Atgriezties pie raksta

Rūde: Esmu devis solījumu vēlētājiem un Ķeguma novada iedzīvotājiem

Jaunievēlētais Ķeguma novada domes priekšsēdētāja vietnieks Kristaps Rūde medijiem izplatītā paziņojumā informē par situāciju pirms un arī pēc novada pašvaldībā notikušās "varas maiņas".

"Esmu devis solījumu vēlētājiem un Ķeguma novada iedzīvotājiem, līdz ar to es nevarēju melot nedz cilvēkiem, nedz arī pats sev. Cīnīties pret jau gadiem nodibinātu kārtību jeb sistēmu prasa izprast to lietu kārtību, kādu piekopj šīs sistēmas autori. Maz cilvēku mūsu novadā apzinās, ka faktiskā vara visus šos gadus ir piederējusi personai, kurš ir bijušais Ķeguma novada domes deputāts, pret kuru iebilst liela daļa novada iedzīvotāju. Proti, arī tik nelielos novados ir savi minigarhi, kuri nespēj pieņemt to, ka nav iekļuvuši domē, bet tas nav traucējis viņam turpināt savu pēctecību caur saviem partijas biedriem," raksta Rūde.


"Ja aplūkosiet Ķeguma novada pašvaldības struktūru un amata vietas, tad varēsiet saskatīt, ka liela daļa personas ir pietuvinātas iepriekšējās domes vadības partijai, tādejādi sagaidīt pārmaiņas, kas vērstas uz efektīvu pārvaldi, atbildības pieprasīšanu no darbiniekiem, nebija sagaidāms. Ja sākotnēji pārmaiņas tika solītas, tad līdz ar vēlēšanu beigām, teju jau pirmajā mēnesī, parādījās patiesā šo koalīcijas galveno personu "seja"."


Viss teksts aplūkojams pielikumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/41589

26. maijā, 09:10, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

>Valdis Kalniņš • 10. jūnijā, 09:31
Kalniņa kungs! Laiks jau sen ir pierādījis, kas ir džagu famīlija un viņas mērķi. Jums, kā bijušajam domes deputātam tas ir vairāk kā skaidri zināms, jo tajos gados visam varējāt sekot līdzi klātienē, kā korupcijas metastāzes sagrauza pēdējās uzticības paliekas domes vadībai. Un tikai tāpēc, ka iedzīvotāju lielākā daļa tāpat uzskata, ka labāk stāvēt malā, vienaldzīgi noskatoties ar domu "ko tad nu es", atkal parazitējošie ir tikuši pie varas grožiem. Jauku dienu Jums!
Valdis Kalniņš • 9. jūnijā, 14:34
Esmu mierīgs un no vietējās politikas malā. Bet sekoju līdzi notikumiem un visām aktivitātēm. Tas kas notika, notika. Man kā vēlētājam, pašlaik nav viedokļa, kurš ir balts, kurš melns, jo nezinu nianses un galma spēles. To visu parādīs laiks un darbi! Lai jums visiem svētīga, saulaina un mierīga nedēļas nogale!
Normis • 9. jūnijā, 09:28
bļin vienu nesaprotu= pie mums savācies izcils pat izcilākais vietējās apkaimes zagļu zieds : slavenais Ogres izlaupītājs Bartiņš, vecais rūdītais prihvatizators Bicāns, jauno laiku ģeniālais shēmotājs džaga ar dēlēnu un Birzgales zaglis, prihvatizators, pļēgurs vienā personā daudzu gadu garumā vietējais ķeizars Paulis. Kur vēl labāku kompāniju vēlēties? Ko šie nevar savā starpā vienoties kā iztīrīt līdz galam mūsu mazo mīļo Ķegumu? Visiem pietiks! Veči =zagļi salīgstiet mieru un pie darba! Vēl tikai 3 gadi. ja nu vēlētājs pēc tam jūs neievēl?! Ko ta? Bada maizē tak palikt nevar!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet