Atgriezties pie raksta

Ķegumā iedzīvotāji ar pašvaldību sēžas "pie sarunu galda"

Septembra nogalē Ķeguma tautas namā pulcējās Ķeguma novada iedzīvotāji, lai kopā ar pašvaldības darbiniekiem un domes vadību pārrunātu jautājumus par komunikāciju, kā arī rastu risinājumus tās uzlabošanai, vēstīts pašvaldības mājas lapā.

"Šīsdienas tikšanās veltīta tam, lai atrastu ceļus un idejas komunikācijas uzlabošanai," atklājot tikšanos sacīja Ķeguma novada domes priekšsēdētājs Ilmārs Zemnieks. Domes vadītāju papildināja viņa vietnieks Imants Smirnovs sakot, ka tieši priekšvēlēšanu laikā daudz tika dzirdēts un runāts par problēmām komunikāciju jomā un nepieciešamību risināt tās.


Sarunas tika organizētas ideju brokastu formātā, kur dalībniekiem bija iespēja izteikt savus problēmjautājumus un iespējamos risinājumus, kā arī apspriest citu dalībnieku izteiktos viedokļus jautājumos par vispārējo komunikāciju, "Ķeguma Novada Ziņām" un Ķeguma novada pašvaldības mājaslapu. Iedzīvotāji varēja arī uzdot jautājumus, aktualizēt citus jautājumus, paust savu viedokli par sarunas tēmu un citiem jautājumiem.


Tika aktualizētas sekojošas problēmas un jautājumi vispārējā komunikācijā: cilvēkiem ar kustību traucējumiem ir problemātiski nokļūt pašvaldības iestādēs; nepieciešams izveidot iedzīvotāju konsultatīvo padomi; pašvaldības darbinieki nepietiekami apmeklē novadā rīkotos pasākumus, maz komunicē ar iedzīvotājiem ārpus darba telpām; iedzīvotāji vēlas tikties ar pašvaldības iestāžu vadītājiem, tāpēc nepieciešams rīkot iedzīvotāju sapulces; domes sēdēs nepieciešami plašāki lēmumprojektu skaidrojumi; informācijas dēļi ir nolietoti un neatrodas iedzīvotājiem un viesiem ērti sasniedzamās vietās; citi ierosinājumi.


Prioritātes, kas tika atzīmētas Ķeguma pašvaldības laikraksta "Ķeguma Novada Ziņas" uzlabošanā bija: vēlme saņemt "Ķeguma Novada Ziņas" nedēļas vidū un divas reizes mēnesī; interviju kvalitātes uzlabošana; informācijas par kultūras pasākumiem izvietojuma uzlabošana; nepieciešams lielāks burtu izmērs; kā arī tika izteikts priekšlikums izveidot Ķeguma novada uzņēmēju reklāmas (pašreklāmas) sadaļu.


Savukārt par Ķeguma novada mājaslapu tika izteikti sekojoši priekšlikumi: izveidot (uzlabot) mājaslapas mobilo versiju; translēt Ķeguma novada domes sēdes arī mājaslapā; izveidot vieglāk atrodamu kontaktinformācijas un svarīgāko pašvaldības dienestu tālruņu sadaļu; izveidot kultūras pasākumu kalendāru; izmanīt mājaslapas dizainu un pārredzamību; kā arī izveidot Ķeguma Pensionāru biedrības aktualitāšu sadaļu.


Pašvaldība pateicas iedzīvotājiem, kuri rada laiku, atnāca un pauda savu viedokli par tik svarīgo jautājumu. Vispārējās komunikācijas jautājumi un Ķeguma pašvaldības laikraksta darba grupā izteiktie priekšlikumi tiks risināti pakāpeniski, jo daudzi ierosinājumi ir jāskata 2018.gada budžeta ietvaros. Savukārt pašvaldības mājaslapas uzlabojumu risinājumi tiek apzināti un, ja visi darbi ritēs kā plānots, tad jau gada beigās mājaslapa iegūs jaunu izskatu un būs ērtāka tās lietotājiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/39831

2017. gada 4. oktobrī, 22:50, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Loan offer • 2018. gada 12. maijā, 15:52
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
>??? • 2017. gada 20. oktobrī, 08:12
Patlaban tā izskatās, nekas nemainās uz labo pusi, laikam vecais līkkājis džaga ir ieēdinājis!
??? • 2017. gada 19. oktobrī, 16:05
Kas ir ar to jauno valdību,laikam,šļūks pa iestaigāto ozol-ūzuļ taku!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet