Atgriezties pie raksta

« Rūde: Esmu devis solījumu vēlētājiem un Ķeguma novada iedzīvotājiem

26. maijā, 09:10, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

>Valdis Kalniņš • 10. jūnijā, 09:31
Kalniņa kungs! Laiks jau sen ir pierādījis, kas ir džagu famīlija un viņas mērķi. Jums, kā bijušajam domes deputātam tas ir vairāk kā skaidri zināms, jo tajos gados visam varējāt sekot līdzi klātienē, kā korupcijas metastāzes sagrauza pēdējās uzticības paliekas domes vadībai. Un tikai tāpēc, ka iedzīvotāju lielākā daļa tāpat uzskata, ka labāk stāvēt malā, vienaldzīgi noskatoties ar domu "ko tad nu es", atkal parazitējošie ir tikuši pie varas grožiem. Jauku dienu Jums!
Valdis Kalniņš • 9. jūnijā, 14:34
Esmu mierīgs un no vietējās politikas malā. Bet sekoju līdzi notikumiem un visām aktivitātēm. Tas kas notika, notika. Man kā vēlētājam, pašlaik nav viedokļa, kurš ir balts, kurš melns, jo nezinu nianses un galma spēles. To visu parādīs laiks un darbi! Lai jums visiem svētīga, saulaina un mierīga nedēļas nogale!
Normis • 9. jūnijā, 09:28
bļin vienu nesaprotu= pie mums savācies izcils pat izcilākais vietējās apkaimes zagļu zieds : slavenais Ogres izlaupītājs Bartiņš, vecais rūdītais prihvatizators Bicāns, jauno laiku ģeniālais shēmotājs džaga ar dēlēnu un Birzgales zaglis, prihvatizators, pļēgurs vienā personā daudzu gadu garumā vietējais ķeizars Paulis. Kur vēl labāku kompāniju vēlēties? Ko šie nevar savā starpā vienoties kā iztīrīt līdz galam mūsu mazo mīļo Ķegumu? Visiem pietiks! Veči =zagļi salīgstiet mieru un pie darba! Vēl tikai 3 gadi. ja nu vēlētājs pēc tam jūs neievēl?! Ko ta? Bada maizē tak palikt nevar!
Kārtējais trollis • 8. jūnijā, 21:26
Valdi nomieries
Vietejā • 8. jūnijā, 20:55
Divi pārbēdzēji, uzmetēji, ir kaut kur būtībā līdzīgi- neviens nekad ne ar ko nopietnu, kur tiešām jāstrādā nav aizrāvušies. Meiris policija, apsardze, Rūde PIF PAF ieroču izsniedzējs. Šāda tipa deputāti ir visvieglāk nopērkami ar amatu vai naudu. Sasnieguši savas dzīves apogeju, viņi ir pārlaimīgi, nespējīgi ko sakarīgu pienest Ķeguma novadam, jo viņus tas vienkārši neinteresē. Viens runā, raksta, dzied, sola un sit pie krūts solot uzticību vēlētājiem, otrs nevar jau trešajā teikumā noturēt domu un pasaka- es piekrītu teiktajam. Kas vienreiz uzmetis un nodevis, to darīs vēlreiz! Vai Ķeguma vēlētāji viņiem dos tādu iespēju?
Ha • 8. jūnijā, 16:00
Rūde nopirkts ar vietnieka amata algu,bez balss tiesībām,ar brīvo apmeklējumu!
Juris • 8. jūnijā, 13:21
Es toč nebalsošu par JKP,ko gribēju darīt,jo tai sarakstā būs pļāpa imantiņš!
Udo Krafts • 7. jūnijā, 12:58
Ķeguma avīzītē Kristaps un "jaunais priekšsēdis" izklāsta iemeslus bijušo domes vadītāju atstādināšanai. Var daudz kur piekrist, ka viņi nebija spējīgi novada domi vadīt, vienīgais panākums bija tas, ka novads tika atsvabināts no ērces mamzeles izpilddirektora amatā. Tas viesa cerības, bet nekā. Tikai Kristapa izklāstā ir viena, acīs krītoša, nekonsekvence. Kristaps uzsver savu godīgumu pret vēlētājiem. Taisnība, ka vienu laiku valdīja viens minioligarhs, kas ar savu alkatību un īpašumu sagrābšanu iedzīvotājiem bija piegriezies. Bet...! Vai jaunam cilvēkam ir tik īsa atmiņa, ka aizmirsis to faktu, ka pēc tā bijušā minioligarha un domes deputāta 12 gadus domi kontrolēja cits minioligarhs, kurš savu junioru iefiltrēja par domes priekšsēža vietnieku. Tādējādi šis minioligarhs, izmantodams priekšsēdētāja gļēvulību un nevarību domi vadīt, padarīdams viņu par savu sulaini, faktiski noteica domes darba ievirzi un visus šos gadus "uzvarēja" dažādos iepirkuma konkursos un tika pie domes, tas ir, nodokļu maksātāju, naudas un tā vairoja savus personīgos ienākumus. Kaut gan paveiktie darbi bija kvalitātei neatbilstoši, piemēram, ielu tīrīšana un uzturēšana, ko izjuta visi Ķeguma iedzīvotāji. Kristaps, pats būdams deputāts, kaut kā to pavisam piemirsis. Tagad nu atradis par iespējamu strādāt domē par šī minioligarha juniora vietnieku. Savulaik Kristaps nāca klajā ar atmaskojošu video par šo ielikteni. Vai te nu nelien ārā tāda kā āža kāja? Vai Kristapam ir kaut mazākās cerības savā amatā strādāt godīgi un pildīt saviem vēlētājiem dotos solījumus šī minioligarha atvases vadībā? Vai ar 9. maija uznācienu, ieteikdams par priekšsēdētāju vietējās mafijas darboņa atvasi, Kristaps nav nodevis savus vēlētājus? Nu nekādi nevar ticēt, ka šie minioligarhi pēkšņi būtu mainījušies un tagad cītīgi strādās novada iedzīvotāju labā, noliekot malā savas savtīgās intereses. Diemžēl jāatzīst bēdīgais fakts, ka no esošā deputātu sastāva nav neviens, kurš būtu spējīgs vadīt novada domi. Līdz ar iepriekšējās domes vadības atstādināšanu bija jāpanāk atkārtotas domes deputātu vēlēšanas, jo patreiz novada liktenis ir nolikts neapskaužamā stāvoklī. Kristaps ar šo uznācienu ir sakompromitējis ne tikai sevi, bet visus JKP pārstāvjus uz vietas un daudziem vēlētājiem, kuri bija gatavi balsot par JKP sarakstu Saeimas vēlēšanās, rodas šaubas par to. Lai Dievs dod, ka pēc trīs gadiem vēlētāji nāks pie saprāta un par tik nespējīgiem un mantrausīgiem kandidātiem vairs savas balsis neatdos!
kāravs • 6. jūnijā, 09:00
kad noziedznieki pie varas domē kas godavīram cits atliek kā turēt viņiem līdzi...
Luni • 5. jūnijā, 15:42
tiešām nav ko parādīt? Ķeguma pēdējais godavīrs arī noziedzies...
Eduards Lunis • 5. jūnijā, 15:39
--Figu tev, tavā tizlajā kriminaļajā purnā!
Luni • 5. jūnijā, 15:32
Parādi spriedumu, ar kuru esi attaisnots!
Eduards Lunis • 5. jūnijā, 15:16
---Ogrenet, prasu nepieļaut anonīmajiem komntātoriem publicēt mani aizskarošas, krimināla rakstura, zinās. Prasu nosaukt šo zinū autoru.
atbilde • 5. jūnijā, 14:49
Kamēr nepatrieks Čortdari un bilinsku, tikmēr te viss ies pa vecam-BŪS NOZIEGUMU BRĪVĪBA UN NOZIEDZNIEKU NESODAMĪBA!
Eduards Lunis • 5. jūnijā, 14:44
---Mans mīļais, anoni'mais , anālais ,,labvēli,,!? Apmelojošās ziņas tak nedrīkst izplatīt!? Sniedzu par tevi sūdzību un prasu, lai nosauc ,kās tad esi !? Un atvainojies!
!!! • 5. jūnijā, 14:36
lunis pazudis,izrādās par slepkavības mēģnājumu apcietināts!
? • 5. jūnijā, 12:43
LUNI, SODU PAR UZBRAUKŠANU MEITENĪTEI IZCIETI VAI ATKAL PĀRSŪDZĒJI?
!!! • 5. jūnijā, 11:51
Man liekās pašai Vilhelmīnei būs kirdik!
Vilhelmīne • 4. jūnijā, 14:38
kirdik!!!!
Eduards Lunis • 3. jūnijā, 11:46
---Kristaps, acīm redzot , nesaprot, KA VIENS NEKO NEVARĒS IZDARĪT!? UN KAD TAS VIŅAM PIELĒKS, TAD ATLIKS TIKAI VIENS-DAVU BALSI ATDOT TIEM, KURI VISMAZ KAUT KO GRIBĒJA DARĪT CILVĒKU LABA'...!Bet , kamēr nepatrieks Čortdari un bilinsku, tikmēr te viss ies pa vecam-BŪS NOZIEGUMU BRĪVĪBA UN NOZIEDZNIEKU NESODAMĪBA!
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 4 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet