Atgriezties pie raksta

Katrs Ķeguma novada iedzīvotājs ir kā zvaigzne Foto

Aizvadītās nedēļas nogalē norisinājās krāšņi un vērienīgi Ķeguma novada svētki, radot daudz pozitīvu un neaizmirstamu iespaidu novada iedzīvotājiem un viesiem.

Svētku noslēguma koncertā savus labākos priekšnesumu rādīja novada amatierkolektīvi, kā arī viesi – TDA "Uguntiņa" no Rīgas.


"Ķeguma novada svētki ir viens no galvenajiem notikumiem. Ar katru gadu tie kļūst plašāki, košāki, interesantāki. Šī gada svētku moto "Tāls ir zvaigznes ceļš" liek aizdomāties par zvaigznēm, cik ar tām bagāts ir Ķeguma novads. Mūsu novada ģerbonī ir saule, kas simbolizē enerģiju un mūžīgu dzīvību. Tāds ir mūsu novads, tādi esam mēs. Katrs Ķeguma novada iedzīvotājs ir kā zvaigzne, un novads kopumā ir kā skaistas, zvaigžņotas debesis. Šīs dienas koncerts ir pierādījums tam, ka mēs mākam skaisti spīdēt," pasākuma noslēgumā uzsvēra Ķeguma novada domes priekšsēdētājs Raivis Ūzuls, novēlot jaukus svētkus visiem klātesošajiem.


Pašvaldības vadītājs pateicās amatierkolektīvu vadītājiem, darbiniekiem, kuri pielika roku šo lielisko svētku radīšanā un tapšanā. "Jūs visi esat zvaigznes, bet vislielāko paldies es vēlos teikt svētku virsvadītājai Lienei Lazdiņai," sacīja R.Ūzuls.


Noslēguma pasākumā tika sveikti sportisti, kuri svētkos izcīnīja godalgotas vietas, kā arī izlozēti svētku loterijas uzvarētāji.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/43958

2019. gada 27. maijā, 00:53, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Liāna • 2019. gada 2. jūnijā, 12:49
Visu laiku labākais Ķeguma mērs bija Roberts Ozols. Zvaigzne.
>>skauģiem zināšanai • 2019. gada 29. maijā, 13:52
Nemuldi muļķības! Uz vēlēšanām eju regulāri un par džagulēnu un viņam līdzīgiem savu balsi ne es, ne daudzi man zināmie, nekad neesam atdevuši, bet, kā redzi, "iebalsots" vīņš ir, tāpat kā ausainis un glumais ameriks. Kaut kas nav kārtībā ar vēlēšanu sistēmu,kura dod tādiem džagiem manipulēt ar vēlēšanu rezultātiem, nedomāju, ka tauta sastāv tikai no lumpeņiem.
xa xa • 2019. gada 29. maijā, 12:47
Да здравствует округленный глуповатый воришка Раивис и его рабский слуга облизыватель всего Кристапс!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet