Atgriezties pie raksta

« Novadi izvēlas: Ķeguma novads Video

2017. gada 12. maijā, 13:53, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

nav info noplūde • 2017. gada 1. jūnijā, 16:46
Rižā līdīs uz vēdera pat sulaiņa priekšā, kā nekā sulainis ir tuvu stāvoša persona saimniekam džagam un viņa perējumam džagulēnam. Rižai vienkārši bail zaudēt tos kaulus ar bišķiņ gaļu klāt, ko viņai atmet saimnieks ar sulaini. Bet normāliem, prātā veseliem cilvēkiem nu gan vajag izvairīties sevi pazemot, balsojot par bārdaino āzi, kam vieta Strenčos vai Gintermuižā. Pa šiem gadiem jau nu ir sevi pārpārēm pierādījis, kā nekam nederīgu, sabiedrības atkrituma līmeņa tipu.
arī informācijas noplūde • 2017. gada 1. jūnijā, 11:06
Rižā SAC Rembates vadītāja visiem iemītniekiem likusi balsot par ozolu,jo šī arī ir viņa sarakstā,tāpēc obligāti ir jābrauc līdzi vairākiem novērotājiem,lai ozolam šī nesaliek plusiņus,jo iepriekšējās vēlēšanās ar urnu braucis viens cilvēks un šoferis,esot izmukuši paātrinātā tempā.
inf.noplūde • 2017. gada 1. jūnijā, 09:23
neoficiāli no vēlēšanu komisijas -> ka vakar tie kas balsoja Ķeguma iecirknī it kā visi esot balsojuši par Samohinu! var tam ticēt?
Eduards Lunis • 2017. gada 1. jūnijā, 06:55
---Tas tak ir Ķegums!? Bicāns, kā pats pat sevi sauc-idiots, kretīns, nelietnis, kuru par zagšanu izmeta no milicijas, neņēma pat partijā, bet ,,brīvās latvijas ,, laikā varēja zagt , šmugulēties un būt par augstā amatā un nav saukts pie atbildības...!?TĀDI VIŅI TUR VISI-AMORĀLI, KRIMĀNĀLI, PA DZĒRUMAM UZTAISĪTI, ŠIZIĶI-PADIBEŅU IZLASE!
>Iedzīvotājam • 2017. gada 31. maijā, 15:56
Jā, tam fruktam ir "augstākā izglītība", citādi jau pie traktorēšanas bijušajā "Juglas zieda" kolhozā nemaz nelaistu, bet te mamzele viņu ieriktēja, lai balsis tiktu saskaitītas "pareizi". Mamzeles alkatība robežas nepazīst, tas jāņem vērā vēlētājiem.
Iedzīvotājam • 2017. gada 31. maijā, 13:54
Ko tu muldi, Sniedzes vīram ir augstākā izglītība. Bet jāseko ir.
adata • 2017. gada 31. maijā, 12:34
Nebalsojiet par sarakstiem Nr.1 kandidātiem,bet par pārējiem un jūs redzēsiet,kā uzplaukst Ķegums!
Iedzīvotājs • 2017. gada 31. maijā, 12:29
Vai jums neliekas, ka šeit ir interešu konflikts,ka Sniedze balotējās vēlēšanās un viņas vīrs-traktorists bez izglītības ir iecelts par vēlēšanu komisijas priekšnieku?Tātad novērotāji strikti sekojiet šitām diedelniekam,lai viņš savai mamzelei visos biļetenos rombā neievelk krustiņu,jo šitā famīlija ir gatava uz visu!
Valdis • 2017. gada 28. maijā, 15:20
Skola laba, dažiem noderētu!
>bezpartijiskais • 2017. gada 28. maijā, 14:50
Sāc rudenī iet skolā!
es • 2017. gada 27. maijā, 12:19
Es ar balsošu par Bicānu, Rūdi, Kotānu, Kalniņu, Uzulu , kā nekā jaunie , domē nav bijuši ,kaut ko izdarīs!
bezpartijiskais • 2017. gada 26. maijā, 21:09
Klau, gudriniek, vai tad ir partejas, lai būtu bezpartejiskie?
>bezparteiskais • 2017. gada 26. maijā, 19:14
Otrā klasē jau māk rakstīt pareizi - bezpartejiskais. Tātad tu vēl tik tālu neesi ticis. Par to liecina arī tava vēlme balsot par džagulēna šaiku, laikam ceri uz pabirām no ūzuļu galda ar ko remdēt izsalkumu tāpat kā sulainis. Ir tāda paruna: muļķis jau nezina, ka ir muļķis.
bezparteiskais • 2017. gada 26. maijā, 19:03
es gan balsošu pa partiju kur ir Māliņa ,Priževoits ,Uzuls .jauni spējigi kandidāti ,ari citās partijās ir jauni kandidāti Rūde un līdzigi .tie kas te isakās pa sulaini džagām ,mamzelēm ir no otrās klases vai itelekta nekāda .ja nepatīk tad nebalsojiet
>2veletajs • 2017. gada 26. maijā, 19:03
Tad vajag iet uz vēlēšanām un balsot par "Saskaņas" vai Jaunās konservatīvās partijas sarakstiem un pierunāt tā rīkoties radus, draugus un paziņas. Pretējā gadījumā dabūsim kārtējo reizi uz kakla Birzgales vecos komunistus ar savu dzērāju priekšgalā, padomjlaiku milici un, protams, džagulēnu. Kas tad mūs sagaida, komentārus neprasa. P.S Jā, un vēl jāsargās no mamzeles, ka tā neiemanās deputātos, tad vispār vāks.
2veletajs • 2017. gada 26. maijā, 09:00
..ir viens apstāklis .Džagam jādabu domē džagulēns un arī amatā par katru cenu , jo tas dzīvības un nāves jautājums. Ja nedabū amatā un paliek par prastu deputātu pie tam vēl opozicijā , tad vecajam džagam būs jāiet ubagot , jo pašvaldības naudas lādīte būs aizvērusies , bet viņš godīgā darbā nopelnīt nemāk Gribētos jau lai varu paņem godīgie kā Rūde , Vanaga , Kalniņš un citi.
>Džaga (paziņojums) • 2017. gada 26. maijā, 08:03
Es ados sav bals pat tav džagulen par vien polš bet tik tad tam šņabim jābūt pirktam bode nevis tav čomaka točkā Viršu iela 6.
Vēlētājs • 2017. gada 26. maijā, 07:57
Tik tiešām, jābūt vai nu bomzim vai pavisam nodzertai nelaimei, lai spētu atdot savu balsi par džagulēnu, mamzeli, sulaini un par Birzgales pļēguru. Šajās vēlēšanās ir iespēja balsot par neapķēzījušamies kandidātiem. Tad nu izmantosim šo vienīgo iespēju, kā tikt vaļā no parazītiem domē un pavērt ceļu uz novada attīstību!
Dome • 2017. gada 25. maijā, 22:20
Dome izsola zemes gabalu Ogres iela-12
Vēlētājs • 2017. gada 25. maijā, 15:35
Ķeguma novadā astotās lielākās administratīvās izmaksas uz vienu iedzīvotāju,Ozols un pārējie sola speciālās reklāmlapās brīnumu lietas,kungi un dāmas ko tad desmit gadus gulējāt uz lauriem.Visi uz vēlēšanām,par tiem kuri mazāk sola,bet dara!
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 4 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet