Atgriezties pie raksta

« Pašvaldība un "Ķeguma Stars" par 620 000 eiro nopērk katlumāju

2018. gada 21. martā, 08:59, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Justin Williams • 2018. gada 12. maijā, 15:44
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
To ? • 2018. gada 13. aprīlī, 22:27
Tāds tas teritoriālais iedalījums ir, ko tur padarīt? Ķeguma ceļš ir sakārtots.
? • 2018. gada 13. aprīlī, 19:43
Cik tālu Ogres pašvaldībai jāatbild? Līdz Zilupei varbūt?
Susei • 2018. gada 13. aprīlī, 19:06
Šis nu gan būs pie Ogres pašvaldības.
Pūpols • 2018. gada 13. aprīlī, 17:12
Bartkeviča kungam derētu kādreiz veikt nelielu exkursiju uz Uzvaras ielu 17. un apskatīt tur "sakārtoto" cūkmeņa teritoriju. Ķegums ir slavens ar tādām "labiekārtotām" teritorijām, ar ko pašvaldībai lepoties.
Suse • 2018. gada 13. aprīlī, 16:00
Vai cien. Smirnova un Bartkeviča kungiem nav kauns par šo, skatīt linku. Bezdarbībā tupēt kabinetos un nepastaigāt pa Ķegumu Aizejiet līdz Vējoņa tēva mājai un kaut ko dariet ar Daugavgrīvas ielu! ... http://tautaruna.nra.lv/nebusanas/241860-foto-keguma-ielas-auto-var-pat-iestigt-dublos/
Eduards Lunis • 2018. gada 9. aprīlī, 14:47
---Nu BEIDZOT! sKATIET tRIBUNĀLĀ! IZSKATĀS, KA BEIDZOT IR SAPRATUŠI TO, KAS NOTIEK LATVIJĀ UN KA MUMS PALI'DZĒS ATGŪT NOZAGTO UN IZLAUPI'TO VALSTI!
Edvīns • 2018. gada 4. aprīlī, 13:27
Šis ir mūsu laiks.Es un Ričs jauniba taisīj visāds pigors, šo to pazaga bet visniknak mēs meits vilk;am uz apakštacijs būdu Rīčs čuķ čuķ no ķurķa izspruka, viņam gribeja piešūt izarošan, bet izkruķijās. Ka sākās godmaņlaik mēs likamies uz mežu zagšanu, sapelnījam krietnu piķi un tagad mūs te visi cienī kā tāds kungs un noteicējus. Tie visi ar tām izglītībam mums netur līdz bet mums kalpo. Tāds bij savlaik sulains robčiks un tagad Ilmars tāds pats nu mums ir. Mūs ar Rič tik kādas zemstrīces var izkustināt no viets.
Marta > mācītājs • 2018. gada 4. aprīlī, 13:01
Jo lielāks mēsls, jo ilgāk peld. Cik šitie ( Ūzuls, Bicāns, Visockis) ilgi būs virspusē?
to Pūpols • 2018. gada 4. aprīlī, 11:16
Jūs tikai vēl redzēsiet ko šie divi pajoliņi nostrādās četru gadu laikā,par to pašu apkuri,vēl vecie ,kas palikuši SCO mājās pārdos dzīvokļus un pazudīs no sūnu ciema!!!
fakts • 2018. gada 4. aprīlī, 09:39
un tie kas normāli strādāja jau ir nogremdēti, ar mēslu palīdzību :))
mācītājs • 2018. gada 4. aprīlī, 08:07
Ķegumā kopš 1991. gada pa virsu peld tikai mēsli.
Eduards Lunis • 2018. gada 3. aprīlī, 19:15
___Nu Juri!? No Tevis jau nu gan negaidīju tādu drūmu skatu uz dzīvi Ķegumā ! Vai tad neredzi ,ka te ir tāpat kā visā Latvijā-pie varas kloķiem vislielākie kretīni, stulbeņi,klaji likumpārkāpēji! Pazīstot Tevi, saprotu,,arīdomā,ka pie varas jābūt krietnākajiem, labākājiem, gugrākajiem...!? Es jau gadus 5 neeju balsot, arī puse vēlētāju neiet...Paskaties, ko par Latvijā notiekošo saka Pasaulē pazīstamais ekonomikas profesors M. Hadsons-LATVIJA'NOTIEK DRAUSMĪGS EKSPERIMENTS...!?Drīz tiks saukti pie atbildības -arī Ķegumā...!
Pūpols • 2018. gada 3. aprīlī, 13:37
Jāa! Bicānlaiki atkal klāt. Nu, kaut ko tamlīdzīgu jau varēja sagaidīt, ja ņam vērā Ķeguma un novada vēlētāja kvalitāti. Te es atceros pirmos bicānlaikus. Mana kaimiņiene, trīs skolnieku mamma reiz pēc vienām vēlēšanām, kad uzprasīju, par ko tad balsoja, atbildēja- par bicānu. Biju ļoti pārsteigts un jautāju iemeslu tādai balsošanai. Tad nu viņa teica, ka lūk, viņš katram viņas bērnam uz 1.septembri iešķēlis pa 10 Ls. Cik lēti tomēr pufaikciemā var nopirkt balsis! Dažam labam pat ar piecīti diezgan vai ar krutkas pudeli no džagas kaimiņa. Tādējādi, ņemot vērā Ķegums vēlētāja intelekta līmeni un kvalitāti, vismaz pārskatāmā nākotnē te nekas nemainīsies. Tādi bicān un džagveidīgie sev vajadzīgās balsis nopirks un vajadzīgos iztapoņas cels domē amatos. Nekas nekad nemainīsies, jo vēlēšanu sistēma ir tā iekārtota.
Eduards Lunis • 2018. gada 3. aprīlī, 13:15
---Anniņ, padod ķipīti, ar to silto ūdeņtiņ! Es jau tiesā neprasu nevienu ( pagaida'm) iesēdināt!? Nu un kur jau sevi!? ANNIŅ-TAVS KOMENTS VELK UZ ...!?
anna • 2018. gada 3. aprīlī, 11:07
Lunis pirms tiesas tāds aktīvs palicis? Laikam ar kniebējmuskuli jūt, ka iesēdinās...
Eduards Lunis • 2018. gada 3. aprīlī, 10:13
---Aicinu visus, kuriem NAV PIEŅEMAMS,KA IR UZ ,,BRĪVĀM KĀJĀM,, BICĀNS UN ČODARE, KURI IR IZZĀĢĒJUŠI MEŽU ĶEGUMĀ, DOKUMENTU VILTOTĀJU BILINSKU,KURA PILNĪBĀ NEATBILST IEŅEMAMAJAM AMATAM-SANĀKT UN DOT LIKUMIĢU VIRZĪBU, LAI ŠĀDI KRIMINĀLI MĒSLI VAIRS NEVARĒTU IESPAIDOT ĶEGUMA DZI'VI! mans tel 65038743
reality • 2018. gada 3. aprīlī, 09:52
Bicans augsamcelies !!!! Pufaikciema jaunie laiki !!!! Nu tik bus !!!! ko par to saka nacionalais varonis cien.E.Luna k-gs ???
Ķegumietis • 2018. gada 2. aprīlī, 19:36
Tomes Ansim var piekrist katram vārdam!!! Laikam kāds lāsts ir uzlikts Ķeguma novadam, ka tas jau 27 gadus ir nonācis zagļu un kretīnu pakļautībā!
Tomes Anss • 2018. gada 2. aprīlī, 19:18
Lai saprastu, kas notiek Ķegumā, ir šeit jādzīvo. Udo Kraftam taisnība. Varu novadā ir pārņēmis Bicāns. Ilmārs sava rakstura dēļ (mīksts, neizlēmīgs, bailīgs) ir ideāls instruments Laimoņa rokās, lai realizētu visus iecerētos „biznesa” plānus. Naivais un labsirdīgais Zemnieks darīs visu, ko liks. Bicānam vienīgais šķērslis bija sulainis. Tagad šķērslis novākts. Ar sulaini viņam nekad nav pasējis. Ar džagu gluži pretēji, jo abi ir lielākie un nopelniem bagātākie zagļi. Laimons ar Edvīnu ir sapraties jau no padomju laikiem. Viens – bijušais Brežņeva laika milicis (sīkas pateicības un tml.), otrs – (iesākumā) sīks zaglēns un meitu ģēģeris, vēlāk – ļoti „veiksmīgs” uzņēmējs. Vienīgais ar ko viņi atšķiras – intelekts un izglītība. Šeit Bicāns galvas tiesu pārāks. Domes darbiniekus neviens neaiztiks. Veltas cerības. Jo praktiski visas dāmītes ir no Bicāna pirmajiem varas laikiem. Piemēram, Priževoite un Lielvārdes juriste ir Laimoņa izredzētās katra savā jomā. Kādās? Vietējie zina. Prognoze turpmākajiem 4 gadiem. Laimoņa bagātība strauji augs. Arī džagam ļaus „saimniekot”. Protams, Ogres spečukam arī ļaus ievērojami papildināt nedeklarētos uzkrājumus. Tā kā viss notiek, viss turpinās. Nekas nav mainījies. Varbūt vienīgi viena otra odiozāka persona ir pazudusi, t.i., aizvākta no siles. Acīmredzot vēlētājam iegājusies mafiozā kārtība Ķegumā patīk.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 3 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet