Ogrenet
Atgriezties pie raksta

« Zemnieku izstumj no Ķeguma novada domes priekšsēža krēsla (papildināts)

2018. gada 9. maijā, 17:32, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Grābeklis • 2018. gada 22. maijā, 14:33
Ja ir tādi paziņas,kā Rūde un Ūzuls,nodevība garantēta!
>vēlētājs • 2018. gada 21. maijā, 09:49
Tagad tikai sāksies nikna tautas apzagšana! Ne jau veltīgi līkkājis ar mahināciju un intrigu palīdzību iefiltrēja domes vadībā savu džagulēnu un kristapiņu par viņa sulaini. No zagļu aprindām nācis džagulēns un nezags? Kāds naivums!
vēlētājs • 2018. gada 20. maijā, 14:52
Kā speciālists Zemnieks labs un kā cilvēks arī,bet kā domes vadītājs nezinu ,vadījās it kā no savas partijas ,bet labums Kotāna atlaišana ,25 gadus tautu krāpa ,bagāts kļuva meži māja,nauda ,bet laikam jau miljonārs nekļuva un varbūt ārzemju bankās nauda nekrājās ,kā daudzo tautiešu par miljonāriem kļuvušiem,pēc Latvijas atjaunošanās ,viņš jau uz to nespēja jo visa krāpšana pa krāniņu iztecēja. Tagad vismaz jauni cilvēki risinās kopējus uzdevumus ,bez tautas apzagšanas.
Vilhelmīne • 2018. gada 18. maijā, 12:14
Man gan patīk Raivis un man iešana pa jauno asfaltu ir pavisam gludena. Nospļauties par Ķeguma lumpeņiem, džaga pareizi dara, ka domes naudu piesit sev, citādi tā aizietu lumpeņu sadzīves apstākļu uzlabošanai, labāk,ja tā nonāk vienas ģimenes rokās.
to Simona • 2018. gada 18. maijā, 10:33
Līkkājis alkatīgais mēsls,jau sācis uzvaras gājienu uz domes kasi un visu viņa meža tehniku labo pie vepra,pats parazīts ar savu kranci vazājās pa Ozola ielu,bet viņu vajadzētu uztriekt uz uzartām!
Simona • 2018. gada 17. maijā, 19:26
Džagulēns knapi kā tapis par mēri, kad vecais līkkājs jau ar abām priekškājām domes silē iekšā! Šodien vacais alkašs uzaris visas grantētās ielas Ķegumā, ka ne paiet ne pabraukt, bet rēķins domē būs maktens.
Simona • 2018. gada 15. maijā, 13:48
Kredita formulas starp individiem simonaauzina90@gmail.com sanemt kreditu ar parliecibu.
Ģlēvulis • 2018. gada 15. maijā, 13:41
Nu humors pa visu novadu un vēl tālāk ne pa jokam! Rau, domi vadīs kaut kāds džagulens! Kur vēl kaut kas tamlīdzīgs ir rodams? Laikam Ķegumā vairs nav palicis neviens sakarīgs pilsonis.
>Paulis • 2018. gada 15. maijā, 12:10
Ģlēvuli,ko slēpies,un izsaki intrigas un apmelojumus.
Paulis • 2018. gada 15. maijā, 11:38
Par katru cenu tiecos pie varas, naudas,krēsla,visu labumu iegūšanas ,tika aicināti pie mušpapīra ''Zemnieks'' it kā piemērotākie cilvēki,kaut neviena zemnieka tur nebija,toties mušiņas lipa labi,ievēlētajiem no naudiņas neko nedevu,toties devu iespēju pelnīt,tikai Bindem,no kā bija iespējama meslu ieturēšana. Pietiekoši jau esmu sagrābis,man pietiek un mušpapīrs ''Zemnieks'' Latvijas mērogā,arī diez vai būs efektīvs ,jārada radikālākas partijas tautas muļķošanai.
To Zane • 2018. gada 15. maijā, 08:04
Kādu stulbumu tu te demonstrē! Džagulēnu vecais līkkājis iepirka domes vadībā savtīgu interešu dzīts. Ar nopirktu "augstāko"izglītību džagulēns ar "stingru roku" tagad grābs naudu no domes lādes, sev un vecajam. Tā būs visa viņa novada vadīšana. Lai Dievs mums visiem palīdz pēc trīs gadiem no džagu sērgas tikt vaļā uz visiem laikiem! Varbūt lokanais Kristapiņš kaut ko atkal sabrūvēs un tas notiks ātrāk.
Mistkastnieks Jean Carlos • 2018. gada 15. maijā, 07:57
Es jūs visus, kas sakāros kredītus, kārtīgi apšmaukšu, ka līdz mūža galam vergosiet un paliksiet parādos uz bērnu bērniem!!!!!!!
Juris • 2018. gada 14. maijā, 22:21
Viss lielāko mācību guva Kotans -visu laiku spekulēja uz Birzgales vientiesību -beidzot norāvās!!!!!
Andrejs • 2018. gada 14. maijā, 22:17
Nu , nebija deputāti-Kotāns -slīdēja kā vienmēr ,,vecais " , kas ir skolas direktors Pastars , PROT DIVAS LIETAS -kā deputāts pacelt roku, kā direktors parakstit atestātu!! Viss!
Mja • 2018. gada 14. maijā, 19:44
Nu Rūdēns jau kažoko māk pārvilkt,kad vajag.To jau varēja gaidīt kad nesenā pagātnē džaga konkursiņu nevinēja,zemes spēra gaisā pie ofisa rodas jautājums cik tad godīgi tie iepirkuma konkursi tagad būs
>žane • 2018. gada 14. maijā, 18:00
Kas tu tāda,ka te dali miskastes,varbūt no miskastes pati!
Zane • 2018. gada 14. maijā, 15:17
Man patīk Raivis. Stingra roka vadītājam ir nepieciešama. Cik var ciest Birzgales izredzētos, kuriem tiek piedots viss? Cik naudas tur iegrūsts?! Privilēģijas iedotas, ka uz darbu var neiet nedēļām, bet algu saņem. Nerunāsim par tādu nihilismu kā divi Dzimtsarakstu biroji vienā mazā pustukšā novadā. Nekur Latvijā tādu brīnumu neatrast. Tas viss tikai tāpēc , lai viens otrs, kā debilais Ozols, noturētu varu. Piedodiet par skarbumu, bet Ozolam sen bija laiks uz miskasti, tāpat kā Bicānam. Vismaz Bicāns pats pratās. Ceru, ka Raivis Domes uzpūsto aparātu sakārtos /mazinās/ un neko darītājus padzīs un ieliks Birzgalē kārtīgu pagasta vadītāju. Artihoviča nav vadītāja. Viņas griesti ir būt sekretārei. Raivis nav no bailīgajiem. Mums Ķegumā sen bija vajadzīga stipra vara. Zemnieks šim amatam absolūti nederēja.
nav jau • 2018. gada 13. maijā, 09:20
tā, ka latvijā nav gudru cilvēku, bet vai ir prāta darbs celt veikalu veikalā, blakus veikalam
>? • 2018. gada 13. maijā, 08:38
Tagad visi raud, ka kukuļgrābēji un mantkārīgi parazīti atkal tukšos domes naudas lādi. Loģika tāda,pajoliņ, ka lielākā iedzīvotāju daļa ir sašutusi, ka vietējais organizētās noziedzības grupējums ir sagrābis varu novada domē.
BEZ TABU • 2018. gada 13. maijā, 07:23
No pedejā laika deputāiem Birzgalē visjedzīgākais bija man liekas arī vienīgais bija Andris Balodis ar savu viedokli kas bieži nesaskanēja ar vietējā ķeizara viedokli . Pāšreizējie Pastars un Vaļevko ir truli padomju laika atbiras kas pielien un akli pilda ķeizara Pauļa pavēles.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 6 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet