Atgriezties pie raksta

VPDK "Kadiķis" aicina uz sadraudzības koncertu

9.decembrī plkst.18 Ķeguma komercnovirziena vidusskolas svinību zālē notiks deju kolektīvu sadraudzības koncerts "Tik skaists bij' gadsimts", informē kolektīva pārstāvji.

Redzi un saki vārdu. Sauc laiku. Kā cēlušies ar slapjām kājām zālē, kā rāpušies pa rasu uz priekšu. Mēs kāpuši no pagātnes un smēluši tur iedvesmu un spēku. Zeme devusi, zāle augusi un auguši mūsu tēvu tēvi. Kā krituši laukā un cēlušies atpakaļ starp rudzu vārpām. Cēlušies un smēlušies dabā. Kā mēs kādreiz skatījušies pagātnē. Un tad pēc tam. Pēc tā brīža kā ceļam skatu debesīs. Saule un zelts laistās pār nākotni. Ir tikai rītdiena. Brīva un stipra. Stipri mēs un stipri bērnu bērni. Zeme zied. Un pasaule laistās krāsās. Un valsts laistās sākusies no mums un mūsu domas. Un mēs soli speram šodien – un ir. Un zinām, ka soli spersim rīt – un būs! 


Mums bija tas brīdis. Mums būs nākamais brīdis. Bet tagad – tagad esam mēs. Šajā brīdī starp pagātni un nākamo gadsimtu. Šis koncerts ir mūsu šis brīdis un mēs aicinām ikvienu tajā nākt un dalīties kopā ar mums. 


Koncertā piedalās vidējās paaudzes deju kolektīvs "Kadiķis" ar draugu kolektīviem: VPDK "Gatve" (Rīga), "Daiļrade" (Rīga), "Mēmele" (Bauska), "Apinītis" (Gulbene), "Dzēse" (Skrīveri), "Kūzuls" (Rēzekne), "Dejotprieks" (Birzgale), TDA "Uguntiņa" (Rīga), "Sprigulītis" (Ādaži) un DA "Pērkons" (Rīga).


Ieeja brīva!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/40224

2017. gada 23. novembrī, 14:46, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Loan offer • 2018. gada 12. maijā, 15:48
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
kadiķoga • 2017. gada 2. decembrī, 09:42
Ķegumā lecam pa vecam! Sulaiņa un džagulēna sērga makten lipīga, jaunā dome reku, ar saslimusi ar to.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet