nosaka tāme (( labākajā gadījumā ieklāt daudz lētāku materiālu un nepietiekošā daudzumā )) to džaga māk visaugstākajā līmenī. pie viņa var nākt jebkurš ceļinieks un pamācīties! t ā kā Misiņu ceļš dzāgam ir medusmaize. Jo neviens neplēsīs nost asfaltu un nelūrēs kas zem tā ielikts vai vispār ielikts un attiecīgajā biezumā. Arī asfalta kārtas biezumu un struktūru neviens nepārbaudīs. Tā kā lai veicas ar zagšanu!
Laima • 2017. gada 1. februārī, 13:16
Patreizejai sulaiņ-džagulēnu-mamzeles domes šeftmaņiem nedrīkstēja pieļaut nevienu naudu dot,bet gan jaunievēlētai domei,cerams,ka Aizsardzības ministrija strikti sekos līdz un alkatīgie džagas paliks ar garu degunu,jo vecais džaga neko nejēdz par ceļu remontiem!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet