Atgriezties pie raksta

Ķegumā radošo darbu izstāde-tirdziņš Foto

Līdz 10.februārim no plkst.10–18 Ķeguma tautas namā ikviens var aplūkot un iegādāties Ķeguma novada pensionāru biedrības radošos darbiņus.

Rokdarbnieces ir saadījušas cimdus, zeķes, cepures, izveidojušas auskarus un piespraudes, izšuvušas skaistus zīmējumus uz dažādiem auduma maisiņiem, uzadījušas jaciņas lieliem un maziem, kā arī uztamborējušas dažādus zvēriņus.


Atnākot aplūkot radošās darbnīcas veikumu, var uzzināt, kā tapis katrs darbiņš, kāda metode pielietota un pat iegūt padomu, lai mājās izveidotu ko līdzīgu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/37876

2017. gada 8. februārī, 10:24, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

Iveta Ū. • 2017. gada 7. martā, 09:52
Sulainis dara to, ko viņam liek saimnieki - džaga, džagulēns un mamzele! Jo lielāka nosliece uz kriminālo, jo vērtīgāks kadrs mums un domei. Mēs te savās aprindās pieņēmām lēmumu, ka Ķeguma lumpeņiem der tāds policists, kurš pats ir kārs uz likumpārkāpumiem, tāpēc mēs varam darīt ko gribam. Un citi par šo neko teikt nevar, citiem sakām mēs - EJIET VISI D--ST, tāpat kā TV žurnaļugām.
Ko par šo saka citi? • 2017. gada 6. martā, 22:02
Šo afēru piesedz sulainis? Kā var pieņemt darbā policistu, kurš Ogrē sataisījis pamatīgus sūdus? Tā no sulaiņa puses nav noziedzīga rīcība? http://www.daugavasbalss.lv/novadu-zinas/keguma-novads/iedzivotaji-paliga-keguma-policists-izmanto-sirmgalvja-slimibu-lai-izkraptu-dzivokli-37454
reālā • 2017. gada 2. martā, 19:36
:) mēs

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet