Atgriezties pie raksta

Triju Zvaigžņu ordeni saņem Tomes zivjaudzētavas ilggadējais vadītājs

Valsts prezidents Raimonds Vējonis trešdien Rīgas pilī pateicās valsts augstāko apbalvojumu saņēmējiem par ilggadējo devumu un pašaizliedzīgo darbu Latvijas un līdzcilvēku labā.

"Laikā, kad sākam svinēt Latvijas simtgadi, vēlos pateikties cilvēkiem, kuri ir paveikuši vairāk par savu ikdienas pienākumu. Jums ir ļoti nozīmīga loma valsts vēsturē, jo ar savu darbu, kas ir īpaši pamanāms, jūs veidojat labāku Latviju," uzsver Valsts prezidents Raimonds Vējonis, godinot valsts augstāko apbalvojumu – Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta saņēmējus.


Triju Zvaigžņu ordeni par nopelniem tautsaimniecībā, ilggadējo pašaizliedzīgo ieguldījumu zivsaimniecības nozares attīstībā saņēma Latvijā Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta "BIOR" zivju audzētavas "Tome" ilggadējais vadītājs Ivars Putviķis.


"Jūs paši vislabāk zināt, cik daudz pūļu ir jāiegulda, lai sasniegtu izvirzītos mērķus. Tikai jūs paši un jūsu ģimenes locekļi zināt, cik liela sirds degsme, mērķtiecība un neatlaidība ir jāiegulda, lai jūs varētu spīdēt pasaulslavenās koncertzālēs, lai sasniegtu visaugstākos sportiskos sasniegumus, lai varētu palīdzēt citiem. Lai varētu audzināt jauno paaudzi par Latvijas patriotiem," teica Raimonds Vējonis, uzrunājot visus apbalvojamos.


Valsts augstākos apbalvojumus saņēma 68 dažādu profesiju un amatu pārstāvji no visiem Latvijas reģioniem. Valsts augstākie apbalvojumi tika pasniegti par nozīmīgu darbu kultūrā, mākslā un mūzikā, sasniegumiem zinātnē, pašaizliedzīgu un mūža darbu pedagoga profesijā, profesionālu dienestu bruņotajos spēkos un robežsardzē, sevišķiem nopelniem nacionālās pretošanās kustībā, nozīmīgu devumu lauksaimniecībā, mežsaimniecībā, uzņēmējdarbībā un vides aizsardzībā.


Viss apbalvojamo saraksts atrodams šeit.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/38601

2017. gada 4. maijā, 08:44, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet un Valsts prezidenta kanceleja

Jaunākie komentāri

lasis • 2017. gada 6. maijā, 21:57
ir jau forši pazagties un vēl bļembaku saņemt, neko teikt, tiesiskā valstī mitojam....
tas labi • 2017. gada 4. maijā, 09:22
tikai zivis diez vai priecājas par atrašanos zupā vai uz pannas

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet