Atgriezties pie raksta

Meklē Ķeguma novada jaunos talantus

Ķeguma novada pašvaldība izsludinājusi pieteikšanos konkursam "Ķeguma novada talants 2017", kas norisināsies 29.aprīlī plkst.16 Ķeguma tautas namā.

Pieteikumus varat sūtīt elektroniski līdz 18.aprīlim uz e-pastu: tautasnams@kegums.lv vai ienest tos personīgi Ķeguma tautas namā.


Pieteikumā jānorāda savs vārds, uzvārds, kontaktinformācija, vecums un savs talants.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/38227

2017. gada 23. martā, 08:58, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

MK • 2017. gada 1. aprīlī, 10:04
Ar š.g. 1. aprīli kučinsky iecēlis sulaini par galveno ierēdni. Apsveicam! Beidzot būs tai augstajā amatā kristāltīrs un bezgala godīgs komu....zaļas dzīves partijas biedris.
Eduards Lunis • 2017. gada 31. martā, 13:02
---Beidzot maisam gals vaļā! Vakar TV raidījumā ,,Preses klubs,, tika nosaukti vainīgie Latvijas izlaupīšanā un iznīcībā! TIE IR PADOMJU LAIKA DARBOŅI ,KOMUNISTI! ARĪ MUMS TE IR SKAIDRI REDZAMI ,,ŠIE DARBOŅI,, OZOLA VADĪBĀ! PIE TAM VIŅI PIESAISTA ACĪMREDZAMI KRIMINĀLA TIPA CILVĒĶEĻUS KĀ UZULUS-TĀTAD SADARBOJAS AR MAFIOZŅIKIEM!
OPĀ! MAMZELE PAZUDUSI! • 2017. gada 30. martā, 15:54
Domē neviens nezin kur mamzele pazudusi, ka nepirž savā krēslā. Sētnieks teica, ka laikam pa kluso uz siltām zemem aizlaidusies par domes naudu, tālab tik noslēpumaini. Sulains tik kaut ko neadekvātu noburbulē bārdā, skaidrības nekādas. Grāmatvēze atkal minēja kaut ko par dakterēšanos, esot ietaupīta nauda uz tukšas štata vietas rēķina mamzelei. Viena deputāte no zzs saraksta izteicās ka mamzele ielikta prāta dziedinātavā, stipri kreņķējoties par to vai vinnēs vēlēšanās vai nē, esmot tāda kā jukusi. Tā, ka neviens neko nezina skaidri, tikai tas gan ir apstiprināts fakts, ka darba vietā viņa nav ieraugāma pat ar karbīda lampu. Ka tik nav burlaku nagos iekūlusies!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet