Atgriezties pie raksta

Birzgalē taps jauna katlu māja

Ja visi darbi noritēs, kā iecerēts, tad nākamajā apkures sezonā Birzgalē būs jauna katlu māja. Ja būs kādas objektīvas atkāpes – tad gadu vēlāk, tā par plānotajiem būvdarbiem stāsta Ķeguma novada pašvaldības SIA "Ķeguma Stars" valdes loceklis Aigars Roze.

Šī gada sākumā, pildot Ķeguma novada pašvaldības domes lēmumu, SIA "Ķeguma Stars" pieteicās uz Eiropas Savienības projektu "Siltumavota efektivitātes paaugstināšana Ķeguma novada Birzgales pagasta Birzgalē", kas praktiski nozīmē jaunu katlu māju Nākotnes ielā 7a, Birzgalē.


Izskatīšanas laiks bija samērā pagarš, līdz vasarā atnāca priecīgā vēsts, ka līdzfinansējums ir piešķirts. Tika noslēgts Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanas līgums, izstrādāts būvprojekts minimālā sastāvā, saņemta būvatļauja, sagatavots projektēšanas, būvniecības, būvuzraudzības iepirkuma nolikums. Un, visbeidzot, pašās novembra beigās tika arī izsludināts iepirkums šī projekta realizācijai. 


Tā kā SIA "Ķeguma Stars" uzņēmusies atbildību par jauno katlu māju, tad arī visas pārējās komunālo pakalpojumu lietas, acīmredzot, pārnāks sabiedrības pārziņā.


Un tāpēc jau laikus daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem Birzgalē būtu jāpiedomā par šādām tēmām: ūdens skaitītāju uzstādīšana māju ievadā, ūdens skaitītāju uzstādīšana un sekojoša pārbaude (ik pa četriem gadiem) dzīvokļos, māju apsaimniekošanas jautājumi, savlaicīga norēķināšanās par saņemtajiem pakalpojumiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/42991

2018. gada 25. decembrī, 12:31, Ķeguma novada jaunumi
"Ogres Vēstis Visiem"

Jaunākie komentāri

>Anuta • Šodien, 11:25
Jā, par to vepra zagto dīzeli no dzelceļa un citiem avotiem zina gan viss Ķegums un to jau ar zin viss Ķegums, ka tāpēc džagulēns tika iefiltrēts domē, tagad jau par priekšnieku, lai piesegtu džagas un vepra kriminālās šeftes. Bet par narkotikām, kas pie vepra apgrozās, gan zin pagaidām ne visi, tāpatās par to plostu Daugavā tikai retais zina ka tur veprēns zināmiem klientiem andelē narkotikas.
Eduards Lunis • Vakar, 09:38
---Vai tad no Ķeguma tikai daži brauks uz Rīgu otrdien ,pl. 10-os-mītiņš -ATBALSTĪT GOBZEMU!?
Imants • 19. janvārī, 20:33
Pāris nedēļas viss būs kārtībā. Priekšsēdētājs atvaļinājumā un vietnieks jau neko vēl nemāk darīt.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet