Atgriezties pie raksta

30. martā Ķegumā kora "Lins" sadraudzības koncerts "TU KĀ, ES KĀ"

Sestdien, 30. martā plkst. 17.00 Ķeguma tautas namā Ķeguma jauktais koris “Lins” aicina uz sadraudzības koncertu. Viesi – Rīgas Ekonomikas augstskolas jauktais koris.

Ķeguma jauktais koris “Lins” – diriģente Maira Līduma, koncertmeistare Ginta Eisaka, vokālā pedagoģe Zane Tāluma.


Rīgas Ekonomikas augstskolas jauktais koris – diriģenti Lauris Goss un Lāsma Gorska.


Ieeja bez maksas

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/43549

2019. gada 28. martā, 14:02, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Ausguss Birgmanis • 2019. gada 13. aprīlī, 11:11
Džagiem&co jārauj melnās miesās, kamēr vēl var ko ieraut sev, jo nāk virsū teritoriālā reforma un tad visien novadiņu rukšiem vieta pie siles nesanāks, nezi, vai helmis dalīsies ar šitiem džagulēnam līdzīgiem lumpeņiem, knapi pašam pietiks. Džagulēnam būs vien jāmācās strādāt, pietiks parazitēt abiem ar klibo papuci uz darba cilvēku nodokļiem.
robots >Imanta opnentam . • 2019. gada 12. aprīlī, 22:19
pats esi stulbs .pēc tava vajag klusēt kad tevi izģērbj un ņirgājās .gan jau atradīsies kāds drosmīgais kas Ķeguma iedzīvotājus pacels kājās . domes sedē nolēma kad vaigot pa 40 000 ajaunot estradi .atkatus vajag no lielākiem projektiem .daugavas krastā pati labākā vieta pasākumu rīkošanai .cik vispārībā tagad uz pasākumiem iet vispār .vienīgi pilsētas svētki tiek daudz maz apmeklēti
...Imantam • 2019. gada 12. aprīlī, 20:09
Imant, tu esi vairāk kā stulbs! Tā notiek absolūti visās pašvaldībās. Tāda ir varas būtība. Tur mainīt nevar neko. Vai nu pieņem un cīnies/grāb cik vari sev un saviem draugiem, radiem, kā tu saki siltus amatus, super lielas algas un tml. Vai arī ...raksti stulbus komentārus, domes sēdēs uzdod tikpat stulbus jautājumus ...vai kā bēdīgi slavenais Lunis ...izģērbies pliks un joz ap domi labi zinādams, ka tavi mīļie deputāti, par kuriem sūdzies, nedos neko, ne arī ko mainīs, jo viss jau sarunāts, viss jau sadalīts. Pat revolūcija šo kārtību nespēs mainīt, jo vienu vietā nāks citi un tie nebūs labāki. Šis laiks jeb politiski ekonomiskā formācija ne tuvākā, ne tālāka nākotnē nemainīsies, ja nu vienīgi pēc simtiem vai tūkstošiem gadu. Var mainīties ārējais nosaukums, piemēram, privātīpašuma un brīvā tirgus laikmetu aizstās absolūtais visu cilvēku vienlīdzības laikmets, bet tas nemainīs reālajā dzīvē faktiski notiekošo, proti, cilvēka rīcību nonākot pie varas, pie sabiedrības naudas sadales un pārdales.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet