Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Rembatē atklāts aktīvās atpūtas laukums Foto

11.jūlija vakarā Rembatē tika atklāts jauns aktīvās atpūtas laukums, kas pieejams visiem iedzīvotājiem, informē Ķeguma novada pašvaldība.

Uz laukuma atklāšanu bija ieradušies vairāki bērni un vecāki, kurus izklaidēja "Jogitas pasākumi". Visiem apmeklētājiem pirms aktīvas laukuma izmantošanas bija jādod solījums, ka visi kopā rūpēsimies par laukumu, ievērosim kārtības un drošības noteikumus, kā arī nebojāsim inventāru.


Aktīvās atpūtas laukumu atklāja Ķeguma novada domes priekšsēdētājs Ilmārs Zemnieks un viņa vietnieks Imants Smirnovs, kopā ar vienu no jaunākajām laukuma lietotājām, roku rokā pārgriežot sarkano lenti.


Laukumā aktīvi varēs darboties bērni, kuru priekam ir izvietotas šūpoles gan pašiem mazākajiem, vecumā līdz 3 gadiem, gan lielākajiem bērniem vecumā līdz 12 gadiem, tāpat 2 līdz 7 gadus vecu bērnu rotaļām ir uzstādīta smilšukaste, 3 līdz 12 gadus veciem bērniem paredzēts rotaļu laukums ar 3 platformām, slidkalniņu, zviedru sienu, alpīnisma sienām, līšanas tuneli u.c., kā arī vingrošanas komplekss ar līdzsvara baļķi, basketbola grozu, virvju tīklu, rāpšanās virvi u.c. Pusaudži, pieaugušie un seniori var izmantot kompleksos trenažierus dažādu muskuļu grupu trenēšanai, kā arī sirds – asinsvadu sistēmas nostiprināšanai. Lai nodrošinātu maksimālu komfortu visiem aktīvās atpūtas laukuma apmeklētājiem, ir uzstādīti divi soliņi un atkritumu tvertnes.


Aktīvās atpūtas laukuma izveide tika veikta Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstības (ELFLA)projekta "Aktīvās atpūtas laukuma izveide Ķeguma novada Rembates ciemā" ietvaros. Laukuma kopējās izmaksas ir 13804.76 eiro, no šīs summas 9000 eiro sedza ELFLA.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/39200

2017. gada 15. jūlijā, 07:27, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

>>ķegumietis • 2017. gada 19. jūlijā, 09:32
Tātad džagulēns ir tik daudz "sasniedzis" šeftēt papuča šarašā par sešnieku! Nuja, citu jau neko nejēdz.
> kegumietis • 2017. gada 18. jūlijā, 20:59
neuztraucies! vecajam uzulam darbu pietiek un jaunais jau strādā pa darbu vadītāju .ļoti daudzi ir kuriem izglītība nekāda bet biznesu prot taisīt .novelu jaunajam uzulēnam lai veicās .
ķegumietis • 2017. gada 18. jūlijā, 16:08
nezi, ko nu džagas ēdīs, ka domes silei vāks aizkritis, vecais līkkājs jau klibs neko dižu pastrādāt nevar un bijušais skolas trijnieku karalis džagulens ar nopirkto kaktu hohšūles papīru neko nejēdz vispār?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet