Atgriezties pie raksta

« Ķeguma novadā izsludina iedzīvotāju iniciatīvas projektu konkursu Pielikums

20. aprīlī, 09:19, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

traki2 • Šovakar, 20:31
tur nekas nav maināms . Jaunai uzulēns vienkārši nemāk godīgā veidā pelnīt. Iedzimtība. dabas procesi . Ja notiek brīnums dzāgulēnu ievēl, bet viņu nostumj malā par ierindas deputātu ar ienākumu 200 -300 eir , tad visi redzēs ka šis būs atpakaļ pie fatera un abi kopā turpinās zagt ko vien varēs , un čakarēs VID ar nodokļiem. Tāds mums tas uzulēns = primitīvs viduvējs zaglītis. visu cieņu vecajam džagam tam zagšānas māksla noslipēta pamatīgi . jaunais turēt līdzi nespēs .
traki • Šovakar, 20:06
Nu tad arī Raivja saraksts ieraudzījis dienas gaismu,labāk būtu,ja tas tā nebūtu.Būtu kaunējies par šaušalīgo publicitāti. Māliņai vispār nav ko tur darīt..intrigante un līdēja...Priževoitam jau vienalga kādā partijā sēdēt..miers un klusums ,nekāda viedokļa .....Pārējie kandidāti.....kā jūs nesaprotat,ka arī p[ec vēlēšanām jūs grasaties atbalstīt noziedzīgu varu,kura jau šobrīd uztur pie varas sev līdzīgos ozolus.
Eduards Lunis • Šodien, 14:35
---Nu nekāds jau saiets sevišķi nesanāca, jo domes noziedznieki neviens neatnāca! Un šis raidījums ir acīmredzot izveidots ar mērķi ,,tvaika nolaišanai,,...
SCO • Šodien, 11:17
Eduard! Visa cerība uz tevi! Pasaki kā ir!
Eduards Lunis • Šorīt, 10:36
---Paldies par uzaicinājumu-NOTEIKTI BŪŠU! Ja nu vienīgi netiks noorganizēta manis aizturēšana, kā Bicāna laikā-nelaist Luni tālāk par dzelzceļu!?
>3.14... • Šonakt, 04:58
Pareizi, tā ir. Ķeguma vietējā mafija praktiski visos sarakstos augšgalā iefiltrējusi savējos. Lūk, pat vienīgā cerīgā spēka, Bordāna partijas Ķeguma sarakstā kā pirmais numurs ielikts I.Smirnovs, kas ir tipisks džagulēna šlakas pārstāvis. Par aiziešanu no šīs bēdu ielejas Ķeguma. Ne jau visiem tas ir tik viegli izdarāms. Ko darīt, ja tev ir privātmāja? Nekad Ķeguma pufaikciemā nepārdosi par tādu cenu, lai normālā apdzīvotā varētu iegādāties līdzvērtīgu, nezin, vai tāds muļķis atradīsies, kas tādā bedrē nopirks tavu īpašumu.
... • Vakar, 22:02
Nevajag glorificēt Kristapiņu! Ar muti Rīgā, ar darbiem Ķegumā! Lai viņam veicas! Daina un Imants ir uzmetēji, Kristaps to sapratīs ātri.
3.14... • Vakar, 22:00
Cienījamie ķegumieši, man jūsu ir žēl! Sariktējot veselus 8 sarakstus, pie varas esošā salašņu varza ir apjājusi jūs kā mazos ezīšus! Jebkurā salikumā augšā uzpeldēs tie paši vecie smerdeļi, un jūs sēdēsiet ar garu degunu arī nākamos četrus gadus! Man ir prieks, ka laicīgi sapratu, ka ar narcišu lauka noslīcināšanu Komunālajā ielā sulaiņvarzas aktivitātes nebeigsies, un nāksies meklēt dzīvei piemērotāku vietu. Atradu! Apkure ir 5 (PIECAS) reizes lētāka. Un dārziņu neslīcina džagulēnu un sulaiņu bīdīti stadionu un siltumtrašu būvētāji! Un prieks par sakoptu miestu un sakarīgu novada pašvaldības vadītāju!
Info • Vakar, 21:54
Būs jautri! 2 Luņi un pensionāri cienījami. Par ko balsot? Ta pa tiem kas jau ir. Kāpēc? Labi cilvēki. Parunās par apkuri, jēgas nekādas, jo jaunais sasaukums teiks savu attieksmi.
>to traki • Vakar, 21:36
Lai notiek! Jābalso par Kristapu Rūdi! patiesi godīgs, ar labu izglītību jauns cilvēks, nāk no cienījamas ģimenes un pārstāv respektējamu polītisko spēku. Tikai OBLIGĀTI JĀSVĪTRO NO SARAKSTA I.SMIRNOVS! K.Rūde prata saskatīt R. Ūzula patieso seju, bet būs par vēlu saskatīt Smirnovu, ja tāds tiks ievēlēts, jo viņš ir Ūzuļu spoguļattēls pēc savas natūras un ar tiem pašiem mērķiem pašvaldībā.
Rīt (24.aprīlī) visi uz Tautas namu! Būs cirks! • Vakar, 21:22
Ja kāds grib redzēt tuvplānā Ķeguma lielākos kretīnus, precīzāk – mēslus, un paklausīties, kā mamzele, sulainis, džagulēns un semuška slavēs sevi un stāstīs TV žurnālistiem no Rīgas - cik viss Ķegumā lieliski, kā novads uzplaukst, kā novads platiem soļiem dodas uz sakārtotību, vispārējo pārticību un labklājību, cik Ķegumā gudri un godīgi pašvaldības vadītāji un t.t., var rīt - 24.aprīlī plkst. 13-00 aiziet pie Tautas nama. Tikko panorāmā paziņoja, ka Ķegumā būs Tautas panorāmas brigāde un iztaujās vietējos iedzīvotājus par vietējās pašvaldības darbu. Vakarā to vidu rādīs pa televizoru. Tieši tāpēc nosauktie nelieši piedalīsies, jo mēģinās slāpēt iedzīvotāju neapmierinātību. Vienlaicīgi viņi centīsies uzspodrināt savas spalvas un pazīmēties vēlētāju priekšā. Lieliski būtu ja atnāktu arī E.Lunis, jo Lunis vismaz mācēs iebilst zagļu un „otkatņiku” saldajiem, skaistajiem monologiem. Nav izslēgts, ka būs arī Bicāns un Kotāns. Jautrība garantēta.
to traki • Vakar, 20:19
Nebija problēma sameklēt avīzi ar K.Rūdes atbildēm uz jautājumiem. Nekur nemanu apgalvojumus par nekandidēšanu, un ja arī būtu to pateicis. Jūs visi nosodiet nezinot visus apstākļus. Jaunais cilvēks vismaz centās mūs vedināt uz pareizu domāšanu, nevis lētticīgi visam ticēt. Kristapam ir atbilstošas izglītības, un kas nav mazsvarīgi, viņš kopš skolas gadiem ir lepojies ar Ķegumu. Tie kuri vēlas izlasīt avīzes rakstu, ielikšu saiti https://www.kegumanovads.lv/uploads/novadazinas/55/Keguma%20avize_maijs.pdf Kristap, ja tu lasi komentārus, tad neņem tos galvā. Ir pietiekoši daudz cilvēku, kuri tev uzticās. Būsim gaiši un sāksim katrs ar sevi. Līga
Udo Krafts • Vakar, 20:02
Interesanta lasāmviela ir dažu "partiju" sarakstu priekšvēlēšanu programmas, kas uzjundī nostaļģiskas atmiņas par padomju laikiem. Lasot šos gara darbus, neviļus rodas sajūta, ka vairāk kā 25 gadi ir kaut kur izkrituši un mēs joprojām esam kompartijas saulītē. Vecākā paaudze noteikti atceras, ka toreiz katrā uzņēmumā un iestādē tika pieņemtas tādas "sociālistiskās saistības", kuras jau pieņemšanas brīdī neviens i nedomāja pildīt un arī nepildīja. Līdzīgi teksti ir lasāmi arī "partiju sarakstu" priekšvēlēšanu programmās un tie sasaucas ar tiem tālajiem gadiem, it kā nekas nebūtu mainījies. It sevišķi par šāda padomiska gara ieturēšanu savās programmās jāuzteic t.s. zaļās partijas ar R.Ozolu priekšgalā, tad R.Ūzula Vidzemes "partijas", reģionu alianses, NSL un ZS "programmas" kas ir "sociālistisko saistību" mūsdienu variants. Atkal, kā jau pirms iepriekšējām vēlēšanām, tiek solīta debesmanna, proti, atkal asfaltēs ielas, samazinās siltumtarifus, infrastruktūru izveidos pasaules labāko kūrortu līmenī, utt. utt. Kas attiecas uz ielu asfaltēšanu, tad R.Ozola un R.Ūzula vadītā dome ar asfaltēšanu tālāk kā līdz E.Ūzula mājai Viršu ielā netika. Kur palika pārējās ielas? R.Ozola vadībā dome un līdzarto novads ir grimuši aizvien dziļākā stagnācijas purvā. Izņēmums starp šiem padomiskajiem gara darbiem ir "Saskaņas" saraksta programma, kas ir īsa un konkrēta, un Kalniņa kungs, pats būdams šī sasaukuma deputāts, godīgi atzīst un nenoliedz šo stagnāciju. Šajā programmā neaizraujas ar tukšiem un nepildāmiem solījumiem. Vēlētājiem atliek izdarīt izvēli starp stagnātu "sociālistiskajām saistībām" un tiem, kuri ir spējīgi veikt reāli izpildāmus darbus. P.S. Silti iesaku zaļai un Vidzemes "partijām", reģionu aliansei, NSL un ZS tovariščiem apspriest iespēju izveidot kaut kur iepretī tautas namam "goda dēli" lai viss ar padomjlaikiem sasauktos pilnībā un tur tad tauta varētu redzēt savus izcilniekus un melu bajārus.
piekrītu traki • Vakar, 18:03
ja saraksts ciena sevi, tad neliks iekšā dažādus pagadījušos cilvēciņus.
to reāla • Vakar, 17:49
Tas par I.Smirnovu ir taisnība 110%! Nevajag aizmirst, kā Smirnovi tika pie turības jau padomju laikos, kad vecā Smirnoviene bija izpildkomitejas priekšsēdētāja Ķegumā un par naudu tirgoja apbūves gabalus, lai gan toreiz tie bija jāpiešķir bez maksas. Smirnovi un Džagi ir identiski. Brīnums, ka Kristaps ar tādu glumekli sasaistījās, būtu pakonsultējies ar vecākas paaudzes ķegumiešiem, taču viņa vecākiem arī labi zināms, kas tā par ģimeni no kādas nāk šis Imants. Atliek vien cerēt, ka balsotāji par šo sarakstu tādu hameleonu un shēmotāju bez žēlastības svītros.
Traki • Vakar, 16:42
Pārlasi aviizi. Pati vakardien to izdarīju, bet neko tādu nemanīju, tikai to, ka tà nav priekšvēlēšanas kampaņa un ka viņš saka to kā ir. Un beigās viņš atvainojās, ja noliks mandātu. Traki mums te novadiņā, tie kuri cenšas tos noēd ar sāli, bet tikmēr rīkļurāvēji turpina palielināt savu ģimenes budžetu. Lai visiem izdodas labākod ievēlēt. Bet tas ka visi uztraucās par Kristapu , nozīmē tik to, ka viņš ir darītājs.
Čakars • Vakar, 16:19
Domes ierakstos tikai runā Robčiks, Rūde, Vanaga, Kalniņš un Sniedze. Pārējie sēž kā mūlāpi.
traki • Vakar, 16:10
Šāds materiāls ir gan Kalniņam,gan Rūdem........par tā saturu daļēji var pārliecināties domes sēdes ierakstos....
traki • Vakar, 16:07
Un vispār,ja paskatās uz dažiem labiem citien kandidātiem-ne tiem kas varu dalīs,tad Rumpe-divnieku karalis kas knapi pabeidza pamatskolu ar lielām grutībām tagad pretendē uz lēmējvaru...tas bērns saprot kur iekulies????,Māris Stars-sūdzambambālis un parakstu vācējs par višadām muļķībām..īstais lēmējs pašvaldībā, Pavļenko-iet garām uz ielas kā tanks un nevienu no saviem skolotājien nesveicina...nu baigā varas pārstāve,smiekli nāk.
... • Vakar, 16:03
Ko tad viņš to materiālu nelaiž gaisā? Tāda nav! Atkal blefo!
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 3 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet