Atgriezties pie raksta

« Tomes muzeja dārzā atklāj Regīnai Ezerai veltītu skulptūru Foto

2017. gada 18. decembrī, 00:00, Ķeguma novada jaunumi
Dzintra Dzene, "Ogres Vēstis Visiem"

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Loan offer • 2018. gada 12. maijā, 15:48
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
acīgais • 2018. gada 10. janvārī, 11:16
Tā paiet pasaules godība,vecai humpalbodniecei ir jāsamierinās ar klaidoņa mazbērnu!
to .... • 2018. gada 9. janvārī, 12:51
Skaties tik, ka džagulēns ari drīz jozīs pa Ķegumu ar varavīkšņainu karogu...
.... • 2018. gada 9. janvārī, 10:53
Imant Smirnov , nokaunies ! Mēs par praidistiem nebalsojām . Mums vajaga normāli orientētos .
>>imsis • 2018. gada 9. janvārī, 08:44
Berzējās gar zēniem...
> imsis • 2018. gada 8. janvārī, 14:32
vai ta ošķroga memesdēlinam brūtētēties līdz 50 mamočka neļāva ?? ko šis sadarīja visu šo laiku ???
Imsis • 2018. gada 8. janvārī, 13:47
Mamma ātrāk to preci neļāva...
Madara • 2018. gada 8. janvārī, 12:04
Iebraucam ar draudzeni Oškrogā parunāties pie kafijas tases,bet KP instruktore visi laiku grozījās pa zāli un skaitīja mūsu kumosus ko apēdam un nolēmam ka tur vairs nekad neiegriezīsimies!
>URĀ • 2018. gada 6. janvārī, 13:09
Runa ir par Smirnovu,51 gadā pirmo laulību dibina,lai veicas,rūgts!
>Urā • 2018. gada 6. janvārī, 08:07
Džagulēns tak sen jau ir precējies, šī ziņa ir novēlota!!!
Urā • 2018. gada 4. janvārī, 12:47
Memmesdēliņš ir apņēmis sievu un ieguvis precēta vīra statusu!
>!!! • 2018. gada 4. janvārī, 08:44
Trako mājā jau nevajag internetu, tur jautrību uzturēs robčiks.
!!! • 2018. gada 2. janvārī, 22:30
Luni,baudi vecumdienas,tev jauna sieva,tiksi trakomājā,ko tad,tur netiksi pie interneta.
Eduards Lunis • 2018. gada 2. janvārī, 20:12
--- Meklēšanās komisija! Tik tiešām, Tas ir visatbilstošākais apzīmējums, ko izteica Baiba Sipeniece par Sudrabas vadi'to komisiju! Arī es jau kādus trīs meņešus cenšos iesniegt dokumentālus faktus, kur ir redzama valsts nozagšana, bet ne Judins, ne Sudraba , netur par vajadzīgu pat atbildēt uz manu , ar dokumentāliem faktiem ,pamatoto iesniegumu! Ko tad veļ gaidi't no ,,mūsējiem,, speciem!?
Skolotājs • 2017. gada 31. decembrī, 14:08
Udo Kraftam ir taisnība- uzmešana ir Ķegumam raksturīga. Kristapu uzmeta jau 2 reizi, secinājumus neizdarīja. Viņam tagad nav viegli skatīties acīs vēlētājiem. Dainu uzmeta, Kalniņa vietā Meiris, kuru vispār Ķegumā nezin? Bet domāju, ka vēlētājam ir vienalga, jo pa lielam nekas tāpat nemainīsies. Pirms vēlēšanām bija reklāmas lapiņas (pieļauju, ka Aleksandra gara darbs), kuras aicināja balsot par partijām, kura sola samazināt apkures tarifus. Lēts, efektīvs triks! Bet no domes puses klusums par apkuri! Uzrāvāties vēlētāji? Lai jaunais gads atnes mums prāta skaidrību sapratni!
.... • 2017. gada 28. decembrī, 19:39
...un no džagiem ar.
aha • 2017. gada 28. decembrī, 15:33
No tādiem traniem kā tu Latvija jāglābj.
Eduards Lunis • 2017. gada 28. decembrī, 13:33
---NU TAD KO-TIEKAMIES 4. MAIJĀ LATVIJAS GLA'BŠANAS SAPULCĒ! ? RIĢĀ, PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM PL.12-OS! IZVĒRTĒSIM VISUS-OBJEKTĪVI) VARTURU NOZIEGUMUS PRET VALSTI UN TAUTU, IZTEIKSIM NEUZTICĪBU UN VIŅU VIETĀ 'IZVEĻĒSIM PAGAIDU VALDI'BU- NO KRIETNIEM ,GODĪGIEM , LATVIJU MĪLOŠIEM UN TAUTU CIENOŠIEM CILVĒKIEM ! UN TAĻĀK -KATRAM PĒC NOPELNI'TĀ...!?
Udo Krafts • 2017. gada 28. decembrī, 12:21
Var piekrist Jura teiktajam, ka visā Latvijā norisinās līdzīgi prettautiski procesi. Viss ir likumsakarīgi, ja atceramies, kā tika organizēta t.s."atmoda" un kas tos procesus toreiz vadīja. "Neatkarības" atjaunošanu pilnībā kontrolēja un vajadzīgajās sliedēs ievirzīja PSKP Latvijas atzars un VDK. Pa šiem 26 gadiem pēc kompartijas parauga ir atkal atdzimusi sava veida kriminālās buržuāzijas nomenklatūra, kura no viena sasaukuma uz otru ir iemanījusies palikt varas virsotnēs gan valsts mērogā, gan uz vietām pašvaldībās. Un Ķeguma gadījumā tas ir redzams visai uzskatāmi. Lūk, slavenā mamzele, kura bija sašmucējusies Ķegumā, ir atkal tādā pašā amatā Baldonē. Ogrē par vieglu atzītais bartiņš direktorē Ķegumā. Taisni kā padomju laikos, ja sašmucējies vienā kolhozā, tevi vis nenoraka, bet iecēla par tādu pašu priekšnieku citā kolhozā, tā teikt, pa partijas līniju. Diemžēl, bet tā tiešam notiek visā Latvijā. Paskatāmies tos feisus, kas gadiem sēd saeimā. Vai kāds tic, ka viņi ir ievēlēti godīgi? Tepat novada pašvaldībā gadiem nav izkustināmi Birzgales kompartijas veterāni. Nu, nomainījās domes vadība, un kas tālāk? Būs pozitīvas izmaiņas attieksmē pret iedzīvotājiem? Lika pagaidīt. Zemnieks ar savu neizlēmību un bailīgumu pavisam neder priekšsēdētāja krēslā (kā veteinārs teicams), var sacīt, tāpat kā robčiks pildīs vietējo kriminālo grupējumu norādījumus. Kādas progresīvas pārmaiņas var ienest uzmetējs imantiņš? Cilvēks, kurš spēja uzmest savus saraksta kolēģus, nodos iedzīvotāju intereses aci nemirkšķinot. Pie tam viņa ģimenes uzņēmums ir nodarījis skādi dabai, ievadot kanalizāciju upītē.(Par to labi informēts ir deputāts Teicāns un Tomes iedzīvotāji). Izmantot dienesta stāvokli ir viņa ģimenes sena tradīcija. Nu nebūs nekādas izmaiņas uz labo pusi novadā! Tik tiešām, iet uz vēlēšanām un balsot par kaut ko nezināmu ir veltīga laika šķiešana. Tik un tā toni noteiks un domes vadību vadīs vietējie kriminālas ievirzes šeftmaņi. Tāda nu reiz ir sistēma, kādu ar gudru ziņu 1991. gadā ieviesa bijušie komunisti-valsts izlaupītāji, šodienas mijonāri un lielīpašnieki. Mazāki viņiem līdzīgi darboņi ir uz vietām, kā tas labi redzams Ķegumā un novadā. Lai gan jāsaka, ka cerība mirst pēdējā, tāpēc cerēsim, ka tā tas būs līdz zināmam laikam.
Juris • 2017. gada 23. decembrī, 13:29
> Andrejs Bet laikam tāds nav tikai Ķegums, ( tur jau viss skaidrs) bet laikam visa Latvija -sola , sola - bet tautai dod mazāk nekā Sprīdītis ar savu koka lāpstu!
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 2 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet