Atgriezties pie raksta

« Trešdien uzzināsim Ķeguma novada domes jauno priekšsēdētāju

2017. gada 13. jūnijā, 15:06, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Vita-Mācītājam • 2017. gada 14. jūnijā, 10:37
Kas attiecas uz Ķeguma baznīcu,daudzi pielika savu pabalstu, kā labdarības akciju,tas pats Džaga veda smiltis,līdzināja,arī dome bruģi uzlika,tā visā tajā var arī kaut ko labu saskatīt,attiecībā par Luni,tā nav slimība,tā ir diagnoze-nepieskaitāms.
dzaga & vepris • 2017. gada 14. jūnijā, 10:09
Baumo ka dzaga un vepris vedusi uz Birzgali skanoso koferiem. Ka Kotanam maaja baaztin piebaazta ar eirikiem. Skatiisim kaa balsos.
macītājs • 2017. gada 14. jūnijā, 09:50
Milda kas tad uzcēla baznīcu ja ne tie kurus tu sauc pa laupītājiem ?samohinam neinteresē ne skola ne ķegums ,tikai personīgās intereses un citu viedokļu ari nav tikai viņa . man domāt ka šeit luņi ,mildas un vel līdzīgie ir vienkārši kautkādi neveiksminieki un paši domā kad viss perkams tikai pa naudu .parasti citus vērtē pēc svām izdarībām . DIEVS GLĀB MŪS NO ŠĀDIEM ĻAUDĪM ,ĀMEN .
Zips-Lunim • 2017. gada 14. jūnijā, 09:37
Luni,tu gan vērtē cilvēkus Padomju atraugu stilā un arī dzīvo kā jau tas nākas Krievu bardakā un cūcībā.To ka Kristaps pieklājīgs,cepuri nost,vecāki kulturāli,bet ar to ir par maz,lai cīnītos ar neliešiem par taisnību un zagšanas kāri.Tu kā vecs buks,bocmanis,šoferis,kurinātājs,Annas Kareņinas,vieglas smiltis viņai-drāzējs,mis Kegums skaistules vīrs,paņem izkapti un kamēr rasa,izpļauj savu dārzu no gārsas,parādi ka esi tautas dziednieks,nevis Krievs,kam nezāles līdz logam aug,vēl saulespuķes pāščolkā un pufaiku ar utu celiņiem uzvelc,vēlu veiksmi,Luni,tas pats kas mīksts metamais.......
Eduards Lunis • 2017. gada 14. jūnijā, 08:29
---Mildiņ!? Sāki Tu, kā krievs saka-za zdraviju, bet beidzi -za upakoj!Īsi un korekti sakot, neesi sapratusi, ka Ķegumā , tajā ēkā =Lāčplēša 1 , visvairāk trūkst LIKUMĪBAS , TAISNĪGUMA, GODPRA'TĪGU ,PATIESU , SVU NOVADU UN CILVĒKUS CIENOŠU CILVĒKU!UN KRISTAPS RŪDE -IR VIENS NO TIEM! PAR CIK ES VIŅU UN VIŅA VECĀKUS PAZĪSTU NO BĒRNI'BAS! ARĪ TAS FAKTS, KA VIŅŠ IR SAPRATIS UN IZSTĀJIES NO uZULU BANDAS UN ARĪ BŪDAMS DEPUTĀTS IR CĪNĪJIES PRET NOZIEDZNIEKIEM DOMĒ ! ARĪ CILVĒKI SAVAS BALSIS IR ATDEVUŠI NOTEIKTI PAR VIŅU, NEVIS KĀDU CITU, JO TIKAI VIŅŠ IR SEVI PARĀDĪJIS!
Milda • 2017. gada 14. jūnijā, 08:02
Cienijamie,Ķegumieši,laikam visā pasaulē valda tikai nauda,godprātība,atbildība,godīgums,tie ir svešvārdi,es biju cerībā,ka Dievs mums nepievēršas,jo nebija baznīcas,nu ir baznīca,Dievs palīdzi mūsu novadam,atpestī no šīs neliešu bandas,bet vai sadzirdēs....žēl,bet ceru,ka sulainim-Ozolam,pusdaunim Džagulēnam nāksies uzklausīt nevis astoņkāja tēva pavēles,bet gan Samohina,ceru,ka Kotāna dzērāju banda vēl nav atjēgusies no plostošanas un virsroku paņems godīgums,cieņa pret novadu un tās iedzīvotājiem,to var izdarīt tikai Samohins,par vietnieku Smirnovu,viņš ir zinošs,bet bez mugurkaula,būtu tādi apgriezieni kā viņa mātei Aleksandrai,cita lieta.Ja nu tas nepiepildīsies,tad Samohins būdams opozīcijā daudz ko panāks,viņam ir kur griezties,lai pakontrolētu naudas noplūdi likumīgi,nevis džagas personīgajā kontā,tā cien.Ūzuļa kungs,vēl ir iespēja pie Tamāras,tava kantora durvju priekšā veikaliņā, nopirkt sausiņus,sev un dēlam,tā pavairāk,sēdēt nāksies ilgi,sulainis varbūt iztiks ar nosacīto sodu,kā līdzdalībnieks afēru šēmošanā.Arī jums Domes daiļavas,zelta laiki būs beigušies,beigsies intrigu vērpšana pa kabinetiem un pagrabiem,kafijas pauzēs ravēsiet puķu dobes,kas aizaugušas kā krievu sādžā,nātras līdz logiem,es ļoti ceru,lai cik man atlicis dzīvot,tad mūža nogali es sagaidītu sakoptā un riktīga saimnieka vadītā mūsu skaistajā Ķegumā,nobeigumā,Kristap Rūde,tu labāk paguļi mājās,tu vēl nēesi izaudzis no bērnības,lielāks labums būtu,ka tu ar savu Auģiku aizbrauktu vakarā ar puišeļiem bummbu paspēlētu,domē tev, dēls, nav ko meklēt,tev to smadzeņu krociņu ir par maz tajā mazajā galviņā,lai lemtu gudras un atbildīgas lietas,smuks tu esi,bet ne darbam domē.Ar cieņu un panākumiem-Milda.
>ehh • 2017. gada 13. jūnijā, 21:41
Neesi nu tik muļķis, kā te izliecies, visi ne tuvu nebalsoja par sulaini un džagulēnu, jo bija arī normāli kandidāti! Ja tāds sulainis un džagulēns ir atkal deputātos, par to vairāk jāpateicas krusttēvam vecajam džagam, nevis vēlētājiem. Domā ar smadzenēm, pirms raksti muļķības.
ehh.. • 2017. gada 13. jūnijā, 20:42
Ko gaužaties? Paši jau vien balsojāt par saviem sulaiņiem un džagulēniem un ko tik vēl ne... visu laiku gaužaties, bet balsojiet par tiem pašiem par kuriem gaužaties dienu no dienas... un esmu šokā par Jūsu deputātu Rūdi... tak vēl pirms aptuveni pusgada raudāja ka liek mandātu nost un politiskajai karjerai pieliek punktu, un še tev, atkal iebalso... ehhh... Ķegums paliek Ķegums...
Viss kārtībā • 2017. gada 13. jūnijā, 20:38
Rīt,14.jūnijā tiks ievēlētas citā sastāvā Ķeguma novada domes amatpersonas.Pateiksimies Ozolam,Ūzulim un Sniedzei par "RAŽENU DARBU" un novēlam sadarbību ar tiesībsargājošām iestādēm,tas mazina sodu!
inspektors • 2017. gada 13. jūnijā, 20:20
Atkal nolādētais džaga valdīs pār atpalikušo Ķegumu
Eduards Lunis • 2017. gada 13. jūnijā, 20:18
-Nu nelūgsim Radītājam to, ko mums pašiem vajag izdarīt! Tā ka gatavojiet ko vajag gatavot, lai glābtos, jo arī pēc paga'jušās pieredzes zinu, -TIKS IEVĒLĒTI VISNEJE'DZĪGĀKIE ,VISTRULĀKIE , VISNEATBALSTOŠĀKIE -TĀ KĀ IR BIJIS LĪDZ ŠIM...!
vēlētajs2 • 2017. gada 13. jūnijā, 19:11
va vecajam uzulim izdevās uzpirkt birzgale sdeputātus ?
Vēlētājs • 2017. gada 13. jūnijā, 18:55
Lūgsim šonakt Dievu, lai nāk pār visiem jaunievēlētiem deputātiem apgaismība un veselais saprāts un Ķeguma astoņkāja piesūcekņi domē - glupjais mafijas sulainis ozols un shēmotāju ieliktenis džagulēns paliktu opozīcijā. Pienācis laiks sasmakušo gaisu, kāds savilkās pār novadu pēdējo sasaukumu laikā, izvēdināt svaigiem vējiem un ļaut novada iedzīvotājiem uzelpot. Lūdzam tevi Dievs, atpestī mūsu novadu no sātana kalpiem - ozola un ūzula-džagulēna!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet