Atgriezties pie raksta

Ķeguma novada svētki bildēs Foto

Aizvadītās nedēļas nogalē Ķegumā norisinājās ikgadējie pilsētas svētki, iedzīvotājiem un viesiem piedāvājot dažādus izklaides, kultūras, sporta un cita veida pasākumus.

"Gaismas svētki Ķeguma novadā" iesākās ar rīta vingrošanu, kam sekoja gadatirdziņa atklāšana un starta došana pludmales volejbola sacensībām.


Paralēli iesākās svētku koncerts ar dziesmām un dejām, kā arī dažādas aktivitātes bērniem un jauniešiem.


Svētku ietvaros izdevās noskaidrot Ķeguma stipriniekus un speciālās loterijas uzvarētājus.


Svētku izskaņā klātesošos priecēja Lauris Reiniks, svētku salūts un balle visas nakts garumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/38848

2017. gada 30. maijā, 08:36, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

>Lunis • 2017. gada 3. jūnijā, 17:34
Tas nu gan ir atklājums! Žēl, ka Ķeguma bēdīgi slavenā trijotne to nezin, tad varbūt pacenstos sev atvēlēto laiku zemes virsū nodzīvot godīgi, nezogot.
Lunis • 2017. gada 3. jūnijā, 13:20
Mēs visi mirsim aaaaaaaaaa , agri vai vēlu.
>=>>.... • 2017. gada 3. jūnijā, 10:11
Nepārprotami, ka šinī variantā BŪS VĒL SLIKTĀK (nedod Dievs tā notikt), bet mēs to neesam ne pelnījuši ne nepelnījuši. Tāda ir šī "demokrātijas" sistēma, ko p.gs. 90-tajos gados likumdošanā iestrādāja godmaņa Latvijas izlaupītāju banda. To nu gan mēs nepavisam nebijām pelnījuši, jo ļoti ticējām neatkarīgam valstiskumam. Mūsu lētticību izmantoja lielos vilcienos tādi godmaņveidīgie, lavents, šķēle, gailis, šlesers u.c., mazākos vilcienos vietējie parazīti kā bicāns, ūzuli un viņiem līdzīgie citos novados. Pelnījuši mēs to neesam, tikai slinki gan esam tādus izmest cilvēces atkritumos no novada un valsts, par to mums tas sods.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet