Atgriezties pie raksta

Ķeguma novadā būs drošāka un kvalitatīvāka elektroapgāde

AS "Sadales tīkls" Ķeguma novadā turpina pakāpeniski atjaunot un uzlabot elektrotīklu, lai klientiem ilgtermiņā nodrošinātu drošu un kvalitatīvu elektroenerģijas piegādi.

Ķeguma novada elektrotīkla attīstībā AS "Sadales tīkls" šogad ieguldīs 711 000 eiro. Kopumā Ķeguma novadā, realizējot šogad plānotos projektus, paredzēts atjaunot vidējā sprieguma elektrolīnijas 4,4 km garumā, zemsprieguma elektrolīnijas pārbūvēt par kabeļu līnijām 14 km garumā, kā arī atjaunot vai izbūvēt jaunas 6 transformatoru apakšstacijas.


Ķegumā šogad uzsākta gan vidējā sprieguma, gan zemsprieguma gaisvadu elektrolīniju pārbūve par kabeļu līnijām. Viens no projektiem realizēts Daugavgrīvas, Lazdu un Kastaņu ielā, kur vidējā sprieguma 20kV gaisvadu elektrolīnija pārbūvēta par kabeļu līniju 1,3 km garumā, zemsprieguma gaisvadu elektrolīnijas pārbūvētas par kabeļu līnijām 3,5 km garumā un veikta jaunas transformatoru apakšstacijas izbūve.


Savukārt rekonstrukcijas darbs 2018.gadā vēl turpināsies  Birzes, Ozolu, Pils un Priežu ielas apkaimē, kur tiek veikta divu jaunu transformatoru apakšstaciju izbūve, vidējā sprieguma gaisvadu elektrolīnijas tiek pārbūvētas par kabeļu līnijām 3,1 km garumā, bet zemsprieguma gaisvadu elektrolīnijas tiek pārbūvētas par kabeļu līnijām 3,5 km garumā.


Pēc elektrotīkla pārbūves elektroapgādes drošums un kvalitāte uzlabosies 633 AS "Sadales tīkls" klientiem, kā arī nodrošinās AS "Sadales tīkls" darbiniekiem operatīvu piekļuvi pie elektroapgādes infrastruktūras, jo liela daļa no elektrotīkla šķērso privātīpašumus, kuri ir norobežoti un iežogoti, un ne visām vietām var piekļūt ar specializēto tehniku, kas ir svarīgi situācijās, kad nepieciešams veikt elektrotīkla uzturēšanas un remontu darbu.


Elektrotīkla pārbūve ne vien samazinās nelabvēlīgu laika apstākļu un ārējo risku ietekmi uz elektroapgādes drošumu, bet turpmāk ļaus uzņēmuma darbiniekiem operatīvi piekļūt elektroapgādes infrastruktūrai, vienlaicīgi samazinot klientiem elektroapgādes atjaunošanas laiku.


Birzgales pagastā šogad veikta zemsprieguma elektrotīkla pārbūve. Darbs norisinājās Dzintaru un Līču apkaimē, kur izbūvētas jaunas transformatoru apakšstacijas un zemsprieguma kabeļu līnijas 0,5 un 0,3 km garumā.


Rembates pagastā šogad plānotā elektrotīkla rekonstrukcija vēl turpināsies 2018.gadā, un kopumā pagasta teritorijā zemsprieguma elektrolīnijas paredzēts atjaunot 8 km garumā. Viens no projektiem realizēts uz Rembates un Ogresgala pagastu robežas, pie Ogres upes, kur zemsprieguma gaisvadu elektrolīnijas pārbūvētas par kabeļu līnijām 3 km garumā, savukārt pie Rembates skolas elektrolīnijas ir rekonstruētas 1,6 km garumā. 2018. gadā elektrotīkla rekonstrukcija turpināsies Rembates pagasta centrā, kur zemsprieguma gaisvadu elektrolīnijas tiek pārbūvētas par kabeļu līnijām 3,6 km garumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/40434

2017. gada 21. decembrī, 07:30, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Loan offer • 2018. gada 12. maijā, 15:47
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
Ķegumā runā... • 2018. gada 17. janvārī, 15:37
Ķegumā runā, ka jaunievēlētā dome atpirks no "Latvenergo" slaveno katlu māju. Līdz šim "Latvenergo" katlu mājas izmaksas dotēja, kaut gan siltuma tarifi bija kosmiski augsti ar visu to, bet tas viss būtu pupu mizas, salīdzinot ar to, kas nu sagaida siltuma patērētājus nākotnē. Lieta tāda, ka atpirkšana nāks par labu tikai diviem cilvēkiem novadā un tie ir Džaga un Bicāns, kuri apgādās katlu māju ar kurināmo. Tad gan patreizējie tarifi liksies zemi jo zemi, salīdzinot ar tiem kurus tad noteiks šie abi šeftmaņi.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet