Atgriezties pie raksta

Ķeguma deju kopa "Rasa" Lieldienas ieskandina kopīgā koncertā ar draugiem Foto

22.aprīlī Ķeguma komercnovirziena svinību zālē dāmu deju kopa "Rasa" aicināja uz sadraudzības koncertu "Priecājies Lieldienās, šūpojies Lieldienās".

Tā jau tradīcija, ka Ķeguma Tautas nama dāmu deju kopa "Rasa" Otrās Lieldienas svin kopā ar draugu kolektīviem.


'Ik reizi aicinām ciemos arī jaunus kolektīvus, lai skatītāji sadraudzības koncertā gūtu daudzpusīgākus iespaidus par dāmu dejām. Koncertos piedalās arī īpašie viesi. Pērn pie mums viesojās Saldus senioru akordeonistu ansamblis "Akords", bet šoreiz mūsu viešņa ir māksliniece, mūziķe un komponiste Anita Ozola. Iedvesmojoties no viņas skaņdarbiem, esam izveidojušas un iestudējušas divas dejas ar Anitas Ozolas sarakstīto mūziku – "Pa vējam" un "Uzsmaidi saulei"," stāsta deju kopas "Rasa" vadītāja Mirdza Dzerkale.


Sadraudzības koncertā kopā ar mājniecēm piedalījās draugu kolektīvi: "Dzintare" (Matīši), "Anemone" (Limbaži), "Vīzija" (Jaunjelgava).


Arī deju kopa "Rasa'' dodas ciemos pie saviem draugiem. Šogad februāra nogalē pēc Lielvārdes novada Kultūras centra netradicionālo deju kopas "Harmonija" uzaicinājuma jau ir dejots Jumpravas Kultūras namā deju pasākumā "Sapņojam sapni". Maijā "Rasa" ar saviem skaistajiem tērpiem un eleganto dejas soli izdaiļos Ķeguma novada svētku koncertu, bet jūnija sākumā dosies ciemos pie deju kopas "Dzintare" uz Matīšiem, lai paviesotos viņu mājās - atjaunotajā Matīšu Kultūras namā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/43734

2019. gada 23. aprīlī, 19:19, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

mācītājs • 2019. gada 24. aprīlī, 13:12
Lieldienas bija 20. un 21. martā, abet šitie dancotāji attapušies veselu mēnesi vēlāk, 22.aprīlī! Laikam jau tad svinējuši žīdu izdomātās kristiešu lieldienas.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet