Atgriezties pie raksta

« Pašvaldība un "Ķeguma Stars" par 620 000 eiro nopērk katlumāju

2018. gada 21. martā, 08:59, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Komentārirādīt komentārus dilstošā secībā

? • 2018. gada 21. martā, 09:44
Jau nopirka?
? • 2018. gada 21. martā, 10:46
Ar ko kurina? Malka?
koks • 2018. gada 21. martā, 14:26
Interesant, kā pie šodienas koksnes cenām rudenī sanāks lētāks siltums?
>koks • 2018. gada 21. martā, 16:08
I nemaz neceri, ka siltums būs lētāks! Siltums būs vēl krietni dāsrgāks, jo katlu māju ar kurināmo apgādās līkkājis džaga un vecais alkatīgais grausts bicāns. Viņiem par godu jau pašvaldība tā pastarājās, nopērkot katlu māju, lai šiem abiem kretīniem pietūktu deņķeļbuki. Tā ka esi gatavs maksāt par siltumu vairāk, roze jau ar kaut ko sev iestūķēs kabatā. Neaizmirsti, ka līdz šim "Latvenergo" šo slaveno katlu māju dotēja, bet tagad "dotēs" visi siltuma patērētāji.
Ogres novadam • 2018. gada 22. martā, 12:52
Kur Edvīns tur vissgums beidzās . Ķegums bankrotēs .
>Ogres novadam • 2018. gada 22. martā, 14:04
Tagad Ķegumu gandēs divi Edvīni, tā ka bankrots ir garantēts. Pabailīgais, iztapīgais Zemnieks ir vietējā zzs kreisleitera bicāna ieliktenis un nav spējīgs par kaut ko lemt un vadīt pašvaldību bez vecā sakārņa ziņas.
Will Helm-īne • 2018. gada 22. martā, 14:22
Vilhelmīn, ko tu tur atkal samuldi? Pietiek melot!
Pēters • 2018. gada 22. martā, 14:42
Ganjau E.Lunis tur visu sakartos.
Eduards Lunis • 2018. gada 22. martā, 19:36
---Pagaidām grūti ir te ko sakārtot-pat neļauj izteikties!? Bet ir pamatoti skaidrs,ka Ķeguma ļaudis ir šmaukti apzagti iedzīti parādos arī apkures dēļ! Un neviens nav par to atbildējis-ne pataloģiskais zaglis bicāns, ne debīlais šiziķis robčiks! Uzskatu,arī šis gājiens ar nopirkšanu-ir pilnīgs stulbums!
>Pēters • 2018. gada 22. martā, 19:41
Pēter! Iemācies pareizi rakstīt, jebšu tu esi no tādiem: "No manis nevar prasīt, lai prastu rakstīt lasīt. Es jau no bērna kājām ar cūkām vien pa mājām."
Pēters • 2018. gada 22. martā, 21:40
Lasi pareizrakstibas ābeces un sēdi savās piedirstajās biksēs kropli.
>Pēters • 2018. gada 23. martā, 08:34
Biksēs arī tu vēl taisi? Un kā izpaužas tava kroplība, ūdensgalvā?
Juris • 2018. gada 23. martā, 13:13
Šie divi lēļi un Ogres ūdensgalva ir jau pierādījuši ka neko nespēj pacelt,kur nu vēl kaut ko izdarīt,tiešām,Ķegumam arī draud bankrats, jāņem vekselis par 200.miljoniem!!!
>Juris • 2018. gada 23. martā, 18:52
Redzi, Juri, ir tāds sakāmais "ko nevar celt, to nevar nest". Pilnā mērā tas attiecināms uz tagadējo Ķeguma novada pašvaldību, sevišķi uz priekšnieku un vietnieku. Atcerieties Smirnova priekšvēlēšanu solījumus glaunajā bukletā? Tie izrādījās krietni par smagiem, lai tos iznestu dzīvē. Diemžēl.
Eduards Lunis • 2018. gada 24. martā, 09:53
---Es gan teiktu šādi-KAS NEVAR CELT, TAS ARĪ NEPANESĪS!? ---Vai te ir tādi, kuri saprot- laiks ir pulcēties uz LATVIJAS GLA'BŠANAS SAPULCI!?
Un? • 2018. gada 24. martā, 11:42
Glābējs atradies. Nebrauc bērniem virsū un pēc tam nebēdz no avārijas vietas.
Dzintars • 2018. gada 24. martā, 12:34
Labdien.Sausauciet dzīvokļu īpašnieku kopsapulci un atsakieties no dāgās apkures un apaimniekotāja , tad redzēsiet patiesās siltuma izmaksas.
>Dzintars • 2018. gada 24. martā, 17:26
Neesi tik nežēlīgs! Ja iedzīvotāji masveidā atteiksies no dārgā siltuma, ko tad ēdīs nabagi džagulēns, vecais līkkājis un zzs kreisleiters, vecais grausts bicāns? Tāpat bartiņš un roze arī var palikt ar plikām garozām un visa tā šaika var nosprāgt bada nāvē.
Eduards Lunis • 2018. gada 26. martā, 08:44
----Maikls Hadsons-LATVIJĀ NOTIEK NEŽĒLĪGS, NECILVĒCĪGS, NEBIJIS PAT SENAJOS LAIKOS , EKPERIMENTS PRET CILVĒKIEM!? UN TO SAKA ASV EKONOMIKAS PROFESORS-PASAULĒ ATZĪTA AUTORITA'TE!? UN KAS TAD IR TIE, KURI TO NEREDZ!?
Udo Krafts • 2018. gada 26. martā, 15:37
Pagājušās vasaras pašvaldību vēlēšanas Ķeguma novadam atnesa kārtējo vilšanos. Kopš neatkarības atjaunošanas novada vēlātāji tradicionāli atkal ievēlēja praktiski visus tos pašus vecos stagnātus - Birzgales vecos komunistus, Ķeguma satrapus kazbārdu sulaini ar kompanjonu džagulēnu. Neliels cerību stariņš bija JKP daži ievēlētie deputāti, bet, ak vai!, I.Smirnova priekšvēlēšanu solījumi mainīt domes darbu izrādījās vien ar dakšām ūdenī rakstīti. Nekas nemainās. Bicāna ieliktenis priekšsēdētāja amatā I.Zemnieks varbūt ir labs vetārsts, bet nekam nederīgs kā pašvaldības vadītājs. Nulle. Cerības viesa mamzeles atbrīvošana no izpilddirektores goda. Bet kas nāca vietā? Ogres izbrāķētais bartkevics. Kut gan cerējām, ka izpilddirektora amatam atradīs godīgu, sabiedrības interesēs strādājošu kandidātu uz šo svarīgo posteni. Nekādas izmaiņas domes stagnējošo darbinieku sastāvā. Amatā palikušas abas "kompetentās" juristes, kuras ar lielu piespiešanos par tādām var saukt. Būvvaldē arī palikuši tie paši sevi sakompromitējošie darboņi ar nejēgu vadītājas krēslā. Un kur tad vēl Ķeguma starojošais roze, kas arī no Ogres par mahinācijām tika patriekts. Nu abi ar bartiņu tandēmā var šeftes griezt Ķegumā. Ja iepriekšējo sasaukumu domes komandēja džagu šaika, tad tagad vēl klāt nācis zzs bicāns. Veltas cerības uz siltumtarifu pazemināšanos. Par to gādās džaga un bicāns. Kas notiek ar novada vēlētājiem? Nozombēti, vai, ka vienmēr ievēl sev izmantotājus un pašlabuma tīkotājus. Kur paliek godīgie un izglītotie? Laikam tas stagnātu samaisītais netīrumu dīķis atbaida ar saviem apmēriem un visiem šķiet neizmaināms.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 3 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet