Atgriezties pie raksta

Zemnieku izstumj no Ķeguma novada domes priekšsēža krēsla (papildināts)

Trešdien Ķeguma novada domes sēdē izskatīts lēmumprojekts par līdzšinējā Ķeguma novada domes priekšsēdētāja Ilmāra Zemnieka atbrīvošanu no amata.

Iesniegumu  par I.Zemnieka atbrīvošanu no amata uzrakstījuši seši Ķeguma novada domes deputāti.


Pēc spraigām debatēm notika balsojums. Deputātu vairākums nobalsoja par I.Zemnieka atbrīvošanu no Ķeguma novada domes priekšsēdētāja amata.


Ilmārs Zemnieks (Latvijas Zemnieku savienība) Ķeguma novada pašvaldības domes priekšsēdētāja amatā tika ievēlēts 2017.gada 14.jūnijā pēc pašvaldību vēlēšanām. Pirms tam Ķeguma novada pašvaldību vadīja Roberts Ozols (Latvijas Zaļā partija).


Domes priekšsēdētāja amatam tika izvirzīti divi kandidāti - Imants Smirnovs un Raivis Ūzuls. Deputāti nobalsoja, ka turpmāk Ķeguma novada domi vadīs Raivis Ūzuls.


Ķeguma novada domes ārkārtas sēdē, kas notika trešdienas vakarā, no amata tika atcelti domes priekšsēdētāja vietnieki Imants Smirnovs un Pāvels Kotāns. Turpmāk Ķeguma novada domes priekšsēdētājam būs viens vietnieks. Šim amatam tika izvirzīti divi kandidāti - Kristaps Rūde un Imants Smirnovs. Par vietnieku ievēlēts Kristaps Rūde.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/41464

2018. gada 9. maijā, 17:32, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Grābeklis • 2018. gada 22. maijā, 14:33
Ja ir tādi paziņas,kā Rūde un Ūzuls,nodevība garantēta!
>vēlētājs • 2018. gada 21. maijā, 09:49
Tagad tikai sāksies nikna tautas apzagšana! Ne jau veltīgi līkkājis ar mahināciju un intrigu palīdzību iefiltrēja domes vadībā savu džagulēnu un kristapiņu par viņa sulaini. No zagļu aprindām nācis džagulēns un nezags? Kāds naivums!
vēlētājs • 2018. gada 20. maijā, 14:52
Kā speciālists Zemnieks labs un kā cilvēks arī,bet kā domes vadītājs nezinu ,vadījās it kā no savas partijas ,bet labums Kotāna atlaišana ,25 gadus tautu krāpa ,bagāts kļuva meži māja,nauda ,bet laikam jau miljonārs nekļuva un varbūt ārzemju bankās nauda nekrājās ,kā daudzo tautiešu par miljonāriem kļuvušiem,pēc Latvijas atjaunošanās ,viņš jau uz to nespēja jo visa krāpšana pa krāniņu iztecēja. Tagad vismaz jauni cilvēki risinās kopējus uzdevumus ,bez tautas apzagšanas.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet