Atgriezties pie raksta

« Sestdien Ķegumā ikgadējā labdarības izsole

2017. gada 3. aprīlī, 14:54, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

>Students • 2017. gada 21. aprīlī, 12:37
Būs pagrūti taisīt karjeru šai virzienā, vienīgi gadienā, ja tavs sencis ir senāk izgulējis dzērumu grāvī, izmīlējis sievišķus, nodarbojies ar mežu zagšanu un citām nelikumībām, tad gan var sekmēties, bet, nedo dies, ja esi nācis no godīgas ģimenes, tad visiem sapņiem strīpa pāri, domē tādi neiepasē.
Students • 2017. gada 21. aprīlī, 12:04
Gribu zināt,ko tas džagulēns-žurkulēns ir beidzis,lūdzu,mani informēt,jo arī gribu pieteikties jaunajā domē par kurjeru-šeftmani!
Ilvars • 2017. gada 20. aprīlī, 12:22
Tiešām,vecie stagnāti-komunisti,kad beidzot aizvāksies vai ar kājām pa priekšu no domes mājas izvadīs,riebjas tai mājā kāju spert iekšā,jo sažuvusi murķele-sulainis defilē pa koridoru un līža džagulēns ložņā kā zutis,kad ir darbā ar savu viendienīša augstāko izglītību!!!
Vēlēšanas2 • 2017. gada 20. aprīlī, 11:39
Uz priekšu, vecā komunistu gvarde un viņu līdzskrējēji! CVK iesniegts saraksts no kompartijas sekretāra brigmaņa bandas t.s. "zemnieku savienības" Ķeguma novada atzara ar nenogurstošo šņabja iznīdētāju pašā spicē un citiem kolhoza veterāniem un kaut kur ar septīto numuru bijušais padomju milicijas operatīvais pilnvarotais. Nezāles ir dzīvelīgas un nenīkst!
re: Psihiatram2 • 2017. gada 20. aprīlī, 11:03
Ne tikai kandidēt, bet atkārtoti iesēsties priekšsēdētāja krēslā. To sulainis stāsta visiem saviem drauģeļiem. Tomes aprobežotajam aitu deputātam pilnu galvu piedziedājis, ka viss palikšot pa vecam, nekādu pārmaiņu.
Psihiatrs2 • 2017. gada 20. aprīlī, 08:45
Neaizmirsti paķert līdzi sulaini! Tam šizofrēnija pēdējā stadijā, jo taisās kandidēt vēlēšanās.
Psihiatrs • 2017. gada 19. aprīlī, 20:25
EDUARD LUNI,širofrēnijas ārstēšana ir bezmaksas,gaidu Tvaika ielā uz konsultāciju.
Eduards Lunis • 2017. gada 19. aprīlī, 11:04
---Nu ,,Udo,, Tev nu gan nepiestāv tāds pesimizms! Labaķ būtu ieteicis-NEIET BALSOT! Un kauna jau nu gan ,tiem , kuri sēž un ir sēdējuši jau gadiem, NAV NEVIENĀ ACĪ!? Vislabākais gājiens ir no bicāniņa-NOZIEDZNIEKS ATGRIEŽAS UZ NOZIEGUMA VIETU! Kad vajadzēs savākt Kēguma vislielākos ļaundarus, būs ļoti vienkārši-ATNĀKT UZ ĶEGUMA DOMI AP PL. 9-IEM UN NOKĀPT PAGRABĀ-TUR ARĪ VIŅI IR!
Lunis • 2017. gada 18. aprīlī, 22:20
Paskat , te piešaun dzīvei aššumu :)
Vēlēšanas • 2017. gada 18. aprīlī, 19:48
Ko jūs te ķengājaties,katrm LR pilsonim ir brīva izvēle,par ko balsot un katram ir tiesības kandidēt.Ja jūs neapmierina kandidāti,veidojiet sarakstu no enģeļiem,kuri jūs uzvedīs paradīzē.Bet jūs izvēlaties neko,cīnaties ar savu mazohismu.Uz priekšu,kandidātu sarakstus pieņem līdz 24. aprīlim.
Domnīca • 2017. gada 17. aprīlī, 23:05
Kauns. Kauns un vēlreiz KAUNS par tādiem domes ākstiem.
aldis • 2017. gada 17. aprīlī, 19:33
Nu šajas vēlešanās Žagata Jānis ar balotejas.Vismaz būs par ko balsot.
Udo Krafts • 2017. gada 17. aprīlī, 16:58
>Viss pa vecam nekas nemainiisies. Diemžēl, bet tā nu tas ir.Ar nožēlu jāatzīst fakts, ka NEKAS NEVAR MAINĪTIES! Tam ir vairāki iemesli. Ir izveidota un noslīpēta tāda sistēma valstī, kur pār godīgu darbu un godīgu attieksmi pret valsts un pašvaldību pārvaldi, godīgu savu vēlēto amatu pildīšanu valda korupcija, valsts un pašvaldību (lasi - tautas) līdzekļu izsaimniekošana un piesavināšanās sava personīgā labuma vairošanai. To uzskatāmi uz vietas redzam Ķeguma novada pašvaldībā, tās attieksmē pret novada iedzīvotājiem. Rodas maldīgs priekšstats, ka esam tik nabadzīgi ar cilvēkresursiem, ka bez šitiem pašiem Brežņeva laiku stagnātiem, visādiem ūzuliem un ozoliem mums nav ko izvirzīt. Kopš bēdīgi slavenajiem godmaņa Latvijas izzagšanas laikiem nostabilizējusies antisabiedriskā sistēma vienkārši godīgos cilvēkus atbaida no kandidēšanas uz deputāta amatu jebkurā līmenī, līdzarto tur iekļūst sabiedrības padibeņu līmeņa eksemplāri, kā to redzam Ķegumā. Ja arī kāds godīgs cilvēks uzdrošinās startēt vēlēšanās un iegūst mandātu, tad pārējie pašlabuma meklētāji tādu noknābj kā balto zvirbuli. Visa šī noslīpētā pretsabiedriskā sistēma valstī daudzkārt pārspēj kremļa antilatvisko propagandu. Nekas tā negrauj un nenomelno valsts tēlu, kā tādi uz nodokļu maksātāju kakla parazitējošie elementi, kā minētie stagnāti, ozoli un ūzuļi. Lai varētu cerēt uz pozitīvām izmaiņām nākotnē, vispirms jānomaina satrunējusī valsts un pašvaldību izlaupītāju sistēma, citādi patiešām nekas nemainīsies un viss paliks pa vecam.
Viss pa vecam nekas nemainiisies • 2017. gada 16. aprīlī, 22:33
Jaa zeel Zemnieku saraksta muuzigie Brezneva laika stagnaati :Kotans; Bicans;Pastars;Tadeuss;Zemnieks;Muzikante. Ar taadiem "taalu" tiksim. Pats interesantaakais ka par siem nobalsos absoluutais vairaakums. Viniem kaa allaz buus 6-7 vietas. Paradokss kaapeec cilveekiem patiik neko nedarosi stagnaati, kas pielauj zagsanu ,kukulnemsanu, nesaimniecisku budzeta izlietojumu un tml. stulbumus??
Info • 2017. gada 16. aprīlī, 20:35
Var jau paskatīt mūsu "Zemnieku" sarakstu http://pv2017.cvk.lv/CandidateLists/CandidateList/75 Nekas nav mainījies!
Lumpenis Lumpenim • 2017. gada 15. aprīlī, 12:29
Jā, tieši tā. Dievs nav mazais bērns un piedos mums mūsu alošanos. Ķeguma novads var ļļļoooti lepoties, ka tikai te un vienīgi te ir sastopami tādi izcili ļauži, kā džaga, džagulēns, alkohola iznīdētājs kotāns, apsviedīgais bicāns un viņa trubadūrs fiļipovs, kuri 28 stundas diennaktī tikai par to vien domā, kā uzlabot novada iedzīvotāju dzīves kvalitāti, paši sevi nesaudzējot, vedot pat ļoti pieticīgu dzīves veidu. Nu vēl viņiem piebiedrojies prātu atveseļojis Arvīds. Ar tādiem kadriem novadam uzplaukums ir garantēts.
Lumpenis • 2017. gada 15. aprīlī, 08:36
Arvīdam taisniba es ari Ķeguma lumpeņu iespaidots esmu rakstijis nepatiesus komentarus slepjoties zem dažadiem nikiem,bet esmu sapratis ka tas ir aiz skaudibas ka citi var bet es nevaru,ceru dievs man piedos.Amen.
>> Arviidam • 2017. gada 15. aprīlī, 00:16
Vai sulaini utalizees kaa izlietotu s**du ko podaa noskalo ar uudeni?
>Arvīds • 2017. gada 14. aprīlī, 22:22
Nu tikai! Tev taisnība, šitie deputāti daudz ir savā labā darījuši un lumpeņi par viņiem balsos atkal. Prieks par tevi, ka esi pieskaitāms lumpenis, tātad izveseļojies. Ne visi var ar tādām prāta spējām, Arvīdiņ, var lepoties, vienīgi ja nu sulainis ar saviem saimniekiem tev turas līdzi!
Arvīds • 2017. gada 14. aprīlī, 18:47
Šitie deputati diezgan daudz laba Ķegumā izdarijuši.Tauta redz ko ievelet.Tikai daži lumpeņi slepjoties katrs aiz vairakiem vārdiem aiz skaudibas te visadus nepieskaitama cilveka murgus komentaros raksta.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 2 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet