Atgriezties pie raksta

Novadi izvēlas: Ķeguma novads Video

Tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, kas notiks 3.jūnijā, ir izveidots priekšvēlēšanu diskusiju raidījums "Novadi izvēlas". Ģimenes TV studijā viesojās Ķeguma novada politisko partiju un apvienību kandidāti.

Diskusijā iesaistījās "pirmie numuri" – Nelda Sniedze no politiskās partijas "Reģionu alianse", Vladimirs Samohins no “No sirds Latvijai”, Roberts Ozols no Latvijas Zaļās partijas,  Imants Smirnovs no Jaunās konservatīvās partijas, kā arī "PROGRESĪVO" kandidāte ar trešo numuru Lidija Povlektova.


Topošie pašvaldību deputātu kandidāti izklāstīja savu redzējumu par novada veiksmes stāstiem, par problēmām, kā arī to iespējamajiem risinājumiem. attīstību nākamajos četros gados, kā arī atbildēja gan uz raidījuma vadītājas, gan politisko oponentu jautājumiem.


Nezināmu iemeslu dēļ diskusiju raidījumā nepiedalījās neviens pārstāvis no sociāldemokrātiskās partijas "Saskaņa", Latvijas Zemnieku savienības un Vidzemes partijas.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/38668

2017. gada 12. maijā, 13:53, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

nav info noplūde • 2017. gada 1. jūnijā, 16:46
Rižā līdīs uz vēdera pat sulaiņa priekšā, kā nekā sulainis ir tuvu stāvoša persona saimniekam džagam un viņa perējumam džagulēnam. Rižai vienkārši bail zaudēt tos kaulus ar bišķiņ gaļu klāt, ko viņai atmet saimnieks ar sulaini. Bet normāliem, prātā veseliem cilvēkiem nu gan vajag izvairīties sevi pazemot, balsojot par bārdaino āzi, kam vieta Strenčos vai Gintermuižā. Pa šiem gadiem jau nu ir sevi pārpārēm pierādījis, kā nekam nederīgu, sabiedrības atkrituma līmeņa tipu.
arī informācijas noplūde • 2017. gada 1. jūnijā, 11:06
Rižā SAC Rembates vadītāja visiem iemītniekiem likusi balsot par ozolu,jo šī arī ir viņa sarakstā,tāpēc obligāti ir jābrauc līdzi vairākiem novērotājiem,lai ozolam šī nesaliek plusiņus,jo iepriekšējās vēlēšanās ar urnu braucis viens cilvēks un šoferis,esot izmukuši paātrinātā tempā.
inf.noplūde • 2017. gada 1. jūnijā, 09:23
neoficiāli no vēlēšanu komisijas -> ka vakar tie kas balsoja Ķeguma iecirknī it kā visi esot balsojuši par Samohinu! var tam ticēt?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet