Atgriezties pie raksta

Birzgalē taps jauna katlu māja

Ja visi darbi noritēs, kā iecerēts, tad nākamajā apkures sezonā Birzgalē būs jauna katlu māja. Ja būs kādas objektīvas atkāpes – tad gadu vēlāk, tā par plānotajiem būvdarbiem stāsta Ķeguma novada pašvaldības SIA "Ķeguma Stars" valdes loceklis Aigars Roze.

Šī gada sākumā, pildot Ķeguma novada pašvaldības domes lēmumu, SIA "Ķeguma Stars" pieteicās uz Eiropas Savienības projektu "Siltumavota efektivitātes paaugstināšana Ķeguma novada Birzgales pagasta Birzgalē", kas praktiski nozīmē jaunu katlu māju Nākotnes ielā 7a, Birzgalē.


Izskatīšanas laiks bija samērā pagarš, līdz vasarā atnāca priecīgā vēsts, ka līdzfinansējums ir piešķirts. Tika noslēgts Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanas līgums, izstrādāts būvprojekts minimālā sastāvā, saņemta būvatļauja, sagatavots projektēšanas, būvniecības, būvuzraudzības iepirkuma nolikums. Un, visbeidzot, pašās novembra beigās tika arī izsludināts iepirkums šī projekta realizācijai. 


Tā kā SIA "Ķeguma Stars" uzņēmusies atbildību par jauno katlu māju, tad arī visas pārējās komunālo pakalpojumu lietas, acīmredzot, pārnāks sabiedrības pārziņā.


Un tāpēc jau laikus daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem Birzgalē būtu jāpiedomā par šādām tēmām: ūdens skaitītāju uzstādīšana māju ievadā, ūdens skaitītāju uzstādīšana un sekojoša pārbaude (ik pa četriem gadiem) dzīvokļos, māju apsaimniekošanas jautājumi, savlaicīga norēķināšanās par saņemtajiem pakalpojumiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/42991

2018. gada 25. decembrī, 12:31, Ķeguma novada jaunumi
"Ogres Vēstis Visiem"

Jaunākie komentāri

>pensionēts pedagogs • 2019. gada 13. februārī, 15:42
Nu pavisam skaidrs, Ķegumā valda no padibenēm, kādas ir vepris un viņam līdzīgie, izcēlies kriminālās mafijas vietējais krusttēvs džaga, vai čangaļu mēlē o{ū)zols. Ķeguma lumpeņiiem tas ir pieņemami, bet ko par to saka godīgie iedzīvotāji? Vai nav pienācis laiks tādus džagas un veprus iemest miskastē, kur ir viņu īstā vieta?
pensionēts pedagogs > Alma • 2019. gada 13. februārī, 10:28
Džaga jeb īstajā vārdā Edvīns = ļoti slavena un ļoti varena persona Ķegumā. Vietējās mafijas krustēvs. Kronēts likumīgais zaglis. Viņu pazīst pat mazi bērni. Absolūti visi. Politiskā vara novadā pilnīgā viņa kontrolē. Pašvaldības naudas maks tāpat.
Imsis • 2019. gada 13. februārī, 09:44
Vepris un Džaga ir divi atsevišķi dabas īpatņi, abiem kopīgs ir tas ka abi zog mežu un taisa visādas rebes, lai iegrābtu sev pēc iespējas lielāku nelikumīgo piķi. Vitējās mafijas spilgtākie pārstāvji un tādus nezināt jau nu nevar.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet