Atgriezties pie raksta

Sveikti Ķeguma novada lepnumi Foto

Latvijas Republikas Proklamēšanas 99. gadadienas veltītajos pasākumos Ķeguma novada pašvaldība pasniedza apbalvojumu "Ķeguma novada lepnums 2017", Atzinības rakstus, kā arī sumināja novada sakoptāko sētu un māju saimniekus.

Ieklausoties novada iedzīvotāju priekšlikumos, sveikti un godināti Ķeguma novada cilvēki, kuri ar savu nesavtīgo darbu ir veicinājuši novada attīstību, atpazīstamību un ir lepni par savu novadu.


Novada augstāko apbalvojumu – "Ķeguma novada lepnums 2017" – saņēma Birzgales tautas nama vadītāja Rita Reinsone (apbalvojumu viņa saņēma koncertā Birzgalē).


Iesūtītajā pieteikumā par Reinsones kundzi rakstīts: "Noteikti Ķeguma novadā ir daudz cilvēki, kuri godprātīgi un apzinīgi pilda savu darbu, iet savās ikdienas gaitās un padara mūsu dzīvi vieglāku un interesantāku, tomēr motīvam – cilvēka personību raksturo ne tikai tas, ko viņš dara, bet arī tas, kā viņš dara – visvairāk atbilst Rita Reinsone. 10 gadi tautas nama vadībā ir pārvērtuši ne tikai tautas nama dzīvi un ikdienu, bet kultūras ritējumu Birzgales pagastā kopumā. Labi attīstīta pašdarbība ar daudziem kolektīviem, dažādi izbraucieni, ceļojumi, talkas projekti, nevalstisko organizāciju dibināšana, vadība un daudz kas cits raksturo Ritas darbību".


Savukārt Ķeguma novada Atzinības rakstu pasākumā Ķegumā šogad saņēma Vija Vollenberga, kura iepriekš vairākus gadus strādāja SIA "Ķeguma Stars", bija pašvaldības deputāte, darbojās sieviešu klubā "Ķeguma saulespuķes", kā arī ir viena no kluba dibinātājām un ilggadējām valdes loceklēm. Vija šobrīd ir arī aktīva Ķeguma pensionāru biedrības dalībniece, dažādu projektu īstenotāja, Radošās darbnīcas vadītāja un nenogurstoša dejotāja dāmu deju grupā "Rasa".


Vēl viens Atzinības raksta aizceļoja pie Ulda Ābeļa, kurš ir sabiedriski aktīvs, dzied korī, dejo senioru deju kolektīvā, piedalās sporta sacensībās un vēl joprojām regulāri atgriežas ar medaļām no veterānu turnīriem. Iepriekš Uldis četrus gadus vadīja Ķeguma novada pensionāru biedrību, bet šobrīd atbild par pensionāru aktivitātēm dzimtajā pagastā.


Svētku koncertu laikā sveica arī konkursa "Veidosim skaistu un sakoptu savu novadu" laureāti. Kategorijā "Lauku saimniecība" 1. vietu ieguva māju "Onzulīši" īpašnieki, bet 2. vietu – māju "Rozetes" saimnieki. Kategorijā "Lauku sēta" 1. vietu ieguva māju "Cielaviņas" īpašnieki, 2. vietu – māju "Gobkalni" saimnieki, bet 3. vietu – māju "Baltupes" īpašnieki. Kategorijā "Individuālā apbūve" 1. vietu saņēma Ķeguma ielas 14 saimnieki, savukārt māju "Pērses" īpašnieki ieguva Pateicības rakstu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/40220

2017. gada 23. novembrī, 11:00, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet un Ķeguma novada pašvaldība

Jaunākie komentāri

Loan offer • 2018. gada 12. maijā, 15:52
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
Tomes Anss • 2017. gada 24. novembrī, 10:10
Ir jau smuki un tīkami ka katru gadu novērtē un atzīmē sakoptākās sētas iekš novada. Tanī pat laikā tiek nepelnīti piemirstas nesakoptākās sētas. Ar pilnu pārliecību var teikt, ka par nesakoptāko sētu visā novadā gadu no gada var nominēt Uzvaras ielas Vepra pagalmu, E.Luņa pagalms Celtnieku ielā kudī paliek iepakaļ Vepra skunstei nesakoptības jomā. Vai tāds nav pelnījis sabiedrības novērtējumu?
Lunis • 2017. gada 23. novembrī, 21:05
Visi bija labie kuri saņema gan Rita gan Vija gan Uldis , katrs savu pelnijis godam. Apsveicu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet