Atgriezties pie raksta

Apzīmogo Ķeguma novada pirmo pastmarku Foto

Piektdien, 19.janvārī, Rīgas 50. pasta nodaļā jau no paša rīta notika trīs jaunizveidoto pastmarku zīmogošana.

Šogad Latvijas Pasts pirmās pastmarkas izdeva sērijā Latvijas pilsētu un novadu ģerboņi, kurās attēloti Ķeguma, Rundāles un Sējas novadu ģerboņi.


Pēc pirmajām pastmarkām bija ieradušies Ķeguma novada domes pārstāvji – domes priekšsēdētājs Ilmārs Zemnieks un priekšsēdētāja vietnieks Imants Smirnovs – kā arī aizrautīgākie filatēlisti. Zīmogošanas dienā domes pārstāvjiem bija iespēja satikt arī filatēlistu ar vairāku gadu pieredzi – Nikolaju Aļeiņikovu, kurš pastāstīja par šīs dienas nozīmīgumu filatēlijā un savā līdzpaņemtajā pastmarku kolekcijā atrada 1939.gada pastmarku, kurā attēlots Ķeguma HES.


Kā jau iepriekš vēstījām, līdz ar jaunajām pastmarkām izdota arī pirmās dienas aploksne 1000 eksemplāru tirāžā. Uz aploksnes redzama Latvijas karte, kā arī Ķeguma, Rundāles un Sējas novadu ģerboņi. Jauno filatēlijas izdevumu dizaina autors ir mākslinieks Ģirts Grīva.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/40613

20. janvārī, 12:32, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 12. maijā, 15:47
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
>eduards lunis • 25. janvārī, 22:31
Tas,luni,kurš pats ir zaglis,citu cenšas pielīdzināt sev,ārstējies,trakos ārstē bez maksas!
Eduards Lunis • 25. janvārī, 15:06
---No zagļa Bicāna ir jāpieprasa, lai atmaksa'vismaz par vecās, ar lētu kurināmo (malku) kurināmo katlu iekaŗtu, kuru viņš izandelēja lūžņos, lai verētu savu ,,projektu ,, iebi'dīt un uzstādīt ar šķidro kurina'mo katlu, kurš stāv bez jēgas !? Var apskatīt ari'pašlaik !Kā to nelietni zeme tur!? Un tā viņš zagdams turpina parazitēt! Un, viņa cienīgs sekotājs bija ari'šiziķis robčiks...!?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet