NA un ZZS

Atgriezties pie raksta

Novadi izvēlas: Ķeguma novads Video

Tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, kas notiks 3.jūnijā, ir izveidots priekšvēlēšanu diskusiju raidījums "Novadi izvēlas". Ģimenes TV studijā viesojās Ķeguma novada politisko partiju un apvienību kandidāti.

Diskusijā iesaistījās "pirmie numuri" – Nelda Sniedze no politiskās partijas "Reģionu alianse", Vladimirs Samohins no “No sirds Latvijai”, Roberts Ozols no Latvijas Zaļās partijas,  Imants Smirnovs no Jaunās konservatīvās partijas, kā arī "PROGRESĪVO" kandidāte ar trešo numuru Lidija Povlektova.


Topošie pašvaldību deputātu kandidāti izklāstīja savu redzējumu par novada veiksmes stāstiem, par problēmām, kā arī to iespējamajiem risinājumiem. attīstību nākamajos četros gados, kā arī atbildēja gan uz raidījuma vadītājas, gan politisko oponentu jautājumiem.


Nezināmu iemeslu dēļ diskusiju raidījumā nepiedalījās neviens pārstāvis no sociāldemokrātiskās partijas "Saskaņa", Latvijas Zemnieku savienības un Vidzemes partijas.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/38668

12. maijā, 13:53, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

bezpartijiskais • Šovakar, 21:09
Klau, gudriniek, vai tad ir partejas, lai būtu bezpartejiskie?
>bezparteiskais • Šovakar, 19:14
Otrā klasē jau māk rakstīt pareizi - bezpartejiskais. Tātad tu vēl tik tālu neesi ticis. Par to liecina arī tava vēlme balsot par džagulēna šaiku, laikam ceri uz pabirām no ūzuļu galda ar ko remdēt izsalkumu tāpat kā sulainis. Ir tāda paruna: muļķis jau nezina, ka ir muļķis.
bezparteiskais • Šovakar, 19:03
es gan balsošu pa partiju kur ir Māliņa ,Priževoits ,Uzuls .jauni spējigi kandidāti ,ari citās partijās ir jauni kandidāti Rūde un līdzigi .tie kas te isakās pa sulaini džagām ,mamzelēm ir no otrās klases vai itelekta nekāda .ja nepatīk tad nebalsojiet

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet