Atgriezties pie raksta

« Uz kora "Lins" koncertu Lindes parkā būs bezmaksas autobuss

26. jūnijā, 08:32, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Imants • Vakar, 18:52
Nozagtie svētki • Šodien, 11:25 Lielvārde, Lielvārde, Lielvārde... bet Jumpravā jau otro gadu nav svētku sajūtas. Viss tikai Lielvārdē! Vienmēr Jumpravā 17.novembra vakarā kultūras namā bija svētku pasākums - pilna zāle ar cilvēkiem, nāca ģimenes kopā ar ciemos atbraukušajiem bērniem un mazbērniem. Uzstājās pašdarbības kolektīvi... Tiešām bija svētku sajūta. Šogad, lai gan ir valsts 100-gades svinības par neskaitāmiem miljoniem latu, mūsu ciematā ir kluss un mierīgs. O, nē, būs nakts balle - dejas, bet bērniem un gados veciem cilvēkiem mājās kārtējais vakars pie televizora. Pat autobuss nav noorganizēts, lai aizvestu uz novada centru Lielvārdē. PRIECĪGUS SVĒTKUS! Šo izlasīju Lielvārdes novada sadaļā. Nu, re pēc kāda laika tas gaida arī Ķeguma novadu Birzgalē, Tomē.
>Piekrītu 100-tajam • 11. novembrī, 17:09
Domē tupari-izcilniekin ir vesela trijotne, rau, Tomes tekuļganam un koka milicim pa vidu varen iepasīgs ir exsulainis robčiks. Pēc tam tikai seko visi pārējie "deputātori"un priekšnieki.
Piekrītu 100-tajam • 11. novembrī, 13:41
Deputātu tuparu netrūkst. Ojārs sit pušu līdz šim lielāko tuparu Tomes aitu ganu. Forši skatās kā abi iscilnieki domes sēdēs blisina ačeles bez jebkādas sapratnes par ko iet runa. Tomes gans vismaz pa reizēm kaut ko sadzīvisku ispļauj bet jaunais milicis koka klucis pat to nespēj. Labi deputāti tādus ukarāt vajaga pavairāk. Būs gudri lēmumi.
100-tais Imantiem • 11. novembrī, 10:17
Un ko ta gaidījāt no lumpeņu etalona Ojāra? Malkas klucis , kudī, gudrāks par viņu. Tādi tupari ir itin noģeldīgi džagu bandai, un tikai.
īstais Imants • 10. novembrī, 21:55
Muļķis Meiris pārdevās pa lēto. Mēs / es Imants, Ilmārs un Paulis / būtu piedāvājuši to pašu ar algu uz rokām / neto / virs 1000 un pilnīgi jaunu dienesta auto un pašam savu kabinetu. Muļķis gan tu Ojāriņ! Padomā! Varbūt nav par vēlu.
Imants • 10. novembrī, 20:19
Sveiciens visiem svētkos! Lielākā dāvana Ojāram Meirim tika no saviem džekiem - autovadītaja amats pašvaldības policijā un alga pāri 800 EUR. Būs par ko nosvinēt svētkus!
Eduards Lunis • 9. novembrī, 09:51
---Nu tā Čodariene jau galīgi obnagļela! Vakar iegriezos domē,lai Gilinsku ,,iepriecinātu,, ar aicinājumu uz civiltiesu, bet durvis viņas ūķim bija ciet, tāpēc pavēru Čodarienes durvis. Ieraugot mani šī panesās man pretī sakot, ka nekādās sarunās ar mani neielaidīsies un izgrūda mani ārā!"RE JAU CIK TĀLU MAZATTĪSTĪTAM CILVĒCIŅAM IR SAKĀPUSI PAURĪ VISATĻAUTĪBA!?BŪTĪBĀ JAU SEN VAJADZĒJA PŪT CIETUMĀ PAR VISIEM ,,DARBIEM DOMĒ ,, BET TE VĒL NEKAUNĀS PAT REGULĒT, KURU LAIDĪS TELPĀ UN KUIRU NĒ!?
>Vepris • 1. novembrī, 14:19
Āre, par to, ka būdams džagu sulainis, nelikumīgi palīdzēja džagiem tukšot domes naudas lādi un pats ar, neveiksmīos tiesas darbos izdevumus apmaksāja no nodoķļu maksātāju naudas, un ku ta vēl citas izdarības.Tā ka sēdēt vajadzētu diezgan daudz gadus, bet nelaime tā, ka garīgi slimos jau netiesā.
Vepris • 1. novembrī, 11:03
A par ko vispār stāsts? Par ko sēdinās?
Edvīns • 1. novembrī, 09:03
Ir nu gan mums nežēlīgi tiesneši! Noskauduši robčikam laimīgas un pārticīgas vecumdienas Vagonparka hotelī! Ar laiku tur būtu saticies ar veco džagu, mamzeli unl citiem Ķeguma lepnumiem, bet nu nekā, jāgaida, kad tiesnešiem sirdis atmaigs.
Eduards Lunis • 31. oktobrī, 15:10
---Vēl jāpaciešas .Iesākumā jaiesēdina zaglis glumais bicāns .Pec tam zaglene neliete čodariene .Un tad beigās niecība aprobežotais šmulis robčiks .Visus pēc kārtas .Ā palika vel bicana mīļākā glupā biļinska .Tad nu itka viss zieds .Varēš brīvi elpot .
Vepris • 31. oktobrī, 10:54
Tā kā tev pa tiesu gāja. iesēdināji savu draugu čokā?
Eduards Lunis • 31. oktobrī, 09:22
Ak nelaimīgie Ķeguma ļautiņi!? Un šitāds mums te daudzus gadus bija par priekšsēdētāju!? Jau paskatoties uz viņu tuvumā-sēdēja pretim tiesā -nelabi paliek! Pat nožēlojamais zaglis bicāns bija galvas tiesu augstāks-pat krusta kalnu izzagtā me/ža vietā mums pēc sevis ir atstājis...!? BET KO ŠIS! UN KAS TIE DEPUTĀTIŅI KAS VIŅU ,,IZBĪDA,,...!?
Imants • 29. oktobrī, 20:58
http://www.ogrenet.lv/ogre/kultura/42581/
>Liāna • 29. oktobrī, 16:52
Robčiks var mierīgi spļaut griestos un dzenāt mušas no deguna, pagaidām vēl mūsu valsts likumdošana neparedz saukt pie kriminālatbildības nepieskaitāmos, kāds ir mūsu exsulainis robčiks.
Eduards Lunis • 29. oktobrī, 15:52
---Man pagaidām-25 eiro....Bet esmu pārsūdzējis... Bet kā tad Jūs tā to nabaga robčiku!? Vai tad nezināt, ka šiziķi sevi vērtē ļoti augsti. Izlasot ,ko par viņu saka cilvēki, viņš vēl sev roku pieliks un nebūs kas man atmaksā...!LŪDZU LIECIET VIŅU MIERĀ, VAI LABĀK -SLAVĒJAT!?
Eduards Lunis • 29. oktobrī, 15:51
---Man pagaidām-25 eiro....Bet esmu pārsūdzējis... Bet kā tad Jūs tā to nabaga robčiku!? Vai tad nezināt, ka šiziķi sevi vērtē ļoti augsti. Izlasot ,ko par viņu saka cilvēki, viņš vēl sev roku pieliks un nebūs kas man atmaksā...!LŪDZU LIECIET VIŅU MIERĀ, VAI LABĀK -SLAVĒJAT!?
Eduards Lunis • 29. oktobrī, 15:45
---Man pagaidām-25 eiro....Bet esmu pārsūdzējis... Bet kā tad Jūs tā to nabaga robčiku!? Vai tad nezināt, ka šiziķi sevi vērtē ļoti augsti. Izlasot ,ko par viņu saka cilvēki, viņš vēl sev roku pieliks un nebūs kas man atmaksā...!LŪDZU LIECIET VIŅU MIERĀ, VAI LABĀK -SLAVĒJAT!?
Liāna • 29. oktobrī, 15:06
Luni,cik tad tev piesprieda?
Vilhelmīne • 28. oktobrī, 17:32
Ak tad robčikiņš nu ies aiz restēm sēdēt? Ar savu sulaiņa pieredzi viņš noteikti fiksi vien tiks iecelts par paraškas operatoru un nēsātāju. Viņam ķurķī būs laba dzīve.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 6 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet