Atgriezties pie raksta

Automašīnu novietošana Ķeguma novada svētkos

25.maijā Ķeguma novada svētku otrajā dienā aicinām novietot automašīnas Ķeguma novada pašvaldības kartē atzīmētajās vietās (P).

Informējam, ka svētku vakarā būs iespēja novietot automašīnas Ogres ielas atzīmētajā teritorijā, Ķeguma komercnovirziena vidusskolas stāvlaukumā, Ķeguma bibliotēkas un VPII "Gaismiņa" stāvlaukumos, gar Skolas ielu, Stacijas laukumos, Ķeguma prospektā 1, Lāčplēša ielā, Lāčplēša ielā 2 (gar šoseju A6) u.c.


Vēlamies informēt, ka no plkst.18.00 Liepu aleja Ķegumā būs slēgta no Ķeguma Tautas nama līdz Dienas centram.


Lūdzam autovadītājus novietot automašīnas, netraucējot privātmāju un daudzīvokļu māju īpašnieku piekļuvi teritorijai.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/43942

2019. gada 24. maijā, 10:39, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

>? • 2019. gada 27. maijā, 17:36
Ķeguma mafijas krusttēvs jau baigi lien pakaļpusē helmim, mazais džagulēns ar savu sulaini kristapiņu itin bieži brauc uz Ogri izkaulēt sev vismaz ķelnera amatu helmja galmā, bet par Ogres un citu tai nākamībā pievienoto teritoriju pārņemšanu jau vien tikai pasapņot var gan vecais, gan jaunais džaga. Vecais pārsprāgt var gan, bet tikai aiz kreņķiem, ka nav tik varens, kā helmis. Kā sacīt jāsaka, no lumpeņiem esi cēlies, par lumpeni džagam būs vien jāpaliek.
? • 2019. gada 26. maijā, 19:27
Kā Ķeguma mafijas krusttēvs sadzīvo ar Ogres patiesajiem saimniekiem? Pēc apvienošanās būs jāpaliek tikai vienam. Vai Ķeguma krusttēvs spēs pārņemt Ogri? Kā būs ar Ikšķili un Lielvārdi? Vai džaga nepārsprāgs?
>? • 2019. gada 24. maijā, 20:09
Tas ir Ķeguma mafijas krusttēvs un faktiskais novada pārvaldītājs, domes džagulēna fāters.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet