Atgriezties pie raksta

Atcelts Ķeguma novada talantu konkurss

Saņemot tikai vienu pieteikumu, Ķeguma novada pašvaldība pieņēmusi lēmumu atcelt 29.aprīlī plānoto konkursu "Ķeguma novada talants 2017".

Pieteikšanās konkursam tika izsludināta marta vidū, ļaujot kandidātiem pieteikties līdz 18.aprīlim. Interesi par pašvaldības organizēto konkursu izrādīja tikai viens cilvēks.


Konkursa organizatori pieņēmuši lēmumu nevis pārcelt vai pagarināt pieteikšanos, bet gan atcelt konkursu vispār. Pašvaldība cer, ka nākamajā gadā konkurss notiks.


Jāpiebilst, ka 29.aprīlī nenotiks arī pasākuma otrā daļa jeb dsiko balle.


Talantu meklēšana Ķeguma novadā pirmo reizi notika 2013.gadā, kad piedalījās 11 interesentu. 2014.gadā tādu bija desmit, taču nākamos divus gadus konkurss nenotika, bet šogad, kā jau minēts, pieteicās tikai viens dalībnieks.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/38523

2017. gada 27. aprīlī, 15:09, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

>Jurka • 2017. gada 6. maijā, 21:53
Apbrīnas cienīga ir Ķeguma novada iedzīvotāju un vēlētāju aprobežotība, ka ir gatavi gadiem paciest tādas ērces uz sava kakla, kādas ir līkkāja, kriminālās ievirzes "uzņēmēja" džagas juniors džagulēns, svepsteklis, gļēvais sulainis un Bekuciema saviesīgā, jeb publiskā, nama saimniece - resnā, alkatīgā mamzele.
Jurka • 2017. gada 5. maijā, 12:33
Varbut tā Īvāns ,teica par jaunajiem!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jurka • 2017. gada 5. maijā, 12:32
Bet Džagulēns to ir pierādījis ar savu iepriekšējo darbu domē, man vairāk , citi ,cik paliek.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet