Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Skolēni brīvdienas aizvada nometnē "Apceļo valstis!" Foto

No 31.jūlija līdz 6.augustam Ķeguma Komercnovirziena vidusskolu pieskandināja 40 skolēnu balsis, kas piedalījās dienas laika nometnē "Apceļo valstis!", informē nometnes vadītāja Liene Seržante.

Šajā nometnē piedalījās sākumskolas skolēni no Ķeguma, Lielvārdes, Ogres skolām, kā arī no Rīgas skolām.


Nometnes laikā skolēni iepazina dažādu valstu kultūru, mūziku, aktīvi sportoja un gleznoja, kā arī pieaicinātie pasniedzēji vadīja latviešu folkloras un hip–hop dejas nodarbības.


Ekskursijas dienā nometnes dalībnieki devās uz izklaides parku "Avārijas brigāde" un "Trušu karalisti", kur pieveica 2,6 km garo Baskāju taku.  


Sestdienas pēcpusdienā Ķeguma pludmalē notika "Saldumu kastes" meklēšana pēc norādēm. Mākslas nodarbību galvenais projekts bija Ķeguma Komercnovirziena vidusskolas 2.stāva sienas gleznojums, kurš tagad ikdienā priecēs sākumskolas skolēnus. Nometnes pēdējā dienā skolēni savus vecākus pārsteidza ar pašu gatavotām biezpienkūciņām.


Bērni nometnē mācījās sadarboties, draudzēties un ievērot noteikumus, kurus paši arī izdomāja. Lielākais ieguvums bērniem ir jauni draugi no citiem novadiem.


Uz tikšanos nākamvasar!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/39386

2017. gada 9. augustā, 11:56, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

>Lunis • 2017. gada 17. augustā, 17:50
Kur tu tāds sabijies ēd tās biezpienkūciņas???
Lunis • 2017. gada 9. augustā, 13:49
Biezpienkūciņas?? Nu nuuu
ogrenietis • 2017. gada 9. augustā, 13:32
Pārāk maz pietrūka nestandarta sporta aktivitāšu , kas nepieciešamas ikdienas dzīvē (tūrisms , orientēšanās , darbība ekstremālos apstākļos, pirmā palīdzība , satiksmes noteikumi , Latvijas vēsture , es viens esmu mežā) Apsveicama darbība!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet