Atgriezties pie raksta

NBS Aviācijas bāzē "Lielvārde" atklās kazarmu

Trešdien Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Aviācijas bāzē "Lielvārde" notiks jaunās kazarmas ēkas atklāšana, kurā piedalīsies aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un NBS komandieris ģenerālmajors Leonīds Kalniņš.

Šī ir pirmā kazarma, kas uzbūvēta NBS Aviācijas bāzē "Lielvārde". Kazarmas būvniecība tika uzsākta 2016.gada jūnijā. Jaunā kazarma ir trīs stāvu ēka, kuras kopējā platība ir 3041,4 kvadrātmetru. Kazarma paredzēta līdz 310 karavīru izvietošanai.


Kazarmas apkārtējās teritorijas labiekārtošanas darbus paredzēts pabeigt līdz šī gada 1.jūnijam.


Svinīgajā jaunās ēkas atklāšanas pasākumā piedalīsies arī Nacionālo bruņoto spēku Gaisa spēku aviācijas bāzes, Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centra un būvniecības uzņēmuma SIA "Arčers" pārstāvji.


Papildus kazarmas būvniecībai NBS Aviācijas bāzē veikta arī katlu mājas, elektroapgādes tīklu, kā arī citu inženiertīklu rekonstrukcija. Projekta kopējās izmaksas ir 5 078 000 eiro, un to īstenojis SIA "Arčers".


Portāls "OgreNet.lv" pagājušā gada jūlijā vēstīja par topošo kazarmu būvniecību, klātesot vēstījuma kapsulas iemūrēšanas svinīgajā brīdī.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/38196

2017. gada 21. martā, 09:12, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Ja nopietni... • 2017. gada 23. martā, 12:31
...tad par ko balsot nākošās pašvaldību vēlēšanās? Par esošiem skaidrs, par tādiem balsot nedrīkst, nezin cik jukušam jābūt, lai atdotu savu balsi par sulaini, mamzeli, džagulēnu, strausu, Birzgales stagnātiem un Tomes tekuļkopi. Drūma nākotne veras arī tad, ja tāds Pļaviņu atbira kandidēs, nelaba smaka nāk līdzi no turienes. Pagaidām nekas neliecina, ka būtu sarosījušies kādi jauni un nesasmērējušies. Bet neiet un nebalsot arī nedrīkst, esošiem tas nāktu tikai par labu, jo viņi tādu nebalsošanu ieskaitīs kā balsi sev, džagi to pieprot it labi. Tā vien doma sliecas tanī virzienā, ka vēlēšanas ir pārvērstas par farsu un vēlētājs neko ietekmēt nevar, kā tas bija krievu laikos.
66 • 2017. gada 22. martā, 14:29
No siles labprātigi neatsakās, neaiziet. Ir tikai divi ceļi lai tur nebūtu : cietums vai mūža mājas.Būs raivuks ar papucīti tur līdz mūža beigām. Jo cietumā pie mums nevienu lielo zagli neliek, sīkos jā, lielos (varenos) nē. Tā ka džagiem paliek vien otrs ceļš. Barotavas dēļ,ja vajadzēs nopirks visus Ķeguma vēlētājus.
>Lunis • 2017. gada 22. martā, 11:14
Neķer kreņķi! Džagam jau kara ministrija iedeva vairāk par pusmiljonu, tā ka līkkājis par pāris tūkstošiem eiriku uz ceļa bumbuļgranti uzbērs, džagulēns visu ir papukam sakārtojis, kamēr vēl ir domē un ir tā teikšana.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet