Atgriezties pie raksta

Lāčplēša diena Ķegumā Foto Video

Jau vairākus gadus Ķegumā iededz simtiem svecīšu, lai godinātu Lāčplēša dienas varoņus.

Tradīciju aizsākuši un turpina Ķeguma komercnovirziena vidusskolas skolēni, aicinot bērnus, vecākus un ikvienu Ķeguma novada iedzīvotāju simboliski iedegt sveces liesmiņas, izveidojot "Saules apli" un pieminot mūsu karavīrus. Svecītes palīdzēja izlikt arī Ķeguma novada domes priekšsēdētājs Ilmārs Zemnieks un viņa vietnieks Imants Smirnovs kopā ar domes darbiniekiem, iestāžu vadītājiem un Ķeguma amatiermākslas kolektīviem.


Visa vakara garumā, spītējot lielajam vējam un lietum, tika degtas sveces liesmiņas, piepildot Ķeguma ielas ar gaismu un siltumu. Lai gan vējš nopūta daudzas uguntiņas, vēl ilgi pēc pasākuma cilvēki gāja un vēlreiz aizdedza sveces liesmiņas, kas rotāja visu pilsētu.


Savukārt pēc svecīšu likšanas cilvēki pulcējās Ķeguma evaņģēliski luteriskajā baznīcā, lai ieklausītos mācītājā Ingusā Dāboliņā un Lielvārdes sieviešu vokālajā ansamblī "Pusnakts stundā". Ieejot baznīcā, bērni sagaidīja atnākušos ar sarkanbaltsarkanam lentītēm, kuras tika piespraustas pie krūtīm un noderēs vēl visu valsts svētku mēnesi.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/40164

2017. gada 14. novembrī, 10:54, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

Loan offer • 2018. gada 12. maijā, 15:52
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
>Laima • 2017. gada 23. novembrī, 13:19
Nu tak! Kurš tad te domā, ka bartiņš strādās ķegumiešu labā, gaidi ar maisu! Viņam savs krekls tuvāks un tam viss pakārtots.
Laima • 2017. gada 23. novembrī, 12:45
Bartiņam nav laika strādāt Ķegumiešu labā,jo roznieks pieskrien pie domes un abi metās kārtot savas ģielas Ogrē- tā lūk,kad izsludiņās iedzīvotāju aptauju par Ķeguma hūtes kalnu?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet