Atgriezties pie raksta

« Sniedze atkāpjas no Ķeguma pašvaldības izpilddirektores amata

2017. gada 18. augustā, 07:45, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

>Bekuciems • 2017. gada 11. septembrī, 19:31
Tad tu saki, ka tev ar prātiņu viss kārtībā?
aha • 2017. gada 11. septembrī, 16:23
Nešaubos.
Bekuciems • 2017. gada 11. septembrī, 13:59
Sūtu visiem sveicienus! Man viss ir kārtībā.Jūsu Nelda Sniedze.
SCO • 2017. gada 1. septembrī, 23:19
Ja tu Eduard savāksi savu miskasti pagalmā, tad es Saeimas vēlēšanās balsošu par tevi nevis tukšo muldoņu Rūdi! Saņemies!
Eduards Lunist • 2017. gada 1. septembrī, 14:29
---Nožēlojamais, smirdošais ,sātaniņ! Tomēr ir tik daudz pra'tiņa palicis, lai klajas stulbības pabaidītos rakstīt! Bet pietiks arī ar to pašu...!
satans • 2017. gada 1. septembrī, 13:37
luni gribēju tev kautko uzrakstīt bet laikam sūdus labāk nekustināt jo atkal sāks smirdēt
Eduards Lunis • 2017. gada 1. septembrī, 11:52
---Tu, idiotiskais kretīn, zem sātana birkas!? Savu debīlumu gan nevarēsi izgulēt līdz pēdējam elpas vilcienam...!?
>satans • 2017. gada 31. augustā, 08:02
Diagnoze tev bezcerīga. Dzērumu var izgulēt, bet tu savu muļķumu nevari.
satans • 2017. gada 30. augustā, 19:17
nemaz neceri ,jūs kā luni un lidzīgos pamazām piebeikšu ātrāk kā domajat
>satans • 2017. gada 30. augustā, 18:38
Tu vēl neesi nosprādzis?
satans • 2017. gada 30. augustā, 12:57
jau biju padomājis ka tie sūdi sakaltuši un nesmirdēs bet atkal sāk smirdēt .tas pa luņa draugiem
>Es -džaga • 2017. gada 30. augustā, 12:22
Bravo, džaga! Riktīgi tavā garā! Mamzel atpakaļ par domes priekšniec un uz izpilddirkšķa beņķi nosēdini vepri. Tik par to Vagonpark teritorij, nūū.........
Ķeguma Avīzē. • 2017. gada 30. augustā, 11:11
Kristaps atkal intervēts .Tik daudz vārdu...... noslīkt var. Politiķim jāmāk izteikt domu skaidri, īsi un krāsaini. Tas tāds ieteikums nākotnei.
Es -džaga • 2017. gada 30. augustā, 10:07
Jūs vēl redzēs ka viss nav beidzies. Mans Raivuks nākamgad startēs uz Saimu un būs Saimā uz garantij.. Tād tādi rūdes ,smirnovi un citi rāpuļi dabos krāmēt mantu lai dotos uz Vagonparka teritorij.. Mana vara tiks atjaunota. Veco debilo sulaini gan atpakaļ neņemš ,bet ielikš kādu citu -mazliet jaunāku un izpildīgāku. Ja būs luste tad pasaukš atpakaļ man uzticam sargsuni mamzel.
>Krūde • 2017. gada 30. augustā, 07:58
Tev vismaz kādu desmaizi džagi pameta par to, ko uzrakstīji? Starājies tik tālāk džagiem izdabāt, varbūt vēl kādu krutkas šļuku dabūsi no džagas kaimiņtočkas, lai tev vēders nekurkst.
Krūde • 2017. gada 29. augustā, 21:28
Smirnova kungs? Imantdienu gaviļnieks - maksimums ko viņam var piedēvēt. Kur nu vēl par kunu saukt. tik vien zina kā sevi reklamēt - visu tikai viņš dara. parējie domes darbinieki ir lieki? smuki runāt nav māksla - dažādi pasākumi jau tagad sāk buksēt - pieņemu, ka domes sasaukuma beigās gaviļnieka atvilkne būs pilna ar nepadarītiem darbiem. Visu cieņu birzgalei, bet vai tiešām jums šogad nozīmīgākais notikums bija ķert vēju lindes parkā? Negribu arī priekšlaicīgi norakstīt jauno domes vadību, bet domes vadīšana nozīmē ko vairāk kā tikai organizēt sporta turnīrus (starp citu, vai no izglītibas, sporta komitejas vadītāja ir saņemts skaidrojums kāpēc atcēla un kas tiek darīts, lai to novērstu nākotnē?) un gadatirdziņus
Pāvels • 2017. gada 29. augustā, 15:16
Uzraksti, lūdzu, ka es arī strādāju...
>students • 2017. gada 29. augustā, 15:16
P.S. Un tas, ka nav naudas kādas iestādes inventāra vai kā cita iegādei, ir likumsakarīgi. Džagu famīlija paspēja līdz vēlēšanām krietni sazagties un tāpēc šajā gadā vairs naudas nav.
>students • 2017. gada 29. augustā, 15:12
Labdien! Tāda neliela iebilde tevis rakstītajam. Smirnova kungs atšķirībā no džagulēna strādā, pie tam ar lielu pārslodzi, jo pa sulaiņa un džagulēna domes "vadīšanas" gadiem iedzīvotājiem ir samilzušas dažādas problēmas, kuras vecā dome ignorēja, un Smirnova kungs tagad šīs problēmas risina. Neaizmirsīsim, ka džagulēnu iefiltrēja par vietnieku vecais džaga un viņa domubiedri savu netīro biznesa lietu sakārtošanai domē, pie tam vecais džaga ar dēlēna palīdzību "uzvarēja" domes iepirkumu konkursos, tā iedzīvojoties ne mazā naudā, ko iemaksāja nodokļu maksātāji. Par to darba apjomu, ko patlaban dara Smirnova kungs, tas atalgojums ir visai mizerabls. Nav viegli tikt galā ar pēdējos astoņos gados sulaiņa un džagulēna sastrādātiem mēsliem. Jau tas ir liels sasniegums, ka Bekuciema mamzelei iedeva vilka pasi, tiesa gan, ar nepelnītu godu.
students • 2017. gada 29. augustā, 14:02
Labdien! Kā kāds pašdarbības kolektīvs vai cita domes iestāde piemēram Tomes biblioteka palūdz Lai piešķir līdzekļus kādam pasākumam vai inventāra iegādei tad nav naudas. Neaizmirstiet dārgie deputāti ka tika mākslīgi radīti algoti amati(piem. divi domes priekšsēdētāja vietnieki (Džagulēns un Kotāna kungs) Kuri saņēma un saņem ne mazāko atalgojumu.Ir taču pagastu pārvaldnieki Birzgalē,Tomē,Rembatē .Jatājums ar ko tad Kotāna kungs nodarbojas Birzgalē ka var nenākt nedēļām darbā? Ciās novada domēs šie amati tiek atalgoti tikai domes priekšsēdētāja prombūtnes laikā.Tātad šobrīd arī nekas nav mainījies tikai Raivja vietā Smirnovs. Protams varētu atrast arī vēl daudzas citas izveidotas vakances kuras likums nemaz neparedz it sevišķi algotas.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 4 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet