Atgriezties pie raksta

Ķeguma novada svētki "Tāls ir zvaigznes ceļš" ir sākušies Foto

Piektdien Ķeguma parkā ar Ķeguma novada amatiermākslas kolektīvu koncertu "Zvaigznēm nosēts ceļš" atklāti vērienīgie novada svētki, kas ilgs divas dienas.

Svētku atklāšanas koncertā bija tas gods uzstāties pirmsskolas izglītības iestāžu, skolu un senioru kolektīviem, kas apliecina, ka Ķeguma novadā mīt priecīgi un talantīgi ļaudis – te dzied un dejo visu paaudžu cilvēki.


Pēc koncerta varēja izmēģināt veiksmi nakts orientēšanās sacensībās. Skatītājus gaidīja arī eksotisks priekšnesums, ko sniedza mūziķis – Ampadu Opoku "Rafats" no Ganas. Svētku pirmās dienas noslēgumā  bija iespēja atpūsties kopā ar dīdžeju Nilu.


Ķeguma novada svētki "Tāls ir zvaigznes ceļš" turpināsies arī sestdien. Jau no agra rīta Liepu alejā visi tiks gaidīti Svētku gadatirgū. Tur varēs arī sastapt arī Ķeguma Tautas nama jauktā kora "Lins" dziedātājus, kuri šoreiz iejutīsies tirgotāju lomā. Koristi pārdos pašu ceptās vafeles, lai iegūtu papildus finansējumu tautas tērpa papildināšanai. "Nopērc vafeles – atbalsti mākslu!" tā pirdējus aicina dziedātāji.


Visas dienas garumā ķegumiešus un novada viesus aicinās dažādas aktivitātes un koncerti.


Svētku dievkalpojumā Ķeguma evaņģēliski luteriskajā baznīcā dziedās Birzgales Tautas nama sieviešu koris "Pērles".


Nozīmīga vieta atvēlēta sportam. Ķegumā pludmalē notiks pludmales volejbola mači un aktīvais funkcionālais SUP dēļu treniņš. 


Ķeguma Komercnovirziena vidusskolas stadionā tiks organizēti futbola mači bērniem, sacensības sporta veterāniem, kā arī ielu basketbols. Sporta sacensību uzvarētājus apbalvos svētku koncertā uz lielās skatuves.


Tiem, kuri izvēlējušies rimtākas izklaides, būs iespēja tikties ar astrologu Andri Raču, vēdisko skolotāju Uģi Kuģi, iepazīties ar Canis (suņu) terapiju, piedalīties mākslas studijas meistarklasē "Laiks mākslai" un radošajās darbnīcās.


Arī mazajiem svētku apmeklētājiem netrūks dažādu aktivitāšu – varēs izklaidēties piepūšamajās atrakcijās, kopā ar vecākiem un draugiem uzspēlēt lielās galda spēles, piedalīties peintbola aktivitātēs, apmeklēt sejiņu apgleznošanas un hennas tetovējumu darbnīcu, kā arī priecāties maģisko burbuļu šovā, kurā ziepju burbulīši ir pildīti ar dūmiem.


Tas vēl nav viss – Ķeguma novada svētkos jūs gaida zemessardzes tehnikas paraugdemonstrējumi, svētku zupa, Ogres motokluba "Rēgi" parāde, svētku gājiens, Ķeguma novada amatiermākslas kolektīvu koncerts, Uguns šovs, tradicionālais un strūklaku salūts. Pirmo reizi uz Ķeguma pilsētas lielās skatuves uzstāsies latviešu mūziķis, trombonists un dziedātājs Intars Busulis.


Protams, svētku noslēgumā visi aicināti uz zaļumballi. Svētki norisināsies Ķeguma parkā.


Lai visi pagastu iedzīvotāji varētu nokļūt uz svētkiem, Ķeguma novada pašvaldība parūpējusies par transportu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/43951

2019. gada 24. maijā, 23:14, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Puķe • 2019. gada 27. maijā, 09:30
Vai man vienīgajai liekas dīvaini mākslīgo ziedu vainagi meitenēm, kad visapkārt viss zied?
cik patīkami !!! • 2019. gada 27. maijā, 04:12
atcerējos sevi kā mammu, skatoties, cik daudz darba un prieka iegulda mazo cilvēciņu kolektīvu vadītāji. Paldies !!! Rodās cerības par Latv. nākotni.
Juris • 2019. gada 26. maijā, 15:52
Svētki bija ne pa jokam! Nodokļu maksātāju nauda tika tērēta ar vērienu! Kā nekā džagulēns tērēja to, lai celtu savu "reitingu", pie reizes krietni papildinot savas un vecā līkkāja kabatas. Tā bija lieliska izdevība otkatiem kārtējo reizi.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet