Atgriezties pie raksta

« Sniedze atkāpjas no Ķeguma pašvaldības izpilddirektores amata

2017. gada 18. augustā, 07:45, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus dilstošā secībā

Eduards Lunis • 2017. gada 18. augustā, 08:21
---Maisam gals vaļā!? Jāseko-Čodtarei, Bilinskai, Prižvoitei-visai bicāna bandai! Un noteikti -Matroskins-tasir pilnīgi neatbilstošs!Man bail, ka nenodedzina māju! Un nevajag tā ,tik sirsniģi šķirties ar TĀDIEM, KURI AR DARBIEM IR TIK ZEMU KRITUIŠI!?
soho • 2017. gada 18. augustā, 09:38
URRRĀĀĀ! TAS NU IR KĀRĪGI JĀNOSVIN! Liekas, ka Ķegums un novads mazpamazām atbrīvojas no parazītiem! Jānovēl, lai māliņmamzele ņem no viņas priekšžīmi, kā nekā, viņa ir Bekuciema mzmzeles iedējums.
vai baumas? • 2017. gada 18. augustā, 11:56
runaa ka korumpeetaa zagle Nelda buus izpildirektore pie Helmana Ogree ; runaa ka pie mums naaks Ogree izbraakeetais slinkais Peeteru Dimants ;
Ha... • 2017. gada 18. augustā, 12:07
tas bija tikai izsmiekls par bijušajiem varoņiem!
3.14... • 2017. gada 18. augustā, 19:55
Sulain`s nav kādu nebūt konkursu izturējis? Un džagulēns? Ar deputāta aldziņas grašiem tālu netikt... P.S. Piedodiet, bet man ir pataloģisks naids pret šiem diviem personāžiem. Kuri noslīcināja manu narcišu dārzu, kālab biju spiests meklēt jaunu dzīvesvietu. Ak jā, minētais dārzs, kuru savulaik atbrīvoju no brikšņiem, ne mazus līdzekļus ieguldīju žoga ierīkošanā, šobrīd tapis vēl brikšņaināks, kā pirms gadiem pieciem... Kāds varbūt var pastāstīt, ka tā smerdeļa ozola dārzs arī ir brikšņiem un purva zālām pilns?
neitrālais • 2017. gada 18. augustā, 20:25
neuztraucies 3.14 ! Raivis nav tāds idiots kā jūs te viena daļa .jau sen stradā un pelna noteikti labāk kā tu .tik žēl ka viņam to darbu nāksies pamest jo viņš būs sniedzes vietā
3,14... to neitrālais • 2017. gada 19. augustā, 16:04
Varbūt arī saņem vairāk par mani . Vai nodokļus maksā, stipri šaubos. Es savos 70 gados ar vairāk kā divsimt euro samaksātajiem nodokļiem uzturu vienu Latvijas vidusmēra pensionāru...
>neitrālais • 2017. gada 19. augustā, 19:35
Dievs, atpestī no tāda izpilddirektora, kāds ir zaglīgais džagulēns! Tad jau nebija jēgas atbrīvoties no mamzeles, ja tāds pat žuļiks nāk vietā! Ceru, ka domes vadībai pietiks prāta šito sīko shēmotāju atšaūt.
Valdonis • 2017. gada 19. augustā, 21:58
Ta kaut kas Neldā arī bija sakarīgs. Zaga, kombinēja, bet doma viņai bija asa. Nu aizejot paķēra lumpeņu 4Xmēnešu algu. Gan naudā, gan graudā, gan kompensācijās, gan statusā. Viņa nav muļķe! Nodokļu maksātāji to samaksāja. Par ko vēlēji, cilvēk?
iedzivotajs • 2017. gada 20. augustā, 00:15
Sen bija laiks vākties prom.
>Valdonis • 2017. gada 20. augustā, 14:20
Mamzele, šī smirdošā m***a, bija jādabū prom no domes par jebkuru cenu, tā 4x mēnešu alga nu nav nodokļu maksātājiem tāds slogs, salīdzinot ar to, ja tāda ragana būti palikusi amatā domē. Sazagās kopā ar džagiem ne pa jokam pagājušos gados, bet nu tā dere ir ciet. Nodokļu maksātāji jau sen bija ar mieru piemaksāt, lai dabūtu prom no kakla tādus satrapus, kā šī mamzele, sulainis robčiks un džagulēns raivītis. Cerams, ka tas apķepušais sulainis un džagu žurkulēns domē smirdēs vien tikai vēl šaja sasaukumā.
Iedzīvotāja no Uzvaras ielas • 2017. gada 21. augustā, 13:56
Paldies jaunajai domes vadībai par asfaltēto ielu,beidzot mēs dzīvosim sakārtotā Ķegumā,lai jums vis izdodas,jo ir beidzot padzīta no domes uzpūtīga,zaglīga mamzele,kā viņa izturējās pret jauniem specialistiem!
> uzvaras ielas iedzīvotājai • 2017. gada 22. augustā, 08:00
šī dome vel neko novadā nav izdarijusi .pirmais pieņemtais lēmums ir atbrīvot sniedzi no ieņemamā amata .šī iela ,bērnu laukums rembatē ,pacēlāji lifti ir iepriekšējās domes pieņemtie lēmumi un izdarītie darbi .gaidīsim no šīs domes vismaz tikpat paveikts darbus . tu laikam esi no luņa partijas jo sajēgas nav nekādas no apkārtējās dzives
-> ">" • 2017. gada 22. augustā, 10:32
Tu vari nedaudz paciesties. Galvenais jau izdarīts. Zagļu trijotne (sulainis, džagulēns, mamzele) patriekta. Tagad ieliks ļoti sakarīgu, inteliģentu jaunu izpilddirektoru //starp citu jau atrasts un visiem zināms// un darbi aizies. Ceru, ka jaunā vadība ar jauno izpilddirektoru paveiks daudz labu darbu. Dodiet laiku ieskrieties!
>>Valdonis • 2017. gada 22. augustā, 10:54
Par izpilddirektoru vajag Krūdi! Viņš pa deputātēšanas laikiem neko nav darījis, neko neprot un nesaprot. Tātad- nav samaitāts. Sāks no nulles. Vismaz nesačakarēs to, kas darbojas.
smieklīgas atmiņas... • 2017. gada 22. augustā, 15:02
...kā sulainis īsi pirms aizpagājušajām vēlēšanām vietējā avīzītē plātījās un meloja (zvejoja balsis), ka tiks noasfaltētas Birzes, Ziedu, Viršu un Uzvaras ielas. Tie bija salti meli, bet lumpeņi no šīm ielām uzķērās un atkārtoti iebalsoja veco tizleni sulaini un džagulēnu. Cik gadu pagājis, ko? Bet jaunā dome ķērās pie darba un, lūk, rezultāts! Neizejamā Birzes iela un Uzvaras iela jau zem asfalta. Sulaiņa un džagulēna valdīšanas laikā bira tikai tukši solījumi. Protams, jaunās domes liels panākums ir mamzeles patriekšana, jāsaka gan, ar nepelnītu godu, bet labi, ka tā. Pagājis pa visam neliels laika sprīdis, bet jūtama liela atšķirība darbos. Daudz vēl darāmā pašā domes mājā, mēžot zaglīgās trijotnes atstātos mēslus. Mamzele nu ir prom, bet vēl palikui māliņmamzele un nekompetentās "juridisko zinātņu" pārstāves, arī grāmatvedība brēktin brēc pēc pārmaiņām. Atliek vien novēlēt jaunās domes vadībai nepagurt un iedzīvotāju ticība pašvaldībai atjaunosies, kas tika pazaudēta džagulēna, mamzeles un sulaiņa destruktīvās darbības rezultātā.
Kaste • 2017. gada 22. augustā, 17:49
Apmēram saprotot kā veidojas, plānojas un tiek veiktas procedūras pašvaldībās, nekad nenoticēšu, ka šie asfalta darbi nebija jau ieplānoti pagājušā gada rudenī kad tika veidots budžets 2017. Tā kā jaunie tikai var godīgi atzīt ka tas viss ir iepriekšējo darbs.
Es • 2017. gada 22. augustā, 18:24
Protams. Riebjas ka melo. Ok. Varbūt vecie bija jānomaina. Bet jaunie, lūdzu dariet tā lai jūs varētu cienīt. Esiet godīgi un neizliecieties par tiem kas neesiet.
neitralais • 2017. gada 22. augustā, 18:44
prieks ka ari gudri cilvēki šeit ir parādijušies .tikai luņa partija domā kad valsts iestādē var izdomāt un gatavs,taisam .kur konkursi ,iepirkumi ,saskaņošanas un t.t. man nav žēl vecās domes sastāva bet šī dome vel pinīgi neko nav izdarijuši jo vel tikai laikam divi mēneši pagājuši .vienīgi sniedzes atlūgumu apstiprinājuši
Jaunie • 2017. gada 22. augustā, 18:44
Mēs būsim godīgi, nebūsim džagu iztapoņas un punkts!
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 4 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet