Atgriezties pie raksta

Ķeguma novadā izsludina iedzīvotāju iniciatīvas projektu konkursu Pielikums

Pielikumi

Šogad pašvaldības izsludinātajā konkursā prioritāte būs tiem iedzīvotāju iesniegtajiem projektiem par Ķeguma novada veltījumu Latvijas simtgadei.

Projekti var būt saistīti ar sporta un kultūras tradīciju saglabāšanu un jaunu aktivitāšu radīšanu, pieaugušo un jauniešu tālākizglītības un bērnu papildizglītības iespēju veicināšanu, profesionālo pilnveides iespēju un programmu realizēšanu tuvāk iedzīvotāju dzīves vietai. Vēl viena no apakšprioritātēm ir dzīves fiziskās un sociālās kvalitātes uzlabošana. Piemēram, sabiedrībai svarīgas teritorijas labiekārtošana, kādas visiem nozīmīgas ēkas, telpas remontdarbi, sporta laukuma, bērnu rotaļu laukuma ierīkošana u.tml.


Finansējuma maksimālais apmērs, kuru var piešķirt vienam projektam, ir 750 eiro.


Līdzekļus projektu realizācijai piešķir konkursa kārtībā.  


Atbalsta intensitāte ir 100% no projekta attiecināmo izmaksu kopsummas, bet ne vairāk kā 750 eiro vienam projektam.


Projektu pieteikumus var iesniegt līdz 2017.gada 10.maija plkst.17 Ķeguma novada domē, Lāčplēša ielā 1.


Projekti jāīsteno laika posmā no 2017.gada 1.jūnija līdz 1.decembrim.


Konkursā var piedalīties projekti, kuru realizācija notiek Ķeguma novadā un kuru rezultāti ir sabiedrisks ieguvums Ķeguma novadam, vai projekta rezultātu ieguvēji būs Ķeguma novada iedzīvotāji.


Konkursā var piedalīties fiziskas un juridiskas personas, kas deklarētas vai reģistrētas Ķeguma novada teritorijā, ar ne vairāk kā 3 projektiem, ja tie atbilst konkursa mērķim. 


Konkursā kā projekta ierosinātājs nevar piedalīties pašvaldība vai tās iestāde.


Projektu konkursa komisija nepieņem un neizskata pieteikumus no pretendentiem, kuriem ir nodokļu parādi, kuriem ir nenokārtotas līgumsaistības ar pašvaldību.


Sagatavojot projektu pieteikumus, pašvaldība lūdz rūpīgi iepazīties ar "Ķeguma novada pašvaldības iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu konkursa nolikuma" prasībām (skatīt pielikumā).


Iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projekta konkursa pieteikums Word formātā pielikumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/38476

20. aprīlī, 09:19, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Liāna Č. • 26. aprīlī, 15:40
Balsošu par Valda Kalniņa sarakstu. Plusiņu ielikšu Ingai.
>misters x • 26. aprīlī, 14:55
Šogad izvēle ir pavisam niecīga, jo mafija savus padirseņus sabāzusi praktiski visos sarakstos ar pirmajiem numuriem, tā ka katrā listē, ko vēlētājs būs izvēlējies OBLIGĀTI TIE PARAZĪTI IR JĀSVĪTRO. Palasiet zaļo, ZS, NSL un reģionu alianses programmas un jums nāksies secināt, ka tas pats bija arī pirms četriem gadiem, tikai nekas netika pildīts. Pat Bordāna partijas listē kā pirmais figurē smirnovs. Kas tas ir par putnu, visiem labi zināms.
misters x • 26. aprīlī, 13:50
Ķegumā ir 8 saraksti. Izvēle šogad liela. Balsojiet par jaunajiem, lai tie sevi var parādīt... Vecie jau ir pierādījuši, ka skaisti māk TIKAI runāt un solīt...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet