Atgriezties pie raksta

Ķeguma novada domi vadīs Ilmārs Zemnieks Foto Video [16:06]

Par Ķeguma novada domes priekšsēdētāju šorīt ievēlēja Ilmāru Zemnieku.

No domē ievēlētajiem 15 deputātiem priekšsēdētāja amatam tika izvirzīts tikai viens kandidāts.


Līdz ar to deputāti vēlēja par Ilmāra Zemnieka kandidatūru no Ķeguma novada pašvaldības vēlēšanās uzvarējušās Latvijas zemnieku savienības (LZS).


Ar 11 balsīm par un 4 – pret – vairākums atbalstīja I.Zemnieka kļūšanu par domes priekšsēdētāju. 


Pēc rezultātu paziņošanas domes jaunais vadītājs pateicās gan vēlētājiem, gan klātesošajiem deputātiem, gan arī iepriekšējā sasaukuma priekšgalā esošajam Robertam Ozolam. I.Zemnieks vēl norādīja, ka šis ir balsojums par pārmaiņām. Visu uzrunu iespējams noskatīties un noklausīties zemāk izvietotajā video.


Savukārt par domes priekšsēdētāja vietniekiem vēlāk ievēlēja Pāvelu Kotānu (8 par un 7 pret), kurš pašvaldību vēlēšanās Ķeguma novadā no LZS saraksta saņēma visvairāk balsu, un Imantu Smirnovu (11 par un 4 pret), kurš vēlētaju vislielāko atbalstu guva Jaunās konservatīvās partijas sarakstā.


Domes sēdes darba kārtības nākamajā jautājumā deputāti vienojās par komiteju sastāviem. 


Finanšu komitejā iekļauti Rita Reinsone, Pāvels Kotāns, Tadeušs Vaļevko, Vladimirs Samohins, Dace Māliņa, Raivis Ūzuls, Valentīns Pastars, Kristaps Rūde, Imants Smirnovs, Roberts Ozols, Viesturs Teicāns, Kristaps Reķis un, protams, domes priekšsēdētājs Ilmārs Zemnieks.


Izglītības, kultūras un sporta komitejai pieteicās 12 deputāti, taču pieejamās vietas bija 7. Pēc apvienību konsultācijām deputāti nolēma un viebalsīgi atbalstīja sekojošo deputātu iekļaušanu: R.Reinsone, P.Kotāns, V.Samohins, D.Māliņa, V.Pastars, K.Rūde un R.Ozols.


Tikmēr Tautsaimniecības komitejā darbosies T.Vaļevko, V.Samohins, R.Ūzuls, I.Smirnovs, V.Teicāns, kā arī Ojārs Meiris un I.Zemnieks.


Savukārt Sociālo lietu un veselības komitejā iesaistīsies R.Reinsone, O.Meiris, D.Māliņa, I.Smirnovs, K.Reķis, R.Ozols, kā arī Gundars Vērītis.


Domes komiteju pirmajā sēdē tiks izraudzīti komiteju vadītāji.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/38975

2017. gada 14. jūnijā, 10:09, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

mācītājs • 2017. gada 5. jūlijā, 14:54
Rekā sasparojušies džagu kaulu un ādiņu uzlasītāji - ristaps Būde(varētu būt pats žurkulēns) un Vepris (pēc texta, iespējams, īstais, no Uzvaras vielas pritona)! Ja jau šie sāk rādīt savus netīros zobus un izšļākt žulti, tad redzams, ka domes vadība iet pareizo ceļu un džagu lumpeņiem ir uz varžacīm uzkāpts. Lieliski!
Vepris • 2017. gada 5. jūlijā, 14:23
Kas ir Smirnova saimnieks? Kuram Smirnovs atskaitās par domē padarīto?
ristaps Būde • 2017. gada 5. jūlijā, 13:07
Intersanti pēc cik mēnešiem lumpeņi sapratīs, ka Smirnovs ir sērga? Lien iekšā visos iepirkumos - sāciet domāt, kurš ir viņa saimnieks. Kam atskaitīsies Cik ilgs laiks paies līdz sāksies iekšējie strīdi? Nesadalīs kaut ko un āmen. Varēs reorganizēties

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet