Atgriezties pie raksta

Ķeguma komercnovirziena vidusskolā jauna tradīcija Foto Video

Otrdien Ķeguma komercnovirziena vidusskolā vairāk nekā simts audzēkņu kopā ar pedagogiem un direktoru palīdzēja savai skolai aizsākt jaunu tradīciju.

Tās mērķis ir popularizēt dambretes spēli ne tikai skolā, bet arī Ķegumā novadā.


"Pagaidām tas ir skolas ietvaros, bet mēs ceram, ka nākamreiz pieaicināsim arī Birzgales pamatskolu. Šajā reizē piedalījās skolēni līdz 8. klasei, bet nākotnē, domāju, iesaistīsim arī vidusskolas klases, skolas darbiniekus un visus pārējos, kas te tuvumā ir un vēlas to. Dambrete jau attīsta prāta spējas, tam visam apakšā ir vesels domu cikls, kas dzīvē pēc tam noder uz priekšu," norāda skolas direktors Vladimirs Samohins.


Vislielākos nopelnus dambretes maču organizēšanā un skolēnu iesaistīšanā esot pelnījusi skolotāja un šī sporta veida entuziaste Dzintra Kļava. "Galvenais uzdevums ir bērnus ieinteresēt domāt," atklāj skolotāja.


Savukārt skolēni sacīja, ka dambretes spēlēšana ir interesants brīvā laika pavadīšanas veids. Daudzi pauda gatavību turpināt slīpēt meistarību šajā sporta veidā, piedaloties arī skolas organizētajās sacensībās.


Gan Ķeguma komercnovriziena vidusskolā, gan arī citās izglītības iestādēs valstī šādas sacensības palīdz organizēt Latvijas Dambretes attīstības biedrība, nodrošinot inventāru un arī balvu fondu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/38220

2017. gada 22. martā, 23:28, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ikškile • 2017. gada 14. aprīlī, 04:16
Nak velesanas , viņs tad Dzaga dod , jaievelk tikai krustiņs , nezinu cik soreiz.BET BŪS NORMA.
ikšķile • 2017. gada 13. aprīlī, 17:58
Jā, tad man Džaga iedeva, tagad noželoju.
>ikskile • 2017. gada 30. martā, 10:16
Vai tad pats neatceries? Kad pirki diplomu tai renstelē, tev džaga bija iešķiebis mazu žūksnīti un tev sanāca, bet man nekā. Jādraudzējas ar džagiem, tad pat lēcu zupai sanāks un kādam kaulam ar, to jau tu pats labi redzi, kā tev ir.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet