Atgriezties pie raksta

Ķeguma Tautas namā skatāma jauno mākslinieku izstāde Foto

Līdz 10.maijam Ķeguma Tautas namā aplūkojama Ogres Mākslas skolas diplomdarbu izstāde. Tie ir Ogres Mākslas skolas iepriekšējo gadu audzēkņu noslēguma darbi, informē Ogres Mākslas skolas direktore Astra Rubene.

Ķegumā darbojas Ogres Mākslas skolas klase, kurā mācās audzēkņi no Ķeguma novada. Tāpēc izstādē redzami arī vairāki diplomdarbi, kas veltīti Ķegumam, tostarp Annas Paulas Bauernieces darbs "Ķeguma saule'' no flīžu gabaliņiem, ar ko aizstāt jau esošo saulīti Ķeguma Tautas nama grīdā (darba vadītāja Ieva Lāce), kā arī Elīzas Kanskas veidotā spēle "Iepazīsti Ķegumu!". Spēli plānots nodot Ķeguma novada muzejam.


Izstādē daudz arī citu absolventu darbu, kas veidoti dažādās tehnikās.


Īpaši vērtīgi šo izstādi būtu aplūkot tiem skolēniem, kuri vēl tikai gatavojas iestāties Ogres Mākslas skolas Ķeguma klasē. Skolēni, kuri sasnieguši 10 gadu vecumu un vēlas padziļināti apgūt mākslas priekšmetus, var iestāties Ogres Mākslas skolā. Iestājeksāmeni notiek jūnija sākumā Ogrē, taču mācības turpmākos 5 gadus notiek Ķegumā. Mākslas skolā apgūst zīmēšanu, gleznošanu, kompozīciju, darbu materiālā, veidošanu un mākslas valodas pamatus.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/43751

2019. gada 27. aprīlī, 19:45, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

>Eduards Lunis • 2019. gada 5. maijā, 09:33
Bišķiņ pacieties. Papriekš Liepājā jāuzceļ priekš viņiem jaunais hotelis un tad.
santehniķis • 2019. gada 4. maijā, 17:37
luni,pa brīdim norau ūdeni.
Eduards Lunis • 2019. gada 4. maijā, 14:04
--- Ko tad neredz sajūsmu izsakošus komentārus par Latvijas ,,neatkarības ,, gadadienu !? Vai tad arī te paliek skaidrāks- kur mūs ir aiveduši tie paši, kas arī PSRS laikos te valdi'ja!? ---Varbūt jau laiks MOSTIES, VISPIRMS TIEKOT VAĻĀ NO VIETĒJIEM NOZIEDZNIEKIEM!?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet