Atgriezties pie raksta

« Ķeguma novadā domē iekļūst 6 saraksti [05:46]

2017. gada 4. jūnijā, 03:49, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Cerība mirst pēdējā • 2017. gada 13. jūnijā, 14:10
Ļoti,lūdzu, esiet godīgi savā izvēlē rīt visus jaunievēlētos deputātus,jo mums ir piegriezušies ozoli-ūzuļi,atstājiet šo pārīti opozīcijā!!!
>>Optimiste • 2017. gada 12. jūnijā, 19:36
tie ir trīs no bij. domes, bēdīgi slavenā trijotne, jācer, ka vairāk tie pie varas netiks...muļķi gan viņi nav, bet maitas...
>Optimiste • 2017. gada 12. jūnijā, 16:39
tie nav visi ķegumieši kas te gānās .tie ir tikai trīs muļķi pat nav zināms no kurienes
>Optimiste • 2017. gada 12. jūnijā, 15:46
Tas par to morāles un ētikas ievērošanu ir vārds vietā. Morāli un ētiku, kā arī elementāru godīgumu gan vajadzētu ievērot tādiem kā džagulēnam ar savu papuci, sulainim robčikam un Bekuciema mamzelei. Šitie ļautiņi nu nekādi nepazīst tādus jēdzienus. P.s. es, un visi kurus pazīstu, nav par viņiem balsojuši, tā ka nevar apgalvot ka "paši ievēlēja un tagad gānās". Pie tam mamzele nemaz netika ievēlēta vispār lai kā arī nestarājās, bet džgulēns ar sulaini rāvās par visām varītēm, nesmādējot nekādus paņēmienus tikt deputātos par katru cenu un ko lai dara, ja birzgaliešiem patīk veci kolhozlaiku stagnāti ar savu nāniķi priekšgalā. Paši vainīgi.
Eduards Lunis • 2017. gada 12. jūnijā, 15:23
-Optimistei- Morāles, ētikas un pieklājības robežas!? Vai Ķeguma izzadzējiem ir tādas robežas!?Un par kādu morāli pati varat runāt, ja esat savēlējuši grāvju izgulētājus, truleņus, kuri var tikai pacelt rokas balsojot!? Un ja esat godīgs cilvēks, tad kāpēc slēpjaties, tātad mānaties, nenorādiet savu vārdu un uzvārdu!? No kā baidāties!?
Optimiste • 2017. gada 12. jūnijā, 14:46
Netīšām palasīju komentārus par Ķeguma novada vēlēšanām. Esmu pārsteigta par ķegumiešu negatīvo nostāju pret saviem deputātiem. Paši taču ievēlēja un tagad gānās, atvainojos par teicienu. Birzgale savus deputātus pazīst, mīl un ciena, tāpēc arī ievēlēja ar vairāk kā 70% atbalstu. Šajā sarakstē izskanējušie teicieni, manuprāt, ir skaudības iemesls. Esmu pilnīgi pārliecināta, ka mūsu ievēlētie deputāti nav ņēmuši un neņems nekādas atlīdzības, un domi vēlēs pēc sirdsapziņas, lai kādas ir viņu cilvēcīgās vājības. Varbūt pirms komentāru ievietošanas, vajadzētu izlasīt Ogrenet aicinājumu- ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas.
Eduards Lunis • 2017. gada 12. jūnijā, 12:45
---Tā, tā ! Velciet visus domes neliešus ārā no cisām! Arī es nevau ierosināt ( nepieņem) Ogres policija lietu pret Ozolu ar Matrosovu un pārinieku ! Acīmredzot ir uzpircis par Ķeguma naudu
to Aha • 2017. gada 12. jūnijā, 12:42
Būs pagrūti sulaini nolikt pie vietas, it kā Gintermuižā, Strenčos, Tvaika ielā un citās prāta dziedinātavās nemaz nav brīvu vietu tā ka būs vien tepat Senliepās jāiemitina.
Aha • 2017. gada 12. jūnijā, 12:27
Sulaini tu melnais kretīn,ko sponsorē ZZ par manu nodokļu naudiņu,paklausies,tev ir domei jāatmaksā tā visa nauda ko tu tiesājies ar Viņķi-nesekmīgi ar savu stulbo bodnieci-juristi! Lūdzu jauno domes vadību visu izsvērt,ko šis pamuļķis ir ievārijis un nolikt pie vietas!
Eduards Lunis • 2017. gada 12. jūnijā, 12:23
---Jā, ar PATIESĪBU noziedzniekiem nav iespējams sadzīvot! Arī te -t.s. ĶEGUMA ANOMĀLAJĀ ZONĀ!SAPĒCĪGA NOZIEDZNIEKU APVIENI'BA! I DEMONSTRĒ SAVU KRIMINĀLO BŪTĪBU!Lai ari'viņi slēpjas aiz tizliem nikiem, tātad baidās ...!?
Eduards Lunis • 2017. gada 12. jūnijā, 12:23
---Jā, ar PATIESĪBU noziedzniekiem nav iespējams sadzīvot! Arī te -t.s. ĶEGUMA ANOMĀLAJĀ ZONĀ!SAPĒCĪGA NOZIEDZNIEKU APVIENI'BA! I DEMONSTRĒ SAVU KRIMINĀLO BŪTĪBU!Lai ari'viņi slēpjas aiz tizliem nikiem, tātad baidās ...!?
>Atkal un atkal • 2017. gada 12. jūnijā, 09:18
Redz, kā nepatīk patiesība!!!
Atkal un atkal • 2017. gada 11. jūnijā, 20:37
Luņa&visādu hip-hipu aktivitātes laikam pilnmēness iespaido? Nu nevar mentāli vesels cilvēks regulāri runāt lozungos un gvelzt visādas muļķības. Onkas, auklējiet mazbērnus, jūs tāpat par pilnu neņem.
Hip-hip-hip urrrrā! • 2017. gada 11. jūnijā, 19:50
E.Lunis laikam izkustnājis džagu, mamzeles un sulaiņa kopīgi sakakāto Ķegumā! Nu gan sāk briesmīgi smirdēt, vēl trakāk kā visus iepriekšējos gados! Ja šie atkārtoti ielavīsies priekšniekos, visi novada seski aizmuks, nemaz nebūs jāliek lamatas, pat tiem šīs trijotnes domes krēslos sapirdētais liksies nepanesams.
Eduards Lunis • 2017. gada 11. jūnijā, 19:25
--Sakopt jau nu derēja jūsu policistu nodedzināto saimniecības ēku! Bet par to iet krimināllieta, Un neceriet, KA PAR TO NEKAS NEKAM NEBŪS ! UN ARĪ PAR TO, KA PAR MA'JAS DEDZINĀŠANU ARĪ NEKAS NEBŪS...!?
Hip-hip ura • 2017. gada 11. jūnijā, 14:06
Luni, kad būsi nolaidis, iesim visi savest tavu apkārtni kārtībā. Jo tur ar ūdens nolaišanu nepietiks.
Ha,Ha • 2017. gada 11. jūnijā, 13:06
Luni,pēc nokārtošanās,labais tonis prasa noraut ūdeni,tu stresā vienmēr aizmirsti,jā vecums nenāk viens!
Eduards Lunis • 2017. gada 11. jūnijā, 12:38
---Jā, Ķeguma noziedznieki! Būtu tādi kā es, kādi 4-5 cilvēki, tad ar jums būtu cauri! Neiedrošinātos te zem visādiem truliem nikiem zīmēties! Nepriecājaties, apsolu -BŪS JĀATBILD JJO NOZIEGUMU BRĪVĪBAI IR BEIGAS-VISS IR IZZAGTS , IZSHĒMOTS, ĶEGUMS IEDZI'TS PARĀDOS, TĀ,KA BAGĀTI ESAT TIKAI JŪS -NELIEŠI UN ZAGĻI! BŪ VISSSAZAGTAIS JĀATDOD ATPAKAĻ TAUTAI...!
Dakters • 2017. gada 11. jūnijā, 11:40
Luni,iedzer eleniumu,šizofrēnija nav joka lieta.Vecumā nevajag izrādīt savu nespēku,izdari visu uz poda,nevis internetā!
E.Lunim • 2017. gada 11. jūnijā, 08:21
Jums nu gan tā plate iestrēgusi, tik pa apli vienu un to pašu! Varvariņecai jau vismaz pusgadu ar Ķegumu nav sakara, tur cits inspektors.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 8 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet