Atgriezties pie raksta

Sestdien Ķegumā ikgadējā labdarības izsole

Jau piekto gadu Starptautiskais Soroptimistu klubs "Ogre-Ķegums" rīko labdarības izsoles, kas nu jau kļuvušas par tradīciju un ko ar nepacietību gaida ne tikai Ķeguma iedzīvotāji.

Pasākuma nolūks ir kopīgiem spēkiem saziedot naudu, kuru izmantot labdarības mērķu realizēšanai Ķeguma novadā.


Ikviens Ķeguma novada iedzīvotājs tiek aicināts ziedot sev nevajadzīgās, bet, varbūt kādam citam tik ļoti nepieciešamās lietas, kas varētu tikt pārdotas izsolē.


Atsaucība visus šos gadus bijusi ļoti liela un ar katru gadu tā kļūst aizvien lielāka.


Sev noderīgu lietu var rast ikviens. Tiek izsolītas bērniem nepieciešamas lietas, rokdarbi, saimniecībā noderīgas lietas un visbeidzot eksponāti, ar kuriem varētu lepoties kolekcionāri. Paralēli izsolei notiek arī loterija, kur par simbolisku naudu var iegūt ekskluzīvas preces – ir bijušas mantas gan no Futbola federācijas, gan koncertu un teātru apmeklējumi, Ķeguma un Lielvārdes kafejnīcu un mūsu populārā atpūtas kompleksa "Zelta Zirgs" pasākumu ieejas biļetes.


Pasākuma noslēgumā klātesošie tiek aicināti izteikt viedokli, par to, kādam mērķim saziedoto naudu novirzīt.


Balsojot tiek izlemts, kam saziedotā nauda piešķirama.


Nāc, piedalies un palīdzi!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/38344

2017. gada 3. aprīlī, 14:54, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

>Students • 2017. gada 21. aprīlī, 12:37
Būs pagrūti taisīt karjeru šai virzienā, vienīgi gadienā, ja tavs sencis ir senāk izgulējis dzērumu grāvī, izmīlējis sievišķus, nodarbojies ar mežu zagšanu un citām nelikumībām, tad gan var sekmēties, bet, nedo dies, ja esi nācis no godīgas ģimenes, tad visiem sapņiem strīpa pāri, domē tādi neiepasē.
Students • 2017. gada 21. aprīlī, 12:04
Gribu zināt,ko tas džagulēns-žurkulēns ir beidzis,lūdzu,mani informēt,jo arī gribu pieteikties jaunajā domē par kurjeru-šeftmani!
Ilvars • 2017. gada 20. aprīlī, 12:22
Tiešām,vecie stagnāti-komunisti,kad beidzot aizvāksies vai ar kājām pa priekšu no domes mājas izvadīs,riebjas tai mājā kāju spert iekšā,jo sažuvusi murķele-sulainis defilē pa koridoru un līža džagulēns ložņā kā zutis,kad ir darbā ar savu viendienīša augstāko izglītību!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet