Atgriezties pie raksta

Skolēni uz Enerģētikas muzeju Ķegumā var braukt ar vilcienu par puscenu

8.februārī šī gada pirmā skolēnu grupa projekta "Kāp vilcienā un dodies iepazīt enerģētikas vēsturi Ķegumā un energoefektivitāti Jūrmalā" ietvaros dosies braucienā uz Enerģētikas muzeju Ķegumā.

Rīgas Mežciema pamatskolas 4. klašu  skolēni pedagogu pavadībā dosies braucienā ar elektrisko vilcienu, izmantojot biļetēm 50% atlaidi – par ceļojuma galamērķi izvēloties Enerģētikas muzeju Ķegumā.


Grupas dalībnieki iepazīsies ar Latvijas elektroenerģētikas un Latvenergo koncerna vēsturi un industriālo mantojumu, kā arī piedalīsies izglītojošā nodarbībā "Iepazīsti elektrību". 


Enerģētikas muzejā Ķegumā pieejama mobilā lietotne "Enerģētikas muzeja mobilais gids". Mobilā lietotne veic papildu gida funkcijas, jo muzeja pastāvīgās ekspozīcijas 24 eksponāti ir papildināti ar digitālu saturu – vēsturiskiem video sižetiem, fotogrāfijām un interesantiem faktiem, lai bagātinātu  muzeja apmeklētāju zināšanas, ļaujot padziļināti iepazīt ekspozīciju.


Latvenergo koncerns jau ceturto mācību gadu sadarbībā ar AS "Pasažieru vilciens" turpina īstenot sociāli atbildīgu izglītojošu projektu, kurā piedalās Latvenergo koncerna Enerģētikas muzejs un Elektrum Energoefektivitātes centrs. Projekta ietvaros Enerģētikas muzeju kopumā apmeklējušas 73 grupas – 1779 dalībnieki.


Aicina Latvijas skolu skolēnu grupas ar elektrisko vilcienu, izmantojot biļetēm 50% atlaidi, doties ekskursijā  uz Enerģētikas muzeju Ķegumā. Projekts "Kāp vilcienā un dodies iepazīt enerģētikas vēsturi Ķegumā un energoefektivitāti Jūrmalā" tiek realizēts līdz 2019.gada 21.jūnijam. 


Pieteikšanās ekskursijai Enerģētikas muzejā Ķegumā: e-pasts: muzejs@latvenergo.lv, tālr. 65010355, www.latvenergo.lv/energetikas_muzejs

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/43230

2019. gada 8. februārī, 11:14, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

>amadejs • 2019. gada 25. martā, 08:45
Nezin vai robčiks ar luni vienā maisā sapasēs bez kašķa, abi jau kāvās maisā vēl neesot.
amadejs • 2019. gada 24. martā, 20:43
//: Robčik āzi un lumpeni Luni! Jūs abi vienā maisā bāžami! Tāds tādu atrod! Šķic prom no Ķeguma!
Luni • 2019. gada 24. martā, 19:21
Tie nav noziedznieki, viņi ir sanitāri un vēl tev tikai labu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet