Atgriezties pie raksta

Bartkevičs ievēlēts par Ķeguma novada pašvaldības izpilddirektoru

Trešdien Ķeguma novada domes sēdē deputātu vairākums atbalstīja Edvīna Bartkeviča kandidatūru pašvaldības izpilddirektora amatā.

Jau vēstīts, ka augusta vidū no izpilddirektora amata pēc pašas vēlēšanās atkāpās Nelda Sniedze.


Pašvaldība drīz vien izsludināja konkursu uz vakanto amatu. Pēc pieteikumu saņemšanas speciālā komisija par vispiemērotāko pretendentu izvēlējās savulaik no Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja krēsla gāzto Edvīnu Bartkeviču.


"Mēs kandidatūru esam izskatījuši domes finanšu komitejas sēdē. Visi interesējošie jautājumi par Edvīnu Bartkeviču ir uzdoti, viss ir izrunāts," pirms balsošanas procedūras sacīja Ķeguma novada domes priekšsēdētājs Ilmārs Zemnieks.


Balsošanā piedalījās visi domē ievēlētie 15 deputāti, trijiem no tiem – Ojāram Meirim, Vladimiram Samohins un Gundaram Vērītim – balsojot "pret". Tas nozīmēja, ka deputātu vairākums atbalstīja E.Bartkeviča kļūšanu par Ķeguma novada pašvaldības izpilddirektoru. 


Saņemot ziedus, jaunais izpilddirektors sacīja: "Strādāsim un arī sadarbosimies".


Zināms, ka E.Bartkevičs plāno apvienot jauno amatu ar Ogres novada pašvaldības domes deputāta pienākumu pildīšanu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/39729

2017. gada 21. septembrī, 13:44, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

>Jā-jā-jā • 2017. gada 29. septembrī, 14:18
Protams, ka darba pārpārēm par daudz! Mamzele, džagas un sulainis s--us savārījuši ne pa jokam pa šiem gadiem un vispirms jāiepazīstas ar visādiem viņu saputrotiem un saviltotiem dokumentiem. Pie tam abas "juristes" tur arī ne mazumu ir papūlējušās, aizmālējot visiem acis ar meliem un klačām(čodore). Tā ka jāpaiet kādam laikam, lai visu to šmuci pārbaudītu un atkostu.
Jā-jā-jā • 2017. gada 29. septembrī, 11:20
Kaut kā neredz Edvīnu iepazīstoties ar Ķeguma novadu,jo darba daudz lai izstrēbtu mamzeles pecūkoto ar džagiem pied...to novadu!
>Juris • 2017. gada 24. septembrī, 20:08
Džagus &co zagšanā neviens nevarēs pārspēt lai kā nestarātos.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet