Atgriezties pie raksta

Ķeguma novada pensionāri atklāj radošo darbnīcu Foto

3.martā svētkus atzīmēja Ķeguma novada pensionāru biedrība, kura šajā dienā atklāja radošās darbnīcas telpas, kas pēc trešajiem plūdiem vairs nebija lietojamas darbnīcas vajadzībām.

Darbnīcā varēja apskatīt rokdarbu izstādi, kā arī iegādāties iepatikušos darbiņus. Katru piektdienu no plkst.10 līdz 16 ikvienam ir iespēja doties uz radošo darbnīcu un līdzdarboties.


Vija Vollenberga stāstīja, ka sadarbībā ar Ķeguma komercnovirziena vidusskolas direktoru Vladimiru Samohinu, visas stelles pārvestas uz skolu, lai Edītes Uršuļskas vadībā tās tiktu izmatotas, un skolēni varētu mācīties aust. Vollenbergas kundze norādīja, ka vienas stelles ir aizvestas uz Tomes muzeju, kur tām būs paredzēts īpašs pielietojums, kas šobrīd tiek paturēts noslēpumā.


Radošās darbnīcas dāmas ir ļoti priecīgas par skaistajām, renovētajām telpām, kurās var gan darināt jaunus darbiņus, gan veidot izstādes.


Darbnīcas vadītāja Vija Vollenberga saka lielu paldies Ķeguma novada domes priekšsēdētājam Robertam Ozolam par aktīvu iesaistīšanos plūdu cēloņa meklēšanā un citu speciālistu pieaicināšanā, lai atrastu un likvidētu iemeslu, kas izraisīja telpu applūšanu. "Paldies visiem tehniskiem darbiniekiem, kuri palīdzēja novērst postījumus. Īpašs paldies Vitālijam Pugačam, kurš palīdzēja ar padomiem, kā arī piesaistīja savus darbiniekus, lai iekārtas un mēbeles savestu kārtībā. Paldies izsoļu rīkotājai Inārai Vītolai un visiem izsoles dalībniekiem par ziedojumiem, no kuriem varējām iegādāties jaunus materiālus," pateicas V.Vollenberga.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/38074

2017. gada 7. martā, 09:01, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

>psihiatrs • 2017. gada 13. martā, 18:54
Tu domā, ka viņiem arī tā pati kaite, ar ko gadiem hroniski sirgst džagu sulainis ? Tad gan traki, jo sulainim tas ir smagā formā, laikam līdzēt tur vairāk neko nevar.
psihiatrs • 2017. gada 13. martā, 18:18
Luņiem tagad ir vismaz iespēja aktivizēt savu šizofrēniju,varēs precīzāk uzstādīt diagonozi!
Eduards Lunis • 2017. gada 12. martā, 12:58
----Ir tikai viena iespēja kā varētu Ķegumā pie varas salīdušos noziedzniekus nolikt viņiem atbilstošās vietās! Zvaniet pa tel. 65038743 Noziedzniekiem zvani't neiesaku!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet