Atgriezties pie raksta

« Lāčplēša diena Ķegumā Foto Video

2017. gada 14. novembrī, 10:54, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Loan offer • 12. maijā, 15:52
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
>Laima • 2017. gada 23. novembrī, 13:19
Nu tak! Kurš tad te domā, ka bartiņš strādās ķegumiešu labā, gaidi ar maisu! Viņam savs krekls tuvāks un tam viss pakārtots.
Laima • 2017. gada 23. novembrī, 12:45
Bartiņam nav laika strādāt Ķegumiešu labā,jo roznieks pieskrien pie domes un abi metās kārtot savas ģielas Ogrē- tā lūk,kad izsludiņās iedzīvotāju aptauju par Ķeguma hūtes kalnu?
>Ha • 2017. gada 22. novembrī, 19:49
tu esi no džagu midzeņa? vecais līkkājis lika tev uzrakstīt?
Ha • 2017. gada 22. novembrī, 12:17
Ķeguma troļļi pamodušies!
Labā Ome • 2017. gada 21. novembrī, 13:30
Visi tak redz, ka lielākā problēma ar labsirdīgo, godīgo, bet absolūti neizlēmīgo un šim amatam pilnīgi nederīgo domes vadītāju Ilmāru. Kamēr Ilmārs būs 1.persona, Ķegumā nekas nemainīsies. Viņš pēc dabas un rakstura ir par mīkstu, lai cīnītos un ieviestu vajadzīgās pārmaiņas. Ir reizes, kad vadītājam jābūt cietam, pat nežēlīgam, ļoti izlēmīgam, bet Imārs nekad, ne mūžam tāds nebūs. Viņš grib ar visiem pa labo. Vai kāds spēj iedomāties, ka Ilmāram pietiktu drosmes aizrādīt, nerunāsim pat par rājiena izteikšanu, Birzgales lielākajam dzērājam? Par plostošanu, nenākšanu uz darbu paģiru dēļ. Protams, ka ne. Tāpat viņš nekad nespēs uzteikt darbu tādām odiozām personām kā komentārā norādīja Udo Krafts. Proti, Čodorei, Beļinskai, Soboļevai, visai Būvvaldei ar tās vadītāju priekšgalā, parazitējošajam Pūpolam un vēl vienam otram. Labāk dzīvosim pa vecam! Gan jau būs labi. Arī vecajam džagam kaut ko atmetīsim. Citādi viņš pavisam aizmirsīs - kā ir apzagt pašvaldību.
Udo Krafts • 2017. gada 21. novembrī, 09:55
Jaunajam sasaukumam vēlējām veiksmi darbā uzreiz pēc vēlēšanām. Viss rādījās cerīgi jau tāpēc vien, ka domes vadībā vairs nebija sulainis robčiks un papuča ieliktenis-shēmotājs džagulēns. Jau pagājis pietiekams laika sprīdis, bet cerības uz labām izmaiņām domē izplēn ar katru dienu. Sapriecājāmies, ka mamzeli aizskapēja prom no siles, bet vai tik jaunais izpilddirektors nav no tās pašas mīklas? Atsauksmes no Ogres iedzīvotājiem ir visai negatīvas. Arī vecais, satrunējušais domes aparāts ir tas pats vecais (slavenās "juristes", projektu "rakstniece",Ķeguma stara šefs (arī savuklaik Ogrē izbrāķēts kā nederīgs blēdis), "kompetentā" būvvalde utt. Ja šitie darboņi paliek savos krēslos, mūsu cerības uz labām izmaiņām Ķegumā un novadā būs dibinātas uz smiltīm. Deputātu rindās ļoti pietrūkst tādi kā Daina Vanaga, par kuras neievēlēšanu jāpateicas vecajam džagam, kuram iepriekšējā sasaukumā viņa bija kā dadzis acīs, jo traucēja shēmot un taisīt rebes. Arī Valdis Kalniņš ļoti trūkst deputātu vidū. Palicis viens Kristaps Rūde, bet ko viens spēj pret vilku baru? Kā smags un nederīgs balasts ir vecie Birzgales kolhoza komunisti, kuriem novada iedzīvotāju intereses un vajadzības ir maznozīmīgas. Nu, dzīvosim redzēsim!
Eduards Lunis • 2017. gada 21. novembrī, 08:39
---Laiks iedegt Sauli Ķegumā!/ Laiks atbrīvoties no melu smaguma, no gļēvuma un stulbuma/ no liekulības truluma! Laiks iedegt Sauli Ķegumā!/Un prasīt par to segumu-/ ar atbildību, veikumu-/ un lai nekad tā vairs nebūtu...!
Valdis Kalniņš • 2017. gada 20. novembrī, 20:43
Prieks, ka komentētāji mani atceras. Ir viegli dzīvot, ja neesi gājis pret sirdsapziņu, ņēmis, zadzis un melojis. Prieks, ka biju kopā ar deputātiem, kuri spēja pārvarēt koalīcijas viedokli un paust savu viedokli. Arī gandarījums par tām lietām, kuras izdevās panākt. Nenosodu pārējo kolēģu sastrādāto, nepaveikto un gļēvulību. To izvērtēs laiks. Lai veiksme, darba spars un labs prāts jaunajam domes sasaukumam!
mācītājs • 2017. gada 20. novembrī, 14:42
Protams, ka pašvaldībās cenšas iekļūt tie, kas grib sakārtot savas privātās lietas (biznesu). Tā tas ir visā Latvijā, tātad kaut kas nav ar šo valsti kārtībā. Tādi, kā Rūde un Kalniņš ir visai reti izņēmumi. Tā, ka nevajag ticēt priekšvēlēšanu aģitācijai, tam jau nu par šiem "neatkarības" gadiem bija jābūt katram saprotamai lietai.
akne2 • 2017. gada 20. novembrī, 11:56
Bijušajiem bija bail no kritikas, bet svarīgaka bija $. jaunajiem ir ļoti bail. Nezinu cik tur ir patiesiba, bet runā ka Rūde nostajies neatkarīgajos, jo nevarot paciest, ka jaunie ne ar ko nav savadāki par vecajiem. Jaunā vadiba nav veikusi nekādas izmaiņas. Pat Neldu nespēja atbrivot. Tā laikam ir taisnība ko rakstija pirms vēlešanām , ka Kristapu centīsies uzmest. Pretīgi verot notiekošo. Baumām nevar ticēt , bet der ieklausīties. Kalniņš ar Rūdi bija labs sasaukums .
>akne • 2017. gada 20. novembrī, 11:21
Atšķirība. Jaunie iesākumā izlikās, ka dikti grib būt labāki par vecajiem. Cerīgi jau rādījās - mamzelei iešķieba vilka pasi un vēl šo to it kā izdarīja, bet tālāk viss aizgāja pa vecam. Tāpēc tādas paniskas bailes no kritikas, ka nevar vai negrib būt labāki par vecajiem ozolūzuļiem, jebšu vecais līkkājis par sviestmaizi nopircis šos.
akne • 2017. gada 18. novembrī, 13:35
Atšķirība. Bijušajiem nebija bail no kritikas. Jaunajiem - ļoti
mācītājs • 2017. gada 17. novembrī, 12:49
Ķegumā bez pārmaiņām.... šeftes,šeftes, šeftes.....
!!! • 2017. gada 17. novembrī, 12:06
Jauna valdība Ķegumā vispār neko nedara, Imants domē veido juristu biroju,Bartkevičs ir pieņēmis darbā jaunu projekta vadītāju,jo soboļeviene neko nejēdz uzrakstīt pareizā latviešu valodā, kur nu vēl projektus rakstīt,bet lien d..sā bez ziepēm, viņa arī sniedzei bija darbinieks Nr.1 un viss notiek!
Lunis • 2017. gada 16. novembrī, 22:23
Šodien, 12:37 : Man darbs reizem diennaktīm...
>Lunis • 2017. gada 16. novembrī, 12:37
Tev naktīs miegs nenāk?
Lunis • 2017. gada 16. novembrī, 00:26
Bija smuki
*** • 2017. gada 15. novembrī, 14:59
Pie veikala "Aibe" un Tautas nama ir ziņojumu dēlis, kur tiek līmēti plakāti. Arī Dienas centrā tiek izvietoti plakāti. Avīzē var izlasīt par plānotajiem pasākumiem.
vienmēr laipni: • 2017. gada 15. novembrī, 14:46
http://kegumanovads.lv/lv/
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 2 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet