Atgriezties pie raksta

Trešdien uzzināsim Ķeguma novada domes jauno priekšsēdētāju

14.jūnijā notiks Ķeguma novada domes jaunā sasaukuma pirmā sēde, kurā viens no galvenajiem jautājumiem būs domes priekšsēdētāja ievēlēšana.


 

Pirmo sēdi vadīs vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Eižens Kanskis.


Darba kārtībā paredzēts izskatīt divus jautājumus – par pašvaldības vēlēšanu rezultātiem un par Ķeguma novada domes priekšsēdētāja ievēlēšanu.


Atgādinām, ka 2013.gada Ķeguma novada pašvaldības vēlēšanās sešas vietas ieguva "Centriskā partija Zemnieku savienība", "Vidzemes partija" – 4, "Latvijas Zaļā partija" – 2, "Saskaņas centrs", Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" un "Vienotība" – pa vienai vietai. Toreiz par Ķeguma novada domes priekšsēdētāju tika ievēlēts Roberts Ozols, bet par vietniekiem kļuva Raivis Ūzuls un Pāvels Kotāns.


Savukārt pašvaldības vēlēšanās šogad Ķeguma novada domē ir ievēlētas sešas partijas. Vislielāko atbalstu vēlēšanās ieguva "Latvijas Zemnieku savienība" – 5 vietas (Pāvels Kotāns, Ilmārs Zemnieks, Valentīns Pastars, Tadeušs Vaļevko un Rita Reinsone), trīs deputātu mandātus ieguva "Jaunā konservatīvā partija" (Imants Smirnovs, Kristaps Rūde un Kristaps Reķis), divas vietas ieguva trīs partijas: Vidzemes partija (Raivis Ūzuls un Dace Māliņa), "No sirds Latvijai" (Vladimirs Samohins un Gundars Vērītis) un "Latvijas Zaļā partija" (Roberts Ozols un Viesturs Teicāns), savukārt vienu deputāta mandātu saņēma sociāldemokrātiskā partija "Saskaņa" (Ojārs Meiris).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/38969

2017. gada 13. jūnijā, 15:06, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

Vita-Mācītājam • 2017. gada 14. jūnijā, 10:37
Kas attiecas uz Ķeguma baznīcu,daudzi pielika savu pabalstu, kā labdarības akciju,tas pats Džaga veda smiltis,līdzināja,arī dome bruģi uzlika,tā visā tajā var arī kaut ko labu saskatīt,attiecībā par Luni,tā nav slimība,tā ir diagnoze-nepieskaitāms.
dzaga & vepris • 2017. gada 14. jūnijā, 10:09
Baumo ka dzaga un vepris vedusi uz Birzgali skanoso koferiem. Ka Kotanam maaja baaztin piebaazta ar eirikiem. Skatiisim kaa balsos.
macītājs • 2017. gada 14. jūnijā, 09:50
Milda kas tad uzcēla baznīcu ja ne tie kurus tu sauc pa laupītājiem ?samohinam neinteresē ne skola ne ķegums ,tikai personīgās intereses un citu viedokļu ari nav tikai viņa . man domāt ka šeit luņi ,mildas un vel līdzīgie ir vienkārši kautkādi neveiksminieki un paši domā kad viss perkams tikai pa naudu .parasti citus vērtē pēc svām izdarībām . DIEVS GLĀB MŪS NO ŠĀDIEM ĻAUDĪM ,ĀMEN .

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet